MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2266 Nový příspěvek od stewinko136 »

matoford píše:Ahojte chlapi,

Po precitani vsetkych 150 stran a dlhom zvazovani som kupil Minika. Je tu na fore plno dobry napadov na prislusensvo kotre budem potrebovat.
Mini je v celkom zachovalom stave. Vsetko je funkcne az na motor, kotry ma dieru v skrini :( Je tam momentlane nabastleny nejaky 2 takt ktoreho sa ale chem zabvit. S prisusenstva bol k taktoru rotavataor AKR-122 a jednoradlicny pluh APN - 702.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

co je tomu origo motoru ked tam nie je osadeny?vyzera celkom v poho

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2267 Nový příspěvek od Tom »

stewinko136 píše:co je tomu origo motoru ked tam nie je osadeny?vyzera celkom v poho
Psal, že má díru ve skříni...
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#2268 Nový příspěvek od Atlan »

dieru ma ten rusky z centaly ci PFka ? co je este osadeny.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

matoford
Příspěvky: 15
Registrován: úte lis 06, 2012 1:59 pm
Bydliště: Skalica SK

Re: MINI 070, 075

#2269 Nový příspěvek od matoford »

Nie ten co je osadeny by mal byt funkcny. Ja som ho neskusal. Je na predaj..za 50E :)
Original Briggs motor na oko naozaj vyzera velmi dobre ako keby bezal len par hodin. Neviem co sa stalo, ci ho predosly majitel zadrel alebo co, uz Bohuzial nezije takze sa to nedozviem...
V motore je diera a ojnica je rozlamana vo vnutri. Zacal som ho pomalicky rozoberat tak uvidime.... Ked bude oprava nerentabilna tak bude aspon na diely. Vyfuk a karburator su vo vinikajucom stave.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#2270 Nový příspěvek od Atlan »

nebude jednoduchsie kupit novu cinu....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2271 Nový příspěvek od stewinko136 »

matoford píše:Nie ten co je osadeny by mal byt funkcny. Ja som ho neskusal. Je na predaj..za 50E :)
Original Briggs motor na oko naozaj vyzera velmi dobre ako keby bezal len par hodin. Neviem co sa stalo, ci ho predosly majitel zadrel alebo co, uz Bohuzial nezije takze sa to nedozviem...
V motore je diera a ojnica je rozlamana vo vnutri. Zacal som ho pomalicky rozoberat tak uvidime.... Ked bude oprava nerentabilna tak bude aspon na diely. Vyfuk a karburator su vo vinikajucom stave.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
vyfuk by som od teba kupil,cely komplet aj s drziakom.

rudolf.krizak
Příspěvky: 23
Registrován: pát črc 01, 2011 1:37 pm
Bydliště: Vřesina u Hlučína

Re: MINI 070, 075

#2272 Nový příspěvek od rudolf.krizak »

stewinko136 píše:
matoford píše:Nie ten co je osadeny by mal byt funkcny. Ja som ho neskusal. Je na predaj..za 50E :)
Original Briggs motor na oko naozaj vyzera velmi dobre ako keby bezal len par hodin. Neviem co sa stalo, ci ho predosly majitel zadrel alebo co, uz Bohuzial nezije takze sa to nedozviem...
V motore je diera a ojnica je rozlamana vo vnutri. Zacal som ho pomalicky rozoberat tak uvidime.... Ked bude oprava nerentabilna tak bude aspon na diely. Vyfuk a karburator su vo vinikajucom stave.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
vyfuk by som od teba kupil,cely komplet aj s drziakom.
Dej tam Berlana za 6000 tisíc nalej olej namontuj a jen jezdi - Nejednodušší a nejlevnější řešení :-D

Uživatelský avatar
frantamrazik
Příspěvky: 78
Registrován: pát kvě 20, 2011 11:27 am
Bydliště: Křemže

Re: MINI 070, 075

#2273 Nový příspěvek od frantamrazik »

Pro quadtrac600 mrkni se na stránku 91 tohoto vlákna je tam můj výtvor čelní radlice,je udělaná ze starého bojleru a ovládání je ručně pákama.Myslim si že je to rychlejší a dozadu na ramena hydrauliky můžeš dát třeba závaží nebo jiné nářadí.
Fotografie0092-600.jpg

palino070
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 23, 2011 10:25 pm
Bydliště: Prešov

Re: MINI 070, 075

#2274 Nový příspěvek od palino070 »

Chlapi nemáte niekto NÁVOD na obsluhu rotačného kypriča AKR 122? A neviete aký klin. remeň je v náhohe výstupného hriadeľa?

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2275 Nový příspěvek od Tom »

palino070 píše:Chlapi nemáte niekto NÁVOD na obsluhu rotačného kypriča AKR 122? A neviete aký klin. remeň je v náhohe výstupného hriadeľa?
Kdo hledá, najde http://uloz.to/hledej?q=AKR+122
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

happy
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2012 9:38 am
Bydliště: kroměříž

Re: MINI 070, 075

#2276 Nový příspěvek od happy »

Obrázek
Obrázek

Dobrý večer, dnes proběhla příprava na jaro-výměna dílů ze spojky, mám takovou prosbu, nevíte někdo rozměr pružin, které přitláčejí spojkovou lamelu? V katalogu náhradních dílů jsem ji nenašel.
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2277 Nový příspěvek od Tom »

Poptejte se pánů Karafiáta a Smetany. Nic jiného mě nenapadá. Možná ty pružinky budou mít i na skladě.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

happy
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2012 9:38 am
Bydliště: kroměříž

Re: MINI 070, 075

#2278 Nový příspěvek od happy »

Ahoj Tome, prosímtě nemáš někde rozkreslený přední náhon na mini? Mám pocit, že jsem ho na některé stránce viděl, že jsi ho vyráběl. Díky

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2279 Nový příspěvek od Tom »

Přední náhon? Měl jsem akorát okopírovanou tu přední hydrauliku, ale byla bez náhonu. Já jsem na Minim vůbec náhon neměl, takže jsem to neřešil. Měl jsem to akorát na radlici na sníh z MF 70. Tu čelní "hydrauliku" jsem cca okopíroval podle té originální. Tady jsou nějaké fotky originální a mojí. Rozměry jsou někde v tomto vlákně, pokud bys je nenašel, tak zkus napsat Zdenkovi F ( http://www.nasetraktory.eu/forum/member ... ile&u=4521 ), on ten originální závěs přímo kopíroval, takže rozměry bude mít určitě.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

happy
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 14, 2012 9:38 am
Bydliště: kroměříž

Re: MINI 070, 075

#2280 Nový příspěvek od happy »

Díky, měl jsem na mysli přední hydrauliku, špatně jsem se vyjádřil.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“