Motor Zetor 120 do Pragy V3S

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#16 Nový příspěvek od bibos »

Jo jo ale to je komplet jeřáb po komplet pořádná go.
Vyrábím stěpkovače,štípačky,navijáky a štípací kužele
Vyrobím na soustruhu,fézce cokoliv -dodám materiál

Vyrábím drážkové hřídele zemědělské -výrábím je tvarovou frézou.
https://www.kovovyroba-bibos.cz/

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#17 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

pokud cete mam motor ulozenku tatra 12 valec s lokomotivy jeto oznaceni t815 .nevim jak to je .ale prej jenom jine cerpadlo a narvesto do tatry. 8) pokud cete je v podniku kdykoliv se muzete prijet podivat je zabalenej na palete .http://auto.bazos.cz/inzerat/30530167/M ... -T1aT2.php
neco takoveho prodame to za 30 000kc pro cleny fora 28000kc. 8)

j.burys
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 05, 2011 8:24 pm
Bydliště: Kosova Hora

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#18 Nový příspěvek od j.burys »

bibos píše:Jo jo ale to je komplet jeřáb po komplet pořádná go.
Nevim jak je to teď, ale před rokem cca jsme tam o tom kecali a o jeřábu nepadlo ani slovo.Jen ten motor prej stojí 500tisíc jestli se dobře pomatuju.Napasovat motor, udělat novou elektriku a upravit brzdy sned něco řikal.

j.burys
Příspěvky: 141
Registrován: pon pro 05, 2011 8:24 pm
Bydliště: Kosova Hora

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#19 Nový příspěvek od j.burys »

malotraktorpetr píše:pokud cete mam motor ulozenku tatra 12 valec s lokomotivy jeto oznaceni t815 .nevim jak to je .ale prej jenom jine cerpadlo a narvesto do tatry. 8) pokud cete je v podniku kdykoliv se muzete prijet podivat je zabalenej na palete .http://auto.bazos.cz/inzerat/30530167/M ... -T1aT2.php
neco takoveho prodame to za 30 000kc pro cleny fora 28000kc. 8)
motor pěknej, ale mě by stačilo polovic těch válců, tolik se mi jich tam nevejde :'( nevim jestli je to u všech uloženek, ale já jeden sehnal trochu jetej z uloženky a všechnytěsnění a gufera spuchřelý, takže jsem ho stejně krom klikovky celej rozebíral :prace:

Česťa
Příspěvky: 341
Registrován: čtv led 24, 2013 5:20 pm
Bydliště: Uh.hradiště

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#20 Nový příspěvek od Česťa »

Sice jsem tam ještě nevolal,ale taková suma se do té Ventry určo investovat nebude.Za megga se dá koupit kontejnerový MAN a při trošce štěstí aj s HR.toš uvidíme co z toho nakonec vyleze.Dík a zdar.

ing.jetelinek
Příspěvky: 66
Registrován: pát dub 20, 2012 9:10 pm
Bydliště: Břeclavsko

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#21 Nový příspěvek od ing.jetelinek »

Ti brňáci s modrou ventrou měly v jedné VM motori a pomáhal jim to nějak legalizovat agrotec

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#22 Nový příspěvek od bibos »

j.burys píše:
bibos píše:
j.burys píše:V tom Benešově tam teď dávaj detroidy a komplet přestavba i s papírama vyjde prej k melounu. Dřív tam dávali perkinse a to vycházelo na půlku, jestli si to dobře pomatuju. Až zjistíš víc, tak dej vědět. Taky by mě to zajímalo. Chtěl bych něco transplantovat ofiko pod AD80 jeřáb, protože to je na ten motor strašně těšký a jak to čuchne ke kopci, tak se to sotva plazí a o spotřebě ani nemluvit :'(
Jo jo ale to je komplet jeřáb po komplet pořádná go.
Nevim jak je to teď, ale před rokem cca jsme tam o tom kecali a o jeřábu nepadlo ani slovo.Jen ten motor prej stojí 500tisíc jestli se dobře pomatuju.Napasovat motor, udělat novou elektriku a upravit brzdy sned něco řikal.
Byl jsem v pátek u pana Vytejčka.
Říkal že komplet auto s tím novým motorem vyšlo na 500000,- ale komplet udělané.
jinak už prý to 2 roky nedělaly. Motor prýj stojí už kolem 300000,- a auto které kupovaly na přestavbu už nestojí 30000,- ale 60000,-
Vyrábím stěpkovače,štípačky,navijáky a štípací kužele
Vyrobím na soustruhu,fézce cokoliv -dodám materiál

Vyrábím drážkové hřídele zemědělské -výrábím je tvarovou frézou.
https://www.kovovyroba-bibos.cz/

Česťa
Příspěvky: 341
Registrován: čtv led 24, 2013 5:20 pm
Bydliště: Uh.hradiště

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#23 Nový příspěvek od Česťa »

Dobrá tedy,ale i tak by to byl mooc drahý luxsu.Ta cena by se už asi nikdy nevrátila.Díky za info. Čest.

nabocklish
Příspěvky: 1899
Registrován: ned úno 28, 2010 8:10 pm

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#24 Nový příspěvek od nabocklish »

Tak zkus zavolat do Excalibur army v Přelouči. V areálu, kde fungují se naposled vyráběly právě V3S, vím, že tam někde v archivu našli kompletní výkresy na V3S a něco s tím začali dělat. Pak se o to, ale soudili s Tatrou (Tatra 810 je Praga V3S s motorem a kabinou Renault). Dnes už Tatra patří do koncernu Excaliburarmy. Možná něco umí vymyslet za příznivější cenu.
No a nebo sehnat někoho, kdo ti tam motor z Crystala namontuje a pak mít dvě. Jednu na papírech... však víš


Honza49
Příspěvky: 408
Registrován: sob úno 20, 2010 10:31 am
Bydliště: Kyjov

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#25 Nový příspěvek od Honza49 »

Česťa píše:Dobrá tedy,ale i tak by to byl mooc drahý luxsu.Ta cena by se už asi nikdy nevrátila.Díky za info. Čest.
Tak ten motor do té V3S začni dávat sám nebo sežeň chlápka ať Ti s tím pomůže.

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Motor Zetor120 do PV3S

#26 Nový příspěvek od hotday »

tu mas moje vlakno, pripadne napis sz, ale uz som to robil, papiere si riesil majitel sam...

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 75&t=16711

Miro

Odpovědět

Zpět na „Motory“