vari dvoutakt chcipe

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: vari dvoutakt chcipe

#76 Nový příspěvek od DYK »

vitex píše:Milý Jacku30,nedokážu pochopit Tvoji averzi vůči Dykovi.Lepšího odborníka na tyto stroje který Ti dokáže poradit neznám,tak si jeho rad alespoň trochu važ.
Z toho si nic nedělej, to jsou ti dnešní mlaďoši a když jsou ještě ze slovenska je to o to lepší.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

bat26
Příspěvky: 34
Registrován: pon čer 27, 2011 10:27 pm
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: vari dvoutakt chcipe

#77 Nový příspěvek od bat26 »

Diky moc za rady karbec vycistim znovu snad to pomuze,takze start pri trose plynu?a na karburatoru ta packa nahoru pri startu a pak rovne kdyz to lapne,start sem nejak blbe pochopil asi

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: vari dvoutakt chcipe

#78 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

vitex píše:Milý Jacku30,nedokážu pochopit Tvoji averzi vůči Dykovi.Lepšího odborníka na tyto stroje který Ti dokáže poradit neznám,tak si jeho rad alespoň trochu važ.
tak tak DYK je proste znalec ;-)

lokcan
Příspěvky: 91
Registrován: sob zář 11, 2010 2:53 pm

Re: vari dvoutakt chcipe

#79 Nový příspěvek od lokcan »

co ja viem ale ked to citam jack dobre pise jen cisla poplietol ale potom to opracil mi nejde do hlavy co ten vrta stale donho ved toto je forum rady pokec navrhy navody proste forum

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: vari dvoutakt chcipe

#80 Nový příspěvek od DYK »

Nechtěl by sis to znovu přečíst od strany 4? Třeba změníš názor.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

lokcan
Příspěvky: 91
Registrován: sob zář 11, 2010 2:53 pm

Re: vari dvoutakt chcipe

#81 Nový příspěvek od lokcan »

cital som sa zaplietol trocha :)
tie ramienka by mali byt od seba cca 3 - 4.5 mmm od seba ked je piest pred hornov uvratov ale to poznas ci su blizko alebo daleko ked su od seba daleko tak kope ked startujes ale to uz zme pri zasa pri nastaveni zapalovania.len nekrut zo ziadnymi srobami co drzia zapalovanie a nevyberaj ho von lebo sa to dost zle nastavuje potom predzapal a ten sa steluje ked motor zle startuje a ma slaby
ak narazas na toto tak asi mal namysli 03-04-05
pre blbostsa sa tu idete pozabijat

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: vari dvoutakt chcipe

#82 Nový příspěvek od DYK »

Jack: dvojtakty maju vsetky rovnaky otrh ci vari ci babeta ci jicinka na jicinke ked das 5 tak kope jak krava na vsetko ja davam radsej 4.5mm alebo 4 zalezi v akom stave su kladivka (opravil jsem chybu z 0.5 na pět, jak Jack psal)

Já: Nepleteš si předstih a odtrh?

Jack: ne ked dam predstih 4mm tak medzeru medi ramienka davam 0.4 odtrh
ale niekto dava 0.25 alebo 0.3 otrh a predstih 3 alebo 4.ale pri 0.25 otrhu sa mi stalo ze mi zlepilo ramienka uz to som sa ucil ako to nastavit


Já: Jasně jsi napsal, že dáváš odtrh 4.5 nebo 4 mm a 0.5 mm kope jako krava. To znamená, že v tomto tématu nemám už co nabídnout a končím.

Jack: ta nula tam nemala byt.chybycka se vloudila (chápu a opravil jsem)
ved tu uz ani neni ocom kecat ma tu vsetko co potrebuje


Já: Takže odtrh dáváš kolem čtyřech milimetrů.

Jack: kolem 0.


Panečku, to je debata!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: vari dvoutakt chcipe

#83 Nový příspěvek od DYK »

lokcan píše:cital som sa zaplietol trocha :)
tie ramienka by mali byt od seba cca 3 - 4.5 mmm od seba ked je piest pred hornov uvratov ale to poznas ci su blizko alebo daleko ked su od seba daleko tak kope ked startujes ale to uz zme pri zasa pri nastaveni zapalovania.len nekrut zo ziadnymi srobami co drzia zapalovanie a nevyberaj ho von lebo sa to dost zle nastavuje potom predzapal a ten sa steluje ked motor zle startuje a ma slaby
ak narazas na toto tak asi mal namysli 03-04-05
pre blbostsa sa tu idete pozabijat
Jaký blbosti!!! Jestli ty nepoznáš rozdíl v jednom milimetru a v jedné desetině milimetru - 0.1mm a 1mm pak tě plně chápu. A pokud jdou tyto hodnoty jako rada na seřízení pak co? Ať se s tím dotyčný jebe? Zvopakuju to i tobě. Toto není sociální síť, ale relativně odborné forum tak se zde budou uvádět správné hodnoty. Tedy i v desetiných mm. Nikdo nikoho zde nejde pozabíjať to hrotíš jen ty a Jack. Dokonce panáček vyrukoval do protiútoku, že rýpu. Já zde chci pravdu a ne co kdo jak myslel. Navíc na moje narážky o chybě reagoval slovem NE - neplete se. Nebo jste rumuni a ne je ano?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

lokcan
Příspěvky: 91
Registrován: sob zář 11, 2010 2:53 pm

Re: vari dvoutakt chcipe

#84 Nový příspěvek od lokcan »

ked si taky mudri preco nemas vlastny servis ?a nepracujes .a cely den tu sedis amudrujes tu?idem prec radsej dlho som tu nebol ale onic som neprisiel

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: vari dvoutakt chcipe

#85 Nový příspěvek od Britt »

lokcan píše:ked si taky mudri preco nemas vlastny servis ?a nepracujes .a cely den tu sedis amudrujes tu?idem prec radsej dlho som tu nebol ale onic som neprisiel
Moudrý člověk rád příjme dobrou radu. Hlupák ví všechno lépe. Ať se ti to líbí nebo ne, Dyk má pravdu. Předstih a odtrh jsou rozdílné věci, i když spolu souvisí. Naše generace se tyhle věci učila přímo v praxi na Pionýrech. Jo, to byly časy :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“