Iseki TH25B

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
cenda.t
Příspěvky: 1560
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Iseki TH25B

#31 Nový příspěvek od cenda.t »

"Fandy kloub" - seženeš každém lepším kvelbu, kde prodávají ložiska, klíňáky, gufera... 8) :friends:
edit: já nakupuju u Godišů ve Fulneku - jsou abnormálně ochotní.., možná budeš mít něco i blíže...

Marsal
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 24, 2019 1:12 pm
Bydliště: Hranice

Re: Iseki TH25B

#32 Nový příspěvek od Marsal »

cenda.t píše: ned zář 19, 2021 3:01 pm "Fandy kloub" - seženeš každém lepším kvelbu, kde prodávají ložiska, klíňáky, gufera... 8) :friends:
edit: já nakupuju u Godišů ve Fulneku - jsou abnormálně ochotní.., možná budeš mít něco i blíže...
Diky za info, za název.
U nás jsem prolezl kde co, i obchody se sekačkami, Maunfield v Přerově, u nás jediný obchod na autodíly, ale obchod s ložisky mne nenapadl. Tak to zkusim.
Nicmeně mi nabízeli kloub, ale jen obyčejny na pružinky pro rychlejší výměnu a jen s pravou stranou, ale ja chci vyměnit oba klouby, jalk na prave i leve straně, když už to budu měnit. Mají dost velkou vůli.
Ta tyčka je svařená ze dvou šrobů, prve a levé.
Jo a hledal jsem ty Gajdoše ve Fulneku na webu, ale nenašel jsem funkční stránky.

cenda.t
Příspěvky: 1560
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Iseki TH25B

#33 Nový příspěvek od cenda.t »

Zkus ložiska Godišová - ale pozor - nemají E-shop, objednají, zajistí - odběr jen osobně. :friends:

Marsal
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 24, 2019 1:12 pm
Bydliště: Hranice

Re: Iseki TH25B

#34 Nový příspěvek od Marsal »

cenda.t píše: ned zář 19, 2021 8:14 pm Zkus ložiska Godišová - ale pozor - nemají E-shop, objednají, zajistí - odběr jen osobně. :friends:
Tak to je škoda, nicméně jsem našel na webech, že to same je i na čtyřkolky, jako tyče řízení, ale bohužel, nemají skladem a pokud něco budou mít, tak dodání 2-3 měsíce, pokud vůbec. Vše se dováží s Číny!
Ještěobrazím u nás obchody s ložisky a pokud to neseženu, udělám provizorní řešení.
Když tak sem dam foto, tak i tak.

cenda.t
Příspěvky: 1560
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Iseki TH25B

#35 Nový příspěvek od cenda.t »

OK, dneska je to víceméně všecko v pytli.... bohužel :-/

Marsal
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 24, 2019 1:12 pm
Bydliště: Hranice

Re: Iseki TH25B

#36 Nový příspěvek od Marsal »

Tak je namontováno!

Obrázek
Faudy klouby jsem sehnal v Ložiska Hranice, byli velice ochotní, ale original nesehnali. Vlastně ano, ale museli by odebrat 100ks z každé strany a to by neprodali. Takže hledali alternativu a že jsem do toho chtěl i prachovku, tak to chvili trvalo.
Tak jsem to dnes smontoval a až budu orat, tak uvidim, jak se automat bude chovat, jestli bude držet rovinu. Nejlépe to poznám až na rotavátoru, ale to bude až na jaře.
Takže diky za nápady.

eddy7223
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 06, 2020 8:52 pm
Bydliště: Trstena

Re: Iseki TH25B

#37 Nový příspěvek od eddy7223 »

Ja mám iseki Hunter th 20....
Obrázek

eddy7223
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 06, 2020 8:52 pm
Bydliště: Trstena

Re: Iseki TH25B

#38 Nový příspěvek od eddy7223 »

No dobrý nápad lebo idem to aj ja riešiť

eddy7223
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 06, 2020 8:52 pm
Bydliště: Trstena

Re: Iseki TH25B

#39 Nový příspěvek od eddy7223 »

Ináč keď si rozprával o tachometri....tak mne zase kontrolka svieti na červeno, ale ručička čo ukazuje koľko máš v nádrži nafty je v polovici cifernika

Marsal
Příspěvky: 36
Registrován: ned lis 24, 2019 1:12 pm
Bydliště: Hranice

Re: Iseki TH25B

#40 Nový příspěvek od Marsal »

Tak zkus rozebrat kryty okolo volantu a pak se dostaneš k přístrojové desce. Ja když jsem poprvé uviděl kolik je tam Japonského nánosu prachu, tak mne to malem omylo!
Vše jsem oprášil štětcem a vytřel lehce napuštěnou hadrou lihem a pak nastříkal Concordem na ochranu tištěných spojů, dále jsem se snažil utěsnit přístrojovou desku takovými chlupatými samolepkami, které se používají v auto průmyslu. To gumove tesnění bylo vymačkané otřesy.
Uvidím časem, jestli to pomohlo.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5591
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Iseki TH25B

#41 Nový příspěvek od thovt »

Čištění tištěných spojů se dělá isopropylalkoholem.
Konzervace se dělá kalafunou (Kalafuna jemně mletá na odstraňování štětin z prasete) rozpuštěnou v lihu tím se vše natře a nechá vyschnout.

Pito4011
Příspěvky: 49
Registrován: ned bře 20, 2011 10:19 pm
Bydliště: Žilina

Re: Iseki TH25B

#42 Nový příspěvek od Pito4011 »

Ahojte
Ja pouzivam na ochranu Dosiek Plosneho Spoja DPS lak v spreji PLASTIK 70.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“