MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2041 Nový příspěvek od stewinko136 »

stary motor BaS11hp opät ozil po vymene hlavy a chytil na hned po prvom odpale!uz len vymysliet kam ho implantovat!poradte nieco kutilovia!dakujem

rudolf.krizak
Příspěvky: 23
Registrován: pát črc 01, 2011 1:37 pm
Bydliště: Vřesina u Hlučína

Re: MINI 070, 075

#2042 Nový příspěvek od rudolf.krizak »

Tak dneska došel motor - už jsem i jezdil během hodiny tam byl namontovaný. Jede jedna radost. Do kopce kde jsem jezdil na 3 teď 4 jede :-D supr čupr uuvidím jak to bude časem za 5750- Kč i s poštou. super věc :-D http://rudolfkrizak.rajce.idnes.cz/Reno ... ovy_motor/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#2043 Nový příspěvek od Atlan »

Kedze ten motor mam. TAk ti poradim olej vymen skor ako je interval urceny vyrobcom- skrat na polovicu(myslim prvu vymenu), navyse meranie hladiny oleja je riesene nie cekom stastne hladinu to sice mera dobre, ale olej v tom mieste necirkuluje a teda ak vytiahnes mierku je stale krasne cisty (a to klame lebo v skutocnosti moze byt cierny res cierno-sivy). Nech sluzi .....
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2044 Nový příspěvek od Tom »

Rudolfe, parádní motor... Kde jste ho koupil?
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

rudolf.krizak
Příspěvky: 23
Registrován: pát črc 01, 2011 1:37 pm
Bydliště: Vřesina u Hlučína

Re: MINI 070, 075

#2045 Nový příspěvek od rudolf.krizak »

Tady Tomehttp://www.bergland24.cz/elektrocentral ... -kw--13-ps. V neděli večer objednaný a v uterý dopoledne doma. Přines jsem ho do garáže , nalil benzín, zapnul sitič 2 potahl ,vypnul sitič a už na potřetí se rozběhnul. Mám takový dotaz. Třeba rozjížděl jsem se do kopečka a chcíplo to - byla to trojka a jel jsem na pul plynu. Jak jsem to chtěl nastartovat tak ař jsem tahal jak jsem chtěl tak nic. Zapnul jsem sytič potahnul 2krat vypnul a zas naskočil. tím to je ? máto tak dělat ?

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#2046 Nový příspěvek od Tom »

No pokud ten motor není zahřátý, tak chytá jenom na sytič, mám to tak i svojeho Briggse.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2047 Nový příspěvek od stewinko136 »

Atlan píše:Kedze ten motor mam. TAk ti poradim olej vymen skor ako je interval urceny vyrobcom- skrat na polovicu(myslim prvu vymenu), navyse meranie hladiny oleja je riesene nie cekom stastne hladinu to sice mera dobre, ale olej v tom mieste necirkuluje a teda ak vytiahnes mierku je stale krasne cisty (a to klame lebo v skutocnosti moze byt cierny res cierno-sivy). Nech sluzi .....
ja ma wiltec a vsetky papiere su po nemecky tak by som sa chcel spytat na ten interval vymeny oleja!tiez som to pozeral z boku a je stale pekny ako novy na riske.dakujem

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2048 Nový příspěvek od stewinko136 »

rudolf.krizak píše:Tak dneska došel motor - už jsem i jezdil během hodiny tam byl namontovaný. Jede jedna radost. Do kopce kde jsem jezdil na 3 teď 4 jede :-D supr čupr uuvidím jak to bude časem za 5750- Kč i s poštou. super věc :-D http://rudolfkrizak.rajce.idnes.cz/Reno ... ovy_motor/
to ze ti ide do kopca kde stary envladal je jasne lebo ma viac koni ale pamataj na to je prevodovka na to neni stavana.ja mam 16hp a na 4 by som vybehol hociaky kopec ale naco trapit prevodovku.poradim ti davaj si pozor na rucne startovanie,kedze je to cina tak mne sa rozpadlo po par startovaniach !musim startovat s lanom(namotat a trhnut)

rudolf.krizak
Příspěvky: 23
Registrován: pát črc 01, 2011 1:37 pm
Bydliště: Vřesina u Hlučína

Re: MINI 070, 075

#2049 Nový příspěvek od rudolf.krizak »

je mi jasné že to nemá cenu trápit. Jeden dotaz bych měl. dělá si karburator nějaký podtlak aby nasal? chci dat pryč nádrž na motoru a používat tu co je na minim. A místo ní dát baterku jelikož Poď sedlo se vyškově nevleze. Jinak kolik hodin se ten motor zabihava a jakým stylem? a poslední věc - jak silný to ma alternator?

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2050 Nový příspěvek od stewinko136 »

rudolf.krizak píše:je mi jasné že to nemá cenu trápit. Jeden dotaz bych měl. dělá si karburator nějaký podtlak aby nasal? chci dat pryč nádrž na motoru a používat tu co je na minim. A místo ní dát baterku jelikož Poď sedlo se vyškově nevleze. Jinak kolik hodin se ten motor zabihava a jakým stylem? a poslední věc - jak silný to ma alternator?
ja mam motor s rucnim startom!dobijanie je tam slabe.nadrz som nechal nadrzou,je tam velke premostenie a motor si myslim nepotiahne sam!ja som ju chcel dat prec z dovodu ked je na nej kapotaz a motor ide na plny plyn je tam velka teplota ale vyriesil som to tak ze davam dole kapotu ked napr.orem aby sa to chladilo.zabiehanie?no ja ho mam rok a stale mu nedavam velke pecky iba obcas,ale si myslim ze by ani moc dlno plny plin nevydrzal,ved to neni Brigss a stratton!

Soptikgsx
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 26, 2010 3:55 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070, 075

#2051 Nový příspěvek od Soptikgsx »

Zdarec,
mě se taky rozpadla kladka na startování u motoru Strong od Willtecu, ale tady (http://www.zahradales.cz/product/casti- ... honda/2420) se dá za pár kaček koupit nová... Všechno jsou to repliky Hondy...
Přikládám fotky motoru a zabudování... ;-).
S.
Přílohy
2012_04_22 - 2.jpg
po zabudování
po zabudování
Motor
Motor

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2052 Nový příspěvek od stewinko136 »

Soptikgsx píše:Zdarec,
mě se taky rozpadla kladka na startování u motoru Strong od Willtecu, ale tady (http://www.zahradales.cz/product/casti- ... honda/2420) se dá za pár kaček koupit nová... Všechno jsou to repliky Hondy...
Přikládám fotky motoru a zabudování... ;-).
S.
ahoj!dik za radu ale rad by som vedel ze kolko ta honda asi vydrzi alebo ci je to kvalitnejsie urobene ako ta cina!lebo aj to koleso na co je pruzina namotana je z takeho mekeho platu ze som nechapal

Soptikgsx
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 26, 2010 3:55 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070, 075

#2053 Nový příspěvek od Soptikgsx »

stewinko136 píše:
Soptikgsx píše:Zdarec,
mě se taky rozpadla kladka na startování u motoru Strong od Willtecu, ale tady (http://www.zahradales.cz/product/casti- ... honda/2420) se dá za pár kaček koupit nová... Všechno jsou to repliky Hondy...
Přikládám fotky motoru a zabudování... ;-).
S.
ahoj!dik za radu ale rad by som vedel ze kolko ta honda asi vydrzi alebo ci je to kvalitnejsie urobene ako ta cina!lebo aj to koleso na co je pruzina namotana je z takeho mekeho platu ze som nechapal
Kolik vydrží Honda nevím, ale cena originálu je něco kolem 1500,-. Kopie za 300,- je pro běžné účely dostatečná...
S.

stewinko136
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 23, 2012 5:49 pm
Bydliště: zilina

Re: MINI 070, 075

#2054 Nový příspěvek od stewinko136 »

Soptikgsx píše:
stewinko136 píše:
Soptikgsx píše:Zdarec,
mě se taky rozpadla kladka na startování u motoru Strong od Willtecu, ale tady (http://www.zahradales.cz/product/casti- ... honda/2420) se dá za pár kaček koupit nová... Všechno jsou to repliky Hondy...
Přikládám fotky motoru a zabudování... ;-).
S.
ahoj!dik za radu ale rad by som vedel ze kolko ta honda asi vydrzi alebo ci je to kvalitnejsie urobene ako ta cina!lebo aj to koleso na co je pruzina namotana je z takeho mekeho platu ze som nechapal
Kolik vydrží Honda nevím, ale cena originálu je něco kolem 1500,-. Kopie za 300,- je pro běžné účely dostatečná...
S.
nevies kde tu kopiu objednam??KUPIL BY SOM AJ ORIGINAL HODNU STARTER ALE NEVIEM AKU VELKOST.mam 11,8kw motor.

Soptikgsx
Příspěvky: 16
Registrován: úte říj 26, 2010 3:55 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: MINI 070, 075

#2055 Nový příspěvek od Soptikgsx »

stewinko136 píše: nevies kde tu kopiu objednam??KUPIL BY SOM AJ ORIGINAL HODNU STARTER ALE NEVIEM AKU VELKOST.mam 11,8kw motor.
objednání viz odkaz... http://www.zahradales.cz/product/casti- ... honda/2420 ;-)
pro většinu motorů je to shodné s GX 340, 390 ...
Já se kouknul na fotku a bylo to stejné s mojí rozbitou, tak jsem to objednal a sedí to...
S.

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“