MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
martin185
Příspěvky: 22
Registrován: sob zář 15, 2012 6:45 pm
Bydliště: brno

Re: MINI 070, 075

#2356 Nový příspěvek od martin185 »

Tome koukni jesti je to OK. Dík že to hlídáš,nenapadlo by mě, když zapomenu na jeden klik můžu způsobit problém.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2357 Nový příspěvek od Tom »

Je to super 8) Tu naši předchozí debatu mažu ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

frantamraz
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 17, 2013 9:20 pm
Bydliště: křemže

Re: MINI 070, 075

#2358 Nový příspěvek od frantamraz »

Tak tuhle jsem úplně zapomněl že musim napřed fotky upravit ,proto mi sem nešly a tak je sem dávám s malým zpožděním.
Bezpečnostní pružiny.jpg
hotovo.jpg
tady mám taky čisto.jpg
to je prostor.jpg
novinka.jpg
a ještě.jpg
naklápí se při vjezdu na překážku.jpg
Trochu jsem si musel změnit uživatelský jméno protože se mi vypařilo heslo.

happy
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2012 9:38 am
Bydliště: kroměříž

Re: MINI 070, 075

#2359 Nový příspěvek od happy »

martin185
díky za foto, tento týden se pustím do výroby krytu

mladim
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 20, 2012 2:50 pm
Bydliště: Zvolen

Re: MINI 070, 075

#2360 Nový příspěvek od mladim »

Zdravím, mám problém so spojkou pri vyššom zatažení a pri zaradenom 3,4 stupni začne prešmykovať. Zajtra by som sa chcel pustiť do opravy. Preto by som Vás poprosil o radu čo si všímať pri rozoberaní a čo by mohla byť potencionálna príčina.

pepa_11
Příspěvky: 205
Registrován: stř led 06, 2010 12:43 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070, 075

#2361 Nový příspěvek od pepa_11 »

Pokud není nějaká banální závada jako pedál bez vůle, bláto pod vypínací vidlicí atp. pak je asi mastná lamela. Nutno spojku demontovat viz. např: http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... start=2160

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#2362 Nový příspěvek od Atlan »

Jony píše:Ahojte,skuste startovat teply berlan takto:packu rucneho plynu na doraz smerom ku karburatoru a teraz este prstom s citom pritlacit packu regulatora ako z nej ide tiahlo do karburatora na doraz smerom ku karburatoru drzat a tocit starterom,po nastartovani este chhvilu drzat a potom pomaly pustit. :friends:
este dodam ze bez sytica 8)
Aj teply sa startuje so syticom, ide o to ze ma zatazovy regulator a tak je klapka plynu naplno otvorena tak ze tem ide malo paliva a treba obohatit zmes privretim klapky sitica, alebo posunutim tiahla klapky plynu ale to je malo konfortne.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Jony
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 12, 2011 7:18 am
Bydliště: Topoľčany

Re: MINI 070, 075

#2363 Nový příspěvek od Jony »

Atlan,napisal si to presne
8)

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: MINI 070, 075

#2364 Nový příspěvek od DYK »

Při vypnutém motoru je ruční ovládání plynu nadřazeno regulátoru. Je-li ovladání nastaveno na volnoběh je klapka přivřena na volnoběh. Dá-li se na plno, je plný plyn a pokud se při tom startuje, jde do motoru maximální množství palivové směsi. Mezi náma, pokud teplý motor nechytá nebo chytá jen se sytičem, je něco špatně. Řeči o tom, že se teplý motor startuje se sytičem neberu, je to lež. A pokud to jinak nechytá, je to i od výrobců popsané jako závada, kterou je třeba řešit.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Lada881
Příspěvky: 20
Registrován: pon led 30, 2012 7:37 pm
Bydliště: Bučovice

Re: MINI 070, 075

#2365 Nový příspěvek od Lada881 »

palo1974 píše:
slavinko píše:Vďaka za informácie.
Veľká škoda, že nemám technické osvedčenie, uľahčil by som si pár vybavovačiek.
Nemáte niekto osvedčenie? Viete sem vložiť foto, ako to vlastne vyzerá?

Ahojte, niečo som našiel a nascanoval. Celý TP sa skladá z dvoch listov tj. štyroch strán. N požiadanie zašlem v plnom rozlišení e-mailom. pk
Myslím, že se TP neskládá ze dvou listů ale jen z jednoho z oboustranným tiskem, když se podíváš na list v místě kde jsou popisované vyjímky je vidět razítko které prosvítá z druhé strany.

palo1974
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 08, 2013 3:14 pm
Bydliště: Tisovec

Re: MINI 070, 075

#2366 Nový příspěvek od palo1974 »

Lada881 píše:
palo1974 píše:
slavinko píše:Vďaka za informácie.
Veľká škoda, že nemám technické osvedčenie, uľahčil by som si pár vybavovačiek.
Nemáte niekto osvedčenie? Viete sem vložiť foto, ako to vlastne vyzerá?

Ahojte, niečo som našiel a nascanoval. Celý TP sa skladá z dvoch listov tj. štyroch strán. N požiadanie zašlem v plnom rozlišení e-mailom. pk
Myslím, že se TP neskládá ze dvou listů ale jen z jednoho z oboustranným tiskem, když se podíváš na list v místě kde jsou popisované vyjímky je vidět razítko které prosvítá z druhé strany.
TP je original z r. 87 je na dvoch listoch a to razitko predajcu tam naozaj presvita.

Lada881
Příspěvky: 20
Registrován: pon led 30, 2012 7:37 pm
Bydliště: Bučovice

Re: MINI 070, 075

#2367 Nový příspěvek od Lada881 »

palo1974 píše:
Lada881 píše:
palo1974 píše:
slavinko píše:Vďaka za informácie.
Veľká škoda, že nemám technické osvedčenie, uľahčil by som si pár vybavovačiek.
Nemáte niekto osvedčenie? Viete sem vložiť foto, ako to vlastne vyzerá?

Ahojte, niečo som našiel a nascanoval. Celý TP sa skladá z dvoch listov tj. štyroch strán. N požiadanie zašlem v plnom rozlišení e-mailom. pk
Myslím, že se TP neskládá ze dvou listů ale jen z jednoho z oboustranným tiskem, když se podíváš na list v místě kde jsou popisované vyjímky je vidět razítko které prosvítá z druhé strany.
TP je original z r. 87 je na dvoch listoch a to razitko predajcu tam naozaj presvita.
To není možné, zkus si vytisknout každý list zvlášť uvidíš, že razítko prosvítá a když se podíváš na druhou stranu žádné razítko tam není takže by nemělo prosvítat. Takže to asi nebude originál ale to je jedno i tak to vypadá velmi dobře, dík za to.

palo1974
Příspěvky: 14
Registrován: úte led 08, 2013 3:14 pm
Bydliště: Tisovec

Re: MINI 070, 075

#2368 Nový příspěvek od palo1974 »

Lada881 píše:
palo1974 píše:
Lada881 píše:
palo1974 píše:
slavinko píše:Vďaka za informácie.
Veľká škoda, že nemám technické osvedčenie, uľahčil by som si pár vybavovačiek.
Nemáte niekto osvedčenie? Viete sem vložiť foto, ako to vlastne vyzerá?

Ahojte, niečo som našiel a nascanoval. Celý TP sa skladá z dvoch listov tj. štyroch strán. N požiadanie zašlem v plnom rozlišení e-mailom. pk
Myslím, že se TP neskládá ze dvou listů ale jen z jednoho z oboustranným tiskem, když se podíváš na list v místě kde jsou popisované vyjímky je vidět razítko které prosvítá z druhé strany.
TP je original z r. 87 je na dvoch listoch a to razitko predajcu tam naozaj presvita.
To není možné, zkus si vytisknout každý list zvlášť uvidíš, že razítko prosvítá a když se podíváš na druhou stranu žádné razítko tam není takže by nemělo prosvítat. Takže to asi nebude originál ale to je jedno i tak to vypadá velmi dobře, dík za to.

To razitko tam je. TP sa sa sklada z dvoch listov po A4 sirke delene cez polku. To ze vidis odtlacok razitka na pravej strane je vlastne je pri obojstrannej sadzbe odtlacok presvitajuceho razitka na lavej strane. Prepac zle som sa vyjadril v predoslom prispevku dva listy (po dlzke rodelena letata A4 "Landscape" na dva kusy) a osem stran. Cize dokument ma 8 stran na
dvoch listoch v poradi 8-1, 2-7, 6-3, 4-5. Skus si roztrhnut lezatu A4 po dlzke, polozit oba papiere na seba a zohnut cez poly a ocislovat. Robim s Photoshopom min 12 rokov. Som grafik a skusenosti mam aj so sadzbou. Preco by som mal zavadzat ked som chcel len pomoct. Az potrebujes TP vyretusovat rad pomozem.pk

palino070
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 23, 2011 10:25 pm
Bydliště: Prešov

Re: MINI 070, 075

#2369 Nový příspěvek od palino070 »

Palo má pravdu, je to origo osvedčenie, posielal som ho na dopravný úrad a odpísala mi pani, že je OK- doslova: "toto technické osvedčenie je akceptovateľné"

happy
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2012 9:38 am
Bydliště: kroměříž

Re: MINI 070, 075

#2370 Nový příspěvek od happy »

Dobrý den,
prosím, mám takový dotaz ohledně sázení brambor, letos bych chtěl poprvé vyzkoušet mini připravit půdu pro sadbu. Když jsem pořídil miniho, tak k němu byla i sada pro pěstování brambor, která se zkládá asi z hrobkovací hlavice, vyorávací a takových těch disků. Chci se zeptat, jestli na rýhování je jen jedna radlice na střed miniho, nebo musí být dvě na rozteč kol. Můžete mi poradit, čeho se vyvarovat?
Děkuji za odpovědi.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“