OBLUDKA - Liborovo traktorky

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

OBLUDKA - Liborovo traktorky

#1 Nový příspěvek od Libor »

OBLUDKA

motor: MULTICAR M 25
pøevodovka: ARO 240
øízení: ARO 240
pø. náprava: ARO 240
zad. náprava: ARO 240
pø. pneu: 175/80 R 14
zad. pneu: 6,50-16
náhon: 4x4 (odpojitelný pøedek + zámky nábojù pøedních kol)
hydraulika: sklapìcí korba


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Libor dne čtv srp 30, 2007 10:42 pm, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Obludka

#2 Nový příspěvek od Fido »

Jak fungují ty zámky nábojù???

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#3 Nový příspěvek od Libor »

Tak jsem teï po 2 dny odvážel su,stavìl maminì zídku ze štukù a Honzík mi pomáhal :dovca:

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#4 Nový příspěvek od Libor »

Tadz jsou nìjaké foteèky pøekopané hydrauliky,ale zatím stále zlobivé :zly:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#5 Nový příspěvek od Libor »

Tak jsem ty své stroje pøerozdìlil. Ještì to nìjak poupravím.

Ad Zámky nábojù: v každém pøedním kole(náboji)je otoèný bazmek a tím zablokuješ protáèející se poloosu.Mì se jeden porouchal,sehnal jsem od jednìch kolegù hasièù jiný,nevypínatelný a když chci aby mi zabíral v terénu pøedek, zamknu to jen na tom jednom kole(pùvodnì na obouch).Já nafotím obì provedení.Mají to i modernìjší terénní vozy jako napø: Nissan Patrol.Hyundai Galoper....

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#6 Nový příspěvek od Fido »

Já jsem sehnal podvozek z ARA 10...nebo nìco v tom smyslu a tam ty zámky jsou taky....asi :-/ jen nevím co a jak..za co potáhnout, za co potlaèit a kde praštit kladivem :smich:

Uživatelský avatar
Pavel M461
Příspěvky: 557
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:55 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#7 Nový příspěvek od Pavel M461 »

mìl jsem nabídku na nìjakýho traktùrka z ara 10, s nìjakou hydro (myslim že to mìlo vepøedu radlici, a sklopku, používali to k protahování)
bylo to z Liberce
Když tì všechno zradilo, ...... .
Pomùže ti K L A D I V O !!!!! :-D

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#8 Nový příspěvek od Libor »

V nedìli ti dodám fotky tìch nábojù,ale mìl by tam být nápis 4x4 a 4x2 a mezi tím šipky.Ve støedu (uprostøed) je taková drážka(ale vystouplá ven- kuròa jak to jinak napsat) a tou otáèíš buï vlevo nebo vpravo.Ty nápisy a šipky jsou odlity,ale smìrem ven,takže mùžou být odøeny(také mám),takže špatnì,nebo vùbec neèitelné.

Uživatelský avatar
Mikro
Příspěvky: 2318
Registrován: stř črc 04, 2007 11:36 am
Bydliště: Dětmarovice
Kontaktovat uživatele:

#9 Nový příspěvek od Mikro »

Takhle to má WARN buï poloha LOCK ( zamknuto ) nebo FREE ( protáèí se to ) :) Na aru to nemùže být o moc jiné, když tohle je krapet vylepšená verze nahrazující tu pùvodní orginální 8)

Obrázek

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#10 Nový příspěvek od Fido »

Libor píše:V nedìli ti dodám fotky tìch nábojù,ale mìl by tam být nápis 4x4 a 4x2 a mezi tím šipky.Ve støedu (uprostøed) je taková drážka(ale vystouplá ven- kuròa jak to jinak napsat) a tou otáèíš buï vlevo nebo vpravo.Ty nápisy a šipky jsou odlity,ale smìrem ven,takže mùžou být odøeny(také mám),takže špatnì,nebo vùbec neèitelné.
Jestli mùžou být odøené, tak to bude mùj pøípad...vyrval jsem ten podvozek z rukou šíleného rozpalovaèe kovù :prace: Musel jsem odmontovat už brutálnì pomlácenou kabinu a podvozek s motorem a pøevodovkou jsem sizatáhl domù :) No a teï musím sehnat nìjaké informace o tom autì, protože je to základ nìèeho ,èemu bych chtìl øíkat traktùrek :)

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#11 Nový příspěvek od Fido »

Mikro píše:Takhle to má WARN buï poloha LOCK ( zamknuto ) nebo FREE ( protáèí se to ) :) Na aru to nemùže být o moc jiné, když tohle je krapet vylepšená verze nahrazující tu pùvodní orginální 8)

Obrázek
Jestli to vypadá takto, tak nìco podobné na tom Aru je....jenže tím neotoèím rukou....jak psal Libor...je to odøené a ...snad se to rozchodí :typek: Ještì napište kdy se to má zamykat a opaènì :obchod: Dìkuju

Uživatelský avatar
Pavel M461
Příspěvky: 557
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:55 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#12 Nový příspěvek od Pavel M461 »

Fido píše:
Mikro píše:Takhle to má WARN buï poloha LOCK ( zamknuto ) nebo FREE ( protáèí se to ) :) Na aru to nemùže být o moc jiné, když tohle je krapet vylepšená verze nahrazující tu pùvodní orginální 8)

Obrázek
Jestli to vypadá takto, tak nìco podobné na tom Aru je....jenže tím neotoèím rukou....jak psal Libor...je to odøené a ...snad se to rozchodí :typek: Ještì napište kdy se to má zamykat a opaènì :obchod: Dìkuju
Tak do povinné výbavy zahrni i hasák ;-) :D :D
Když tì všechno zradilo, ...... .
Pomùže ti K L A D I V O !!!!! :-D

Uživatelský avatar
Petr 55
Příspěvky: 258
Registrován: stř črc 04, 2007 11:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#13 Nový příspěvek od Petr 55 »

Jezdil jsem s Arem i terénním Oplem a ty zámky nábojù jsou podobné jak na tom obrázku. Nìkdy se musí zabrat dosti velkou silou. Záleží v jaké jsou zrovna poloze. Nìkdy šly tìžko vypnout, když pøedtím pøedek silnì zabíral, tøeba po jízdì do strmého kopce.
Ferda Mravenec - můj vzor.

Uživatelský avatar
Fido
Příspěvky: 122
Registrován: ned črc 22, 2007 12:02 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#14 Nový příspěvek od Fido »

Petr 55 píše:Jezdil jsem s Arem i terénním Oplem a ty zámky nábojù jsou podobné jak na tom obrázku. Nìkdy se musí zabrat dosti velkou silou. Záleží v jaké jsou zrovna poloze. Nìkdy šly tìžko vypnout, když pøedtím pøedek silnì zabíral, tøeba po jízdì do strmého kopce.
A prosím tì..kdy je zamykat a opaènì? :-/ :obchod:

Uživatelský avatar
artemio
Příspěvky: 2403
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:06 am
Bydliště: Severní Čechy

#15 Nový příspěvek od artemio »

Libor píše:Tak jsem ty své stroje pøerozdìlil. Ještì to nìjak poupravím.

Ad Zámky nábojù: v každém pøedním kole(náboji)je otoèný bazmek a tím zablokuješ protáèející se poloosu.Mì se jeden porouchal,sehnal jsem od jednìch kolegù hasièù jiný,nevypínatelný a když chci aby mi zabíral v terénu pøedek, zamknu to jen na tom jednom kole(pùvodnì na obouch).Já nafotím obì provedení.Mají to i modernìjší terénní vozy jako napø: Nissan Patrol.Hyundai Galoper....
Nedìláš dobøe :nene: Když budeš jezdit s rozepnutým vypínaèem a pøitom mít zapnutý pøedek, tak ti hrozí utržení poloosy. Je lepší mít zámek nastálo zapnutej a pøedek vypínat na rychlostce tím nic nezkazíš. Podle pøíruèky bys správnì mìl pøed zaøazením pøedku zapnout zámky a kus jet než zacvaknou, pak teprve zaøadit pøedek. :obchod: Jeden slušnej zámek z 240 bych ještì mìl mít v regále.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“