iseki tu 180f

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
starejdaf
Příspěvky: 129
Registrován: ned úno 20, 2011 8:34 pm
Bydliště: Petrovice I

Re: iseki tu 180f

#16 Nový příspěvek od starejdaf »

Musim jenom tise zavidet to startovani. mame iseki 1300,ale i pri 10 pod nulou uz je velky problem.Je to jenom 2val.i to muze vadit.I rok vyroby dela sve. At VAM to vsem slape.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#17 Nový příspěvek od ivanzbehy »

starejdaf píše:Musim jenom tise zavidet to startovani. mame iseki 1300,ale i pri 10 pod nulou uz je velky problem.Je to jenom 2val.i to muze vadit.I rok vyroby dela sve. At VAM to vsem slape.
vsetko zalezi od baterky ked mas dobru baterku tak to nakopnes rychlo a hlavne bez problemov
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#18 Nový příspěvek od ivanzbehy »

po menšich upravach :) este poriridavam foto časom ked sa bude s tim pracovat :)
Přílohy
Fotografia0617.jpg
Fotografia0615.jpg
Fotografia0616.jpg
Fotografia0614.jpg
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#19 Nový příspěvek od LuboM »

No já mam dosť..!
Ako je to možné že vzadu máš tie isté svetlá ako mám ja..!? :shock: Pred včerom som ich kúpil,len ich ešte nemám nahodené.
Žeby telepatia? Presne tie isté združené a to isté zadné pracovné svetlo(halogén)
A ideš zapájať aj brzdove? Ideš ich nejako poriešiť? Spínač by tam nebol problém dať,len ako poriešiť ručnu brzdu.
Musel by tam byť druhý odpojovací spínač.
Inak pekný je aj ten ochr.rám a zrejme aj účelný. Aj ja nad nim uvažujem,bude ale časom.
Tento rok ho už nestihnem.Mám na pláne nejaké základné príslušenstvo aby nezaháľal a pekne makal po celý rok.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#20 Nový příspěvek od ivanzbehy »

LuboM píše:No já mam dosť..!
Ako je to možné že vzadu máš tie isté svetlá ako mám ja..!? :shock: Pred včerom som ich kúpil,len ich ešte nemám nahodené.
Žeby telepatia? Presne tie isté združené a to isté zadné pracovné svetlo(halogén)
A ideš zapájať aj brzdove? Ideš ich nejako poriešiť? Spínač by tam nebol problém dať,len ako poriešiť ručnu brzdu.
Musel by tam byť druhý odpojovací spínač.
Inak pekný je aj ten ochr.rám a zrejme aj účelný. Aj ja nad nim uvažujem,bude ale časom.
Tento rok ho už nestihnem.Mám na pláne nejaké základné príslušenstvo aby nezaháľal a pekne makal po celý rok.
tak svetla som kupoval v polsku a na ram sme dorobili iba ten vrch de su tie dve joklovini a jedna ta gulatina to sme dorabali a svetla tiez a este aj zavazie mame v predu len to tam neni teraz nahodene netreba to tam zbytočne mat ked sa neore alebo sa netaha
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#21 Nový příspěvek od LuboM »

Tie závažia tiež musím poriešiť.
Na predok chcem odliať olovené a primontovať rovno na kolesá. Len zadné neviem z čoho by pasovali alebo z čoho dopasovať.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#22 Nový příspěvek od ivanzbehy »

LuboM píše:Tie závažia tiež musím poriešiť.
Na predok chcem odliať olovené a primontovať rovno na kolesá. Len zadné neviem z čoho by pasovali alebo z čoho dopasovať.
určite by som nedaval zavazie do kolesa lepsie dat do toho ramu na predu stači tam navarit dve rule dat si visustruzit nejaku gulatinu a dat dve crystalove zavazia ako mame my a do zadnich kolies sa davaju najčastejšie s MTček alebo TKčiek neviem čil presne z roho ale videl som par krat ze tak maju v zadnich kolesach
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#23 Nový příspěvek od LuboM »

Musím ešte poštudovať z čoho by to pasovalo na ten zadok..
predok nechcem nejak extra zaťažovať aby zbatočne netrpela náprava.Keby boli zaťažené len kolesá,nič trpieť nebude pretože kolesá sa budú len odvalovať.Napokon chcel by som do buducej zimy poriešiť snehovú radlicu a čelný nakladač.Hlavne kôli snehu,pretože u nás ho je vyše hlavy a ešte trochu..!!
A to by bolo zbytočne preťažovať nápravy. U nás je hornatý kraj,zaťažíť to musím. A chcem s tým ísť aj do lesa.Budem potrebovať Navyják,prípadne vzperu.

ivanzbehy
Příspěvky: 1000
Registrován: čtv pro 13, 2012 5:00 pm
Bydliště: Zbehy

Re: iseki tu 180f

#24 Nový příspěvek od ivanzbehy »

LuboM píše:Musím ešte poštudovať z čoho by to pasovalo na ten zadok..
predok nechcem nejak extra zaťažovať aby zbatočne netrpela náprava.Keby boli zaťažené len kolesá,nič trpieť nebude pretože kolesá sa budú len odvalovať.Napokon chcel by som do buducej zimy poriešiť snehovú radlicu a čelný nakladač.Hlavne kôli snehu,pretože u nás ho je vyše hlavy a ešte trochu..!!
A to by bolo zbytočne preťažovať nápravy. U nás je hornatý kraj,zaťažíť to musím. A chcem s tým ísť aj do lesa.Budem potrebovať Navyják,prípadne vzperu.
ja by som dal dozadu s crystala zavazie alebo z majora :)
Idú dve stíhačky a jedna nestíha...

Iseki tu 180f http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 72&t=63978
Zetor 7211
Fortschritt E512
Fortschritt E514
Rohr 24RA
Zetor 5611

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#25 Nový příspěvek od LuboM »

Musim niečo na ten zadok pozhanať.
A ešte,
chcel by som na ňom vyviezť hydrauliku.Ideálne dva okruhy.Nevieš kde presne a najlebšie to nakrútiť? Tak zbežne som to pozeral,len že či nemáš s tým skúsenosť,alebo si okolo toho nešpekuloval..?

Uživatelský avatar
microhummer
Příspěvky: 737
Registrován: čtv pro 29, 2011 10:34 pm
Bydliště: Vsetín

Re: iseki tu 180f

#26 Nový příspěvek od microhummer »

Ahoj,
nevím jak má vedeny hydraulické trubky od čerpadla do originál zadního rozvaděče Iseki, ale podívej se na vlákno Kubota B 5000, tak jsem to udělal já.
Na začátku bylo jen slovo boží a pár svařených trubek, to ostatní pochopí každý trouba!

Uživatelský avatar
bt66
Příspěvky: 177
Registrován: sob zář 25, 2010 10:11 am
Bydliště: Slovensko

Re: iseki tu 180f

#27 Nový příspěvek od bt66 »

LuboM píše:Musím ešte poštudovať z čoho by to pasovalo na ten zadok..
predok nechcem nejak extra zaťažovať aby zbatočne netrpela náprava.Keby boli zaťažené len kolesá,nič trpieť nebude pretože kolesá sa budú len odvalovať.Napokon chcel by som do buducej zimy poriešiť snehovú radlicu a čelný nakladač.Hlavne kôli snehu,pretože u nás ho je vyše hlavy a ešte trochu..!!
A to by bolo zbytočne preťažovať nápravy. U nás je hornatý kraj,zaťažíť to musím. A chcem s tým ísť aj do lesa.Budem potrebovať Navyják,prípadne vzperu.
Zdravím, ak vzadu máte aspoň 16" kolesá (myslím že ano), tak do zadných kolies dajte závažia z TZ-4K-14, 2x50kg, do predných kolies ak máte min. 12"-ové dajte okrúhle závažia Terra, 2x18kg. A celkom do predu 33 kilové závažie tiež Terra. A stačí!
Přílohy
Foto-111.jpg
Foto-0033.jpg
Foto-0034.jpg
Fényképek-0045.jpg

Uživatelský avatar
microhummer
Příspěvky: 737
Registrován: čtv pro 29, 2011 10:34 pm
Bydliště: Vsetín

Re: iseki tu 180f

#28 Nový příspěvek od microhummer »

Ahoj, ty fotky jsou mi povědomé :smich:
Já mám vzadu 14", ale mám jedny do zadu už zamluvené-průměr 36cm- váha 29,5 kg.V pondělí pro ně jedu, nevím z čeho jsou, ale rozměry sedí.
Na začátku bylo jen slovo boží a pár svařených trubek, to ostatní pochopí každý trouba!

LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#29 Nový příspěvek od LuboM »

Ten ISEKI má vpredu 14´´ a vzadu až 24-ky.Takže neviem či a ako sa to bude dať uchytiť. Ale napokon,ked sa chce všetko sa dá..!

Uživatelský avatar
bt66
Příspěvky: 177
Registrován: sob zář 25, 2010 10:11 am
Bydliště: Slovensko

Re: iseki tu 180f

#30 Nový příspěvek od bt66 »

LuboM píše:Ten ISEKI má vpredu 14´´ a vzadu až 24-ky.Takže neviem či a ako sa to bude dať uchytiť. Ale napokon,ked sa chce všetko sa dá..!
Určite ano! Vzadu aj ja mám 20"-ové kolesá.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“