Myslivost

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Myslivost

#616 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

to jsou moji mazlici ktere mam s dedou http://www.jagdterrierclub.cz/psi/car_zatorsky_vrch.htm jinak hosi nejlepsi zbran je 8x57js mauser 95 s zeiss

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Myslivost

#617 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

mame jich 5 ale jen dva chovni jedna stara fena. jezevcik /krokodyl/ :smich: a pak dve mlade feny a psa 4leteho jen na souteze.jinak zkousky norovani se delaji u nas na chate a muzete trenovat od jara do leta.http://postimage.org/image/xatdn5vbv/ ten velkej v cernem tricku sem ja.
http://postimage.org/image/mh0n6sfm3/ a muj deda druhy od prava

Uživatelský avatar
Mikro
Příspěvky: 2318
Registrován: stř črc 04, 2007 11:36 am
Bydliště: Dětmarovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivost

#618 Nový příspěvek od Mikro »

milstav1 píše:
Adler píše:z kama si přišel na to,že 870 je šmejd? používá ji většina ozbrojených složek po celém světě + je to nejprodávanější opakovací brokovnice a co se týká ceny tak je srovnatelná s baikalem z dnešní produkce.Spolehlivé,jednoduché,funkční a ověřené,za tu cenu neseženeš nic lepšího.
Jo není to ZHčko s kterým začínal děda,pak tata a pak já :D
No já nenapsal že jeto upnej šnejd ale mám rad naši zrojovku 8) a na honech sem moc jinech značek jak ZHčko neviděl
Ono ty České brokovnice současné produkce fakt ee :tyty: buď je to CZ-USA ( vyrobeno v Turecku ) za přijatelnou cenu bez přijatelné kvality nebo Brno za těžké prachy se špatným poměrem cena/zpracování.

S myslivostí nemám nic společného a na ten občasný výstřel po asfaltovém talíři jsem si pořídil raději Iž 27 Sporting než produkt " České zbrojovky ". Jinak nic proti ČZ nemám, pistoli mám od nic a funguje hezky :ano:

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Myslivost

#619 Nový příspěvek od Adler »

přesně proto mu nebudu brát iluze o kvalitě našich zbraní a hádat se s ním :vysmech:
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#620 Nový příspěvek od milstav1 »

No kluci já bych se ani nehádal ale včera sem byl se podívat na naši 557 a prostě se mi líbí ale škoda že je zatím v 30-06 kdyby byla v 308 w tak bych ji vzal hned no budu muset počkat ta 30-06 v naši honidbě nemá cenu jinak na tu ižku no nevím neslyšel sem žadnou chválu vubec na flinty od IŽek

Uživatelský avatar
miloslal
Příspěvky: 202
Registrován: stř úno 16, 2011 6:24 pm
Bydliště: Jicinsko

Re: Myslivost

#621 Nový příspěvek od miloslal »

tak panove z Brokovnic mam IŽ27 a pak Marocchi. IŽetka už se mi tak nějak rozpadá, lišta se odlepuje od hlavní, jinak mechanicky funguje jak má. Marocchi mám krátce na jakýkoliv hodnocení, zatím se mi jen děsně líbí :-) hlavně jsou spájeny jen na koncích je to jako dvě trubky co čouhají z baskule.
marocchi
Přílohy
marocchi03field.jpg

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Myslivost

#622 Nový příspěvek od Honza50 »

když se tady píše o těch Iž, nemáte někdo zkušenost s jejich kulobrokama?
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Myslivost

#623 Nový příspěvek od Adler »

to už si radši pořiď to ZHčko,dřív zhnije a budeš chtít konečně normální kvér :twist:
Vím o dvou v okolí a každý by se jich rád zbavil ale jak když to nikdo nechce.

abys neřekl,že pomlouvám tak si něco o tom přečti tu www.loveckeforum.info
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#624 Nový příspěvek od milstav1 »

Honza50 píše:když se tady píše o těch Iž, nemáte někdo zkušenost s jejich kulobrokama?
Ižku a podobné ruské flinty nebrat konkrétně znám pána kterej sněm má rosptyl 40 cm na 3 ranách první rana pak nechal vychladnout a druhá a vychladnout a třetí ja sem mu říkal že to bude rukama tak mi svuj kulabrok pučil a nevěřil sem vlastním očím to samé :-/ nakonec si střelil s mojí 550 a šel ji koupit dodnes se te Ižky nemuže zbavit
Naposledy upravil(a) milstav1 dne ned led 13, 2013 8:36 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#625 Nový příspěvek od Mirek LKT »

milstav1 píše:No kluci já bych se ani nehádal ale včera sem byl se podívat na naši 557 a prostě se mi líbí ale škoda že je zatím v 30-06 kdyby byla v 308 w tak bych ji vzal hned no budu muset počkat ta 30-06 v naši honidbě nemá cenu jinak na tu ižku no nevím neslyšel sem žadnou chválu vubec na flinty od IŽek
Já mám doma 550 v 308w a nemůžu si stěžovat. Jen jsem si dokupoval druhej zásobník, nějak mi těch 5 patron při natláčkách nestačí :smich: Z brokovnic je doma 12 koza bajkal a 16 raritka od Vyskočila 8) . Táta má pak kulobrok UB a ještě je v trezoru remington 222 .

Kamarád je nadšenec do zbraní , tak si nedávno koupil kuli od Blasser v 308w s přímotahem. Nádherná ,rychlá flinta .Jen ta cena ...s optikou pomalu za 100 kolíků :shock:
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Paťas
Příspěvky: 579
Registrován: pon říj 25, 2010 8:50 am
Bydliště: UherskoBrodsko

Re: Myslivost

#626 Nový příspěvek od Paťas »

Já se právě vrátil z krmení. 6 pytlů vojtěškových granulí do zásobníku, oves kukuřica v klasoch. Od října sem zkrmil 16metráků granulí. Moje dnešní odměna 1 srnčí shoz. 8)

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2223
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: Myslivost

#627 Nový příspěvek od winch »

Paťas píše:Já se právě vrátil z krmení. 6 pytlů vojtěškových granulí do zásobníku, oves kukuřica v klasoch. Od října sem zkrmil 16metráků granulí. Moje dnešní odměna 1 srnčí shoz. 8)
Tak ja sa akurát chystám, krásne svieti slniečko, do batohu kukuricu, jablčka, a vyhodiť sena za jasle. Drží sa mi pri krmelci črieda vysokej, polka zásobníka už bola skrmená, našťastie cez týždeň ho brat doplnil. Teraz už by bol problem, je tam zlý prístup a vela snehu.
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Myslivost

#628 Nový příspěvek od Honza50 »

tak to se do Ižky pouštět nebudu :(


včerejší naháňka :) :

Obrázek
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
milstav1
Příspěvky: 2401
Registrován: pon lis 15, 2010 12:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#629 Nový příspěvek od milstav1 »

Honza50 píše:tak to se do Ižky pouštět nebudu :(


včerejší naháňka :) :

Obrázek
Pěkná fotka ono ižky lákají cenově ale kvalita hruza

Uživatelský avatar
Mirek LKT
Příspěvky: 4529
Registrován: pon pro 01, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#630 Nový příspěvek od Mirek LKT »

Honzo pěkný , taky sem včera byl . Máte o jeden kus sičí lepší skóre 8)

edit : je to sika ? koukám na to v mobilu a nějak si nejsem jistej :smich:
Kde ostatní končí , my začínáme ...LKT

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“