CO DNES NA OBED ?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#4531 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to jsou recepty babicek a doby šumáku,ktere tady oprasujem v dobe kofol a nostalgicky vzpominam.tu kofolu jsem uvedl zamerne,aby bylo videt,jak se lidi k tomu vracej.dneska brambor s dusenou zeleninou,mrkev,kedlubna.ale dieta se nekonala.bylo to tak dobry ze sem zbastil tri talire......
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED ?

#4532 Nový příspěvek od Britt »

Dneska má doktořice svátek a vaří mi náhradní díly ( prý aby si večer taky něco užila ) Máme španěláky s knedlíkem a zeleninovou polévku. Už se na to těším :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#4533 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je,tak pozdravuju Vanesu,teda Janu.No MDŽ už bylo....vsechno nejlepsi k svatku v podebradech.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED ?

#4534 Nový příspěvek od Britt »

sekalsemmalo píše:je,tak pozdravuju Vanesu,teda Janu.No MDŽ už bylo....vsechno nejlepsi k svatku v podebradech.
Děkuji, rád vyřídím :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

aumirek
Příspěvky: 3948
Registrován: čtv lis 27, 2008 10:48 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#4535 Nový příspěvek od aumirek »

suší se to a dělá se s toho čaj prej je výborný já ale mám averzi ke všemu co se říká čaj a není to z čaje.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#4536 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

kousek od nas kitluv dum -carovnej lecitel az zamirite k nam na jablonecko,tak navstivte muzeum. http://www.kitl.cz/cz/nase-vyrobky/kitl ... ada/syrob/
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14611
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: CO DNES NA OBED ?

#4537 Nový příspěvek od Vladimír2 »

...toto nikdy nezklame...a jednoduché ,jako pro opici kotrmelec , jak říkal Ola...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Karel2
Příspěvky: 95
Registrován: úte úno 10, 2009 10:17 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#4538 Nový příspěvek od Karel2 »

Vladimír2 píše:...toto nikdy nezklame...a jednoduché ,jako pro opici kotrmelec , jak říkal Ola...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Ty vogo opět stejný ubrus a zátiší :D :smich:

Když prezentuješ nějaký svůj výtvor proč se nepodíváš dál než na ten levný žvanec co ukazuješ.

9.11. 2011 jsi začal oslňovat svým kuchařským umem ( za pár korun)
A dnes 25.5 2014 předvádíš stejné zátiší hrnky dadák ubrus -kávomlýnek vázička a kvalitní pivo značky Ambrosisius (4,80).

Co tak po skoro po 2 letech vyměnit ubrus, aby to bylo dokonalé. Kdyby tam bylo hovno na zlatém podnosu tak s toho prostírání a i po vypití piva mám oči šejdrem.

Zpravidla na léto, zimu a vánoce máme jiné ubrusy ( někdo ) druzí každý měsíc :shock: čistý, skromní každých 2 roky,ale to nesmí každý druhý den předvádět jací jsou mistři kuchaři :jakoze:

Ale co hlavně, že za 15,30 nám chutná. :vysmech:

To jenom k tomu kasání jaký jsi kuchař. Jo český furiant.

dobrou chuť

Ps: ještě foto traktor na výletě tu dlouho nebylo :smich: :shock: :D

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: CO DNES NA OBED ?

#4539 Nový příspěvek od Adler »

karle ty si ale šťoura :smich:
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Uživatelský avatar
Karel2
Příspěvky: 95
Registrován: úte úno 10, 2009 10:17 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#4540 Nový příspěvek od Karel2 »

Adler píše:karle ty si ale šťoura :smich:


To víš někdo štoura někdo psychopat to si nevybereš já jenom, abych měl příspěvky :D

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#4541 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a nenecháme se tady otrávit.právě ,že velmi poděkujem kamarádům,paní kenybzový,vladimírovi,olovi,brittovi co nám dovolí ke svému receptu a tipu na jidlo nahlédnout ještě do svého soukromí.do svého talíře.a maj to moc hezký.to chce po ukázce sprostoty a ignorance opravdu hodně odvahy.takže nenechte se otrávit.takové lidi hold potkáte i na traktoristech.mně se úplně vybavil jeden kolega z práce,s kterým jsem tak nerad jedl.futr měl u jídla nákej problém.ale nenechal si ho pro sebe a znepříjemnil to i ostatním.jemu nechutnalo a tak nesmělo ani ostatním.to byl pořádnej kunde.....udělejte si doma výbornou baštu,sejděte se se svejma nejbližšíma,který máte rádi.a já moc děkuju,že jste sem přispěli a dovolili jste nám nahlídnout.ani nevím,proč se za ty rypáky tolik stydím,za jejich chování.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: CO DNES NA OBED ?

#4542 Nový příspěvek od honza461 »

taky sem chodím kvuli pohodovýmu čtení a pokoukání a ne kvuli prudičum.Vladimíre ,máš to pokaždý pěkný.Nikdy jsem si nevšiml že byjsi měl něco ušmudlanýho nebo upatlanýho.Na vandrování kašli.Kvuli takovým sem přeci nechodíme. :)

Uživatelský avatar
serpenton
Příspěvky: 1353
Registrován: čtv kvě 12, 2011 10:11 pm
Bydliště: Svitavy
Kontaktovat uživatele:

Re: CO DNES NA OBED ?

#4543 Nový příspěvek od serpenton »

Přemýšlel jsem jestli reagovat na to co píše Karel2, ale nakonec jo.

Mě osobně se Vladimírovi fotky líbí. Kdybych chtěl vidět foto s dokonalou kompozicí chodil bych na forum o fotografování. Vladimír je samouk který s focením internetem a počítačem začal ve stejné době, kdy přišel na toto forum a právě z tohoto důvodu.
Jeho fotky mají dokumentační hodnotu a neambitují v soutěží amatérský fotograf roku.
Vladimír má odvahu jít tu s kůží na trh a prezentovat veřejně okamžiky svého života, to nedokáže každý. Vlákno vladimíra je z nejsledovanějších a nejdiskutovanějších vláken na traktorech.
Proto, jakkoli neupírám nikomu právo na vlastní názor, mne mrzí když ho někdo tak necitlivě smázne.
Hledal jsem nějaké fotky od uživatele Karel2 abych viděl jak se to správně dělá, ale nepovedlo se mě to.
A na faktu, že má někdo stejný ubrus 2 roky nevidím absolutně nic špatného - naopak pro mne z toho vyplívají pozitivní hodnoty ( skromnost, schopnost pečovat o věci ... )
Jediný co má na světě cenu je hlína a co z ní vyroste ..

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO DNES NA OBED ?

#4544 Nový příspěvek od vitex »

Pravdu díš,sice nejsem dokonalý ale z některých příspěvků je mi zle.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15218
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: CO DNES NA OBED ?

#4545 Nový příspěvek od kenybz »

no tak to je teda vrchol !
asi před rokem tu byl myslím profesionální kuchař a na nekvalitní fotce co sem dávám komentoval rýžu co moja uvařila a jeji prezentaci nataliří tady nejsme u profesionálů ale jsou tu obyčejná jídla od obyčejných lidí a většina lidí takto jí tak nechápu takovéto reakce....
Ubrus máme taky pár roků a taky takový pogumovaný a je to kvuli praktičnosti si nedovedu představit abych si sedl v monterkách ke stolu když si odskočím od práce a měl bych jest u stolu s nažehleným ubrusem a bál bych sa že někde zavadím oblečením a ušmudlám ho...například moja máti takový ubrus má a furt ho střídá za další a další nažehlené ubrůsky ...pod kafé mosí byt zase háčkovaný podtácek...
no a když náhodů něco ukápně tak honem všecko dolu a třepe sa nad tým no to bych doma nechtěl...
když člověk dělá špinavů prácu tak k tomu mosí byt přizpůsobené aj stolování...takže když odběhnu od práce k obědu umyju si ruky a du jest a nebudu sa přeslékat do svátečního a třepat sa u jídla abych náhodu nezasvinil nějaký sváteční ubrůsek.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“