Dřevákuv zetor 6748

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#91 Nový příspěvek od drevakm »

Panove mam na vas dotaz, dneska sjem byl pomoct kamaradovy s krmenim ovci s jeho 7011 a mam takove dva dotazy, jednak se mi zdalo že občas zničeho nic při přidání plynu mu spadly ramena )mnel je zatižení balíkem sena tak cca 300kg, na rameni dlouhém asi 3 metry, A zda by mi nekdo mohl přesne popsat kjak funguje přepínač hydrauliky (silova, polohova atd..... už jsem o tom trošku slyšel ale porad z toho jesem uplne moudrej( a taky zda by jste mi napsali na jake poloze ma mit pačku nejvhodneji při navážení balíků sena).
Moc dekuji za pomoc Drevakm
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

dobso
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 31, 2011 10:07 am
Bydliště: Medzilaborce

Re: Dřevákuv zetor 6748

#92 Nový příspěvek od dobso »

zdravím som tiez vlastnikom zetoru 6748 a mal by som otazku ...... vedel by mi niekto povedat ake velke nanho patria predne a zadne gumy?

Uživatelský avatar
maršl
Příspěvky: 3012
Registrován: stř říj 17, 2007 11:03 pm
Bydliště: Kančí hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#93 Nový příspěvek od maršl »

dobso píše:zdravím som tiez vlastnikom zetoru 6748 a mal by som otazku ...... vedel by mi niekto povedat ake velke nanho patria predne a zadne gumy?
predek 11,2-24
zadek 16,9-28
Ford 8970, Landini 125, Zetor 12145, 6945, 6045 s nakladačem, vyvážečka STS Kesla 203T, štěpkovač Eschlbock Biber 7 Trio, Kubota B 1600

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#94 Nový příspěvek od drevakm »

Ahoj MAršle, nejsem si tedy uplne jisty, ale není náhodou rozdíl podle toho kolik ma zubů v přídavné převodovce, a jestli ma těžkou a nebo lehkou přední nápravu? Zdaleka nejsem odborník, ale někde jsem to tu na foru videl. Byla někde i přímo tabulka s rozmněrama a druhama podle toho co a jak ma byt.... Pokud se pletu tak mne prosím opravte..
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#95 Nový příspěvek od drevakm »

Tak takhle dopadnul smrcek kterej jsem pred mnesicem nakladal:-)) Ted už jen ručně odkornit a vyskladat do štosu at muže proschnout
Přílohy
DSCF4630.JPG
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#96 Nový příspěvek od drevakm »

Zdravim vas panove, mam na vas jakozto odborniky takovy dotaz, potřebuju postavit pristresek na traktor a mam moznbost pokacet docela pekne topoly, Myslite si ze by bylo pouzotelne nechat topol rozrezat na fosny a tramy a z toho ho postavit? pripadne nejakou pergolu? Zatim jsem nekoukal na mechanicke vlastnodti dreva topolu pokud jde o pevnosti ale to porovnam zitra podle odborne literatury a s tim si myslim pripadne poradim zvetsenim prurezu. Ale rad bych znal i nazor nekoho dalsiho. Ty topoli maj prumer tak 80 cm a avevnitr jsou pekne neuhnile. Budu rad za kazdou vasi reakci. Dekuji
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#97 Nový příspěvek od drevakm »

Tak pridavam zase par fotek co sem vytahnul z tatkova telefonu, je to z podzimni vyjiždky na dříví:-) vcelku mala fura, ale ve dvou za takove poklidne dopoledne zadnej zbytecenej blazinec:-)
Fotky jsou pred lakem kterym prosel traktor pozdeji napodzim. Ale aspo neco pro oziveni
Fotografie-0007.jpg
Fotografie-0011.jpg
Fotografie-0012.jpg
Fotografie-0013.jpg
Fotografie-0008.jpg
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#98 Nový příspěvek od drevakm »

PAnove potřeboval bych poradit chci natrit cernou barvou vyfuk a včera jse mse byl zeptat co tam na to maji za barvy, Pani na mne koukala tak že mi bylo jasny že vubec netuší co po ní chci... Tak se chci poradit odborníku jakou barvu na to pouzivate. Mneli tam nejakou obyc asz kolem 230kc ta mněla byt pouzitelna do teploty 500 stupnů cellsia a potom tam mneli drazsi alkitonku ( mensi naleni taky kolem dvou stovek) s tim že by mnela vydržet teplotu do 750 stupknu celsia. Obe mnely byt na sylikonove bazi. tak nevim co vzit... Poradite mi nekdo zda staci ta obyc a nebo radsi koupit tu lepsi?
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4259
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#99 Nový příspěvek od pepa.traktor »

drevakm píše:PAnove potřeboval bych poradit chci natrit cernou barvou vyfuk a včera jse mse byl zeptat co tam na to maji za barvy, Pani na mne koukala tak že mi bylo jasny že vubec netuší co po ní chci... Tak se chci poradit odborníku jakou barvu na to pouzivate. Mneli tam nejakou obyc asz kolem 230kc ta mněla byt pouzitelna do teploty 500 stupnů cellsia a potom tam mneli drazsi alkitonku ( mensi naleni taky kolem dvou stovek) s tim že by mnela vydržet teplotu do 750 stupknu celsia. Obe mnely byt na sylikonove bazi. tak nevim co vzit... Poradite mi nekdo zda staci ta obyc a nebo radsi koupit tu lepsi?
ta barva no asi takhle není u vás někdo co dělá krby zahradní tam se tou černou silikonovou stříkají ty plechové dílce malé udírničky na zahrady a tak třeba ti za menší poplatek odlejou než to kupovat a pak to doma stejně leží léta ---jinak ty odolné teplotě určitě je více barev stříbrná ,černá ,světle zelená co vím jen si nevzpomenu ten název :vztek: kdysi stím jeden pán nechal naplnit spreje a vyráběl parní stroj a lakoval to tím zeleným a zbytek byl měd a co jsem to viděl tak to drželo 8)

akorád při stříkání takovými silikonovými barvami pořádně vyčistit pistoli nebo spíš vzít štětec -ty barvy jsou tak mastné že se stává že se pak při stříkání dělají mastné oka v laku a veškerá dřína a pracnost s přípravou věcí do laku je v tu chvíli opětována obrovským :vztek: a zklamáním z výsledku třeba při stříkání auta či traktoru --používá se antisilikonová přísada ale ani ta moc někdy nezabere vím o čem píši a proto jenom varuji co se stává

zajít popřípadě do kamnářských obchodů a snad budou vědět více
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#100 Nový příspěvek od drevakm »

Jo tak barvi mi nabyzeli vice druhu (urcite jeste stříbrnou a myslim že i zelenou).. Ale stejne se mi na traktor libi nejvice ta cerna, kdz uz ji koupim tak s tim natru i vyfuk na Honu, a mozna i trochu na aute.-) takze ji fakt radsi hned zdelam nez aby doma stejne ztvrdla.. Ja bduu stejne stetkovat, strikaci pistoli ani nemam, a svagra kvuli vejfuku otraovat nechci, a myslim si zže na vejfuk štětka bohatě stačí. O nikom kdo by tady v okoli della krby a nebo neco podobneho nevim, ale zkusim se zeptat jeste u nas ve skole lakyrniku třeba mi ti neco poradí.
Kazdpadne děkuji za nápad..
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#101 Nový příspěvek od drevakm »

Tak zjistuju ze dneska uz zase nejdou pridavat fotky,... Mam na vas panove dotaz, dneska jsem sklapel valnik hydraulikou, a mnel jsem docela problem to slozit. Mam sedmicku valnik, a mnel jsem nalozene necele tri tuny. S peti tunama mi to zatim vzdycky zklapelo naprosto v pohode. V prevodovce mam olej nekde kolem streodve rysky, a mnel jsme traktor nakloneny predni casti z kopce dolu...
Muze to delat ten olej v prevodovce a nebo cim by to jeste mohlo byt?
Diky za radu
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#102 Nový příspěvek od Honza50 »

Ahoj, mohl by to dělat ten náklon, olej se sleje dopředu a vzadu ho moc nezůstane :(
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#103 Nový příspěvek od drevakm »

A sani na hydrauliku je vzadu? Jen se ptam opravdu moc tomu nerozumim, a nez bych to nasel v katalogu a nebo v prirucce, tak bych mnel asi dva vecery co delat:-))
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Dřevákuv zetor 6748

#104 Nový příspěvek od Honza50 »

právě že je vzadu :( když se mi to stalo poprvý, netušil jsem co se pos.... a jak jsem se dostal na rovinu zas všechno chodilo
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
drevakm
Příspěvky: 247
Registrován: stř zář 16, 2009 10:08 pm
Bydliště: Domažlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevákuv zetor 6748

#105 Nový příspěvek od drevakm »

Dekuji ti za vysvetleni!
Zase jsem o trosku klidnejsi...
Zetor 6748 s manžetovou napravou a dalsi hracky
Pokud chcete poradit z oblasti zpracování dřeva, tak se ptejte.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“