CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
chobotek
Příspěvky: 11242
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19621 Nový příspěvek od chobotek »

Zbytečně se nevypisuj a zkus to. Loupe se jak perník.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8775
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19622 Nový příspěvek od bourač »

prdlajs, a už to mám hotový.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

pavel sk
Příspěvky: 13086
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19623 Nový příspěvek od pavel sk »

Dnes som cely den od 06:00 lietal po doktoroch :sok: Ale kupodivu som vybavil vše :)

hobr
Příspěvky: 4057
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19624 Nový příspěvek od hobr »

Konečně jsem pořezal "fůru" suchých hlaviček z vinohradu. Musím počkat, až zamrzne, abych to dostal do kotelny...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

duchodce
Příspěvky: 4569
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19625 Nový příspěvek od duchodce »

Byl jsem "vyštván" na větší nákup jako řidič nákupního košíku. Jak tak jezdím za "vrchním nákupčím" tak se nudím a koukám kolem sebe. O kus dál šel "stejně" postižený a nudící se "řidič" a s ním asi dvouletý potomek.Otec na povel své "nákupčí" utrhl , rozfoukal a podal jí pytlík . Celé to pozoroval ten malý špunt a zastavil se u toho návinu pytlíku ,pak jeden uchopil a běžel za otcem který na něho volal aniž se otec podíval co malý provozuje. Pytlík co malý ukořistil samozřejmě nebyl utržený a návin se začal odvíjet No když toho bylo odvinuto asi 7 metrů nejdříve zasáhla matka.Nejdřív seřvala manžela a teprve potom zablokovala malého. No myslím ,že jim to trvalo dost dlouho než to jakž tak namotali zpět........
Pointa -,byl jsem seřván i já když jsem na to upozornil mojí velitelku ,že jsem nezasáhl i když jsme byly dobrých 10 - 15 od malého pachatele.....".že já nedržel hubu , no někdo to odskákat musí :'(
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Fizz
Příspěvky: 8363
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19626 Nový příspěvek od Fizz »

:D

Nekdo chce vyvětrat pytlík a takových keců....
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13952
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19627 Nový příspěvek od Čárls »

Proto s polovičkou nakupovat nechodím :smich: Byl sem párkrát a nechápal sepíšu si co chci koupit proběhnu krámy nakoupím a jedu dom Polovička za stejnou dobu projde jen 2 regály :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 6981
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19628 Nový příspěvek od fikejz »

Ráno transfúzka, pak nějaké pochůzky po Trutnově, na kafe a zařídit pár drobností v práci. No a po obědě hurá ven! Na louku, stromy, nálety, prořezávat, kácet uklízet. Zas kousek udělaný. Jabloň prořezaná, ještě skácet ty nálety za ní a pak všechny jejich kořeny vytrhat. Před chvílí jsem přišel.
Obrázek Obrázek Obrázek
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8775
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19629 Nový příspěvek od bourač »

tak to já jsem dnes (a včera) opět pracoval za minimální mzdu (měsíční) ;-)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19630 Nový příspěvek od vitex »

Takže jsi dělal hovno jak já?

chobotek
Příspěvky: 11242
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19631 Nový příspěvek od chobotek »

S hovnem to souvisí akorát tak, že se svět v prdel obrací a vyšších zisků je dosahováno v oblasti destrukce, zatímco unifikované konstrukce jsou dováženy ze zahraničí :friends:
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Fizz
Příspěvky: 8363
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19632 Nový příspěvek od Fizz »

:D
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19633 Nový příspěvek od ota »

Tak to já měl ,,plodnej den"! Ráno jsem včera vezl pantatíka k doktorovi. Než vylezl z ordinace, dojel jsem koupit těsnění a O krouzky do ložiskarny. Pohovořil tam s příjemnou paní. Poté vyzvednout pantatíka a dom. V dílně od rana zatopeno. Po obědě jsem šel do dílny. Sedl ke stolu a ve spolupráci s počítačem udělal pár uřednickejch prací. Mimo jiné jsem se kupodivu dovolal na MV kde jsem potřeboval v registru obyvatel pomoct vyhledat ztracenou tetičku. Tam mi sdělili že mi to nesmí sdělit co s ní bylo. Takže mě odkazali zpět na soud. Tedy jsem zavolal znovu na soud kde ten případ řeší a kupodivu po osvětlení sdělení z MV půjde že si soud zažádá o dohledáni. Paní u soudu se divila, že mi na MV vůbec řekli co a jak. No vše je kvůli pozemkům sestry mojí babičky. Zdědili jsme pozemky po rodičích a ty jsou ve spoluvlastnictví této sestry babičky ročnik 1910. Nikdo neví kam se tetka poděla a pozemky by propadly státu. Takže to řeším.
Poté asi v 15 h no nešlo to jak ksem myslel ta kancelařina rychle. Jsem osoustružil kus matroše a pak nasadil na frezku děličku. Vyfrezoval zářezy dle podobneho vzoru. Je to zajištění hloubkového kola na hřídely Roudnického pluhu. Poté jsem ještě z nerezu vyrobil jeden čep k tomuto pluhu k oji. Přinesl dřevo připravil kamna na raní zátop. Zhasnul, zakodoval zabezpečovačku zavřel dveře a šel dom. Hodiny ukazovaly 19:50.
Dnes jsem vstal a zatopil v dílně. Posnídal a po obědě jdu asi ven. Vytahnu plazmu a budu kutit tu naklápěcí svahovku na minibagr. Včera jsem si říkal, že už k bygru budu mít asi hotovo. A pak jsem klopítl o tu převodovku s hydromotorem na dvoře. A aha, však nemám ještě vrták na ten minibagr na kterej jsem tu převodovku dovlekl. Takže až zkutím svahovku, přijde na řadu vrták!

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8775
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19634 Nový příspěvek od bourač »

Láďo, naprosto přesně pojmenováno 8)
Hnusnou práci nikdo nechce dělat (ani tu příjemnou) takže workoholik si může diktovat.

ObrázekObrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19635 Nový příspěvek od vitex »

Konečně jsem dokončil jednomu malíři obrazů dva rámy na vernisáž.Musely být rezavé a nepoškozené broušením úhlovou ani jinou bruskou.Hrozná práce na dvacet hodin.
Obrázek Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Putyka“