šarkáň a ostatné ocove hračky

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16605
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3586 Nový příspěvek od oco13 »

Tak to sme na tom rovnako, ja už mesiac pendlujem medzi zubárkou a ortopedičkou, a každá ma chce len poriadne doebať. :pistol: Vieš aký traktor som ja mohol mať, keby som nesponzoroval doktorky. :vztek:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21670
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3587 Nový příspěvek od ota »

Já byl u zubařky ve čtvertek. No ale masakr tam. Tady zubaři nejsou a je to frc. Objednáme se na kontrolu a je to tak za dva měsíce. Ale já mám zuby v cajku tak asi 4 roky jen koukne a dobrý. Ale jsme byli objednaný na 11:30. Na řadu v 13:20. Na křesle asi 5 min. A to ještě zubařka vyřídila telefon. Samo ani kazíček nic. No a zubařka si chtěla pohovořit. Ani mě nepustila ke slovu. Ta jela jak motorka! Sestra zatím zavolala syna a na křeslo. Doktorka mluvila a mluvila a já že pani doktorko já už musím jít! A ona tedy k synovi a kouká mu do pusy a no tady je to parádní, pečujete si o ty zoubky. A zase spustila na mě. Že dřív tady bydlela a pak se odstěhovala a zase přistěhovala. A no tak já tedy počkám a ona vy toho pána na křesle znáte? A já že to je můj syn! A ona se smála, no jo, však jste objednaný spolu. A na syna. Co dělá, jak to dělá a baví tě to, a .... Uplně jsem viděl ty liďi v čekárně jak koulí očima a nadávají si do respirátoru a proklínají nás, že tam kecáme kraviny. A já zase pani doktorko tak mi jdeme. A ona no počkejte povídejte chvilku! No a já že lidi v čekárně nás ukamenujou! A ona že co je na dveřích? No a já že pořadí určuje lékař! A ona no vidíte to. Tak povídejte. :smich: No pak že musíme do práce, konečně jsem šli. Takže u zubařky až v lednu naschle!
No ale já mám fobii ze zubařů. Za to může starej zubař Klíma. Ten nás fackoval a nadával sprostě. Trhal zuby tím háčkem rovnou na prohlídce ve škole. A že otevři tu hubu parchnte, nebo ti přez ní dám to uvidíš! Nebo drž tu hubu rovně, vytrhám ti i ty zdravý zuby, když budeš s tou hubou takhle máchat! Už jsem to tu popisoval na foru. Někteří ve třídě když někdo u okna řekl ,,Klíma jde" omdlívali, nebo utíkali ze školy. :smich:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16605
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3588 Nový příspěvek od oco13 »

Ja sa zubárky nebojím, dohodli sme sa že vždy na privítanie dostanem injekciu na unrtvenie. Potom sa to dá zvládnuť.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21670
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3589 Nový příspěvek od ota »

Mě dala ta rvní zubařka ke které jsem chodil od vyučení do doby než šla do důchodu asi 35 let, injekci jen jednou a to při poslední prohlídce. A povídala mi, protože končím a jdu konečně v 75 letech do důchodu udělám vám ještě tenhle špičák novej. Až přijdete k novému zubaři neřekl že jsem mu nechala kostlivce ve skříňi. Ten špičák je nástavba, ale musím to vzít z gruntu. Takže nikdy jste ode mě nedostal injekci, bylo to z důvodu toho, abych věděla kdy je to opravdu u kořenu kazu. Ale dneska je to naposledy, a tam vím kam až můžu v té nástavbě jet tak vám ji dám. Píchla z jedné a druhé strany a vystavěla mi novej špičák. K nepoznání že je celej vystavěnej znova. Přišel jsem k téhle druhé a ta je už taky v duchodu. Ale její dcera má taky ordinaci a občas pracují spolu tady v téhle ordinaci vedle ve vsi. A ona chválila předchozí zubařku, že je šikovná a dělala to poctivě. Trochu se znají. No samozřejmě znala i Klímu. :smich: To jsem ji rovnou povídal, že mám fobii ze zubařů díky jemu. A ona no jasně toho jsem taky znala, to byl ras na zuby! Ale vcelku šikovnej. :vysmech: A v hlavě mi vyskočila nějaká příhoda s ním. Jak nade mnou stojí s holou hlavou, měl přez 2 metry a říká: ,,otevři tu hubu nebo ti přez ní nafackuju co se do tebe vejde parchante jeden"! :smich:

Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1608
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3590 Nový příspěvek od pedro643 »

Oco gratulujem k novému traktoru. Nech ti robí len radosť a poslúcha na slovo ;-)

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 15157
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3591 Nový příspěvek od DanculSK »

No, a keď nebude poslúchať, tak ho Oco skrotí :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16605
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3592 Nový příspěvek od oco13 »

Práve hladám závažia na bazoši, no des a hrúza - každý si myslí že má doma zlaté tela. Ešte šťastie že som kúpil ten ventil na plnenie a do zadných gúm pojde voda. 8)
Shiba má 11,2x24 a podla Ferdus.cz to urobí 82kg na jedno koleso.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4584
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3593 Nový příspěvek od Peter768 »

Oco gratulujem k novému prírastku .... 8)

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2976
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3594 Nový příspěvek od murár »

Ja som tiež chcel najprv závažia do kolies ale pred 5r. chceli za komplet sadu 250-300€ tak som sa radšej Rozhodol pre kabínu ktorú som kúpil za 100€. Ale ostatné výdavky už ma stali+- 400€. :red:

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16605
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3595 Nový příspěvek od oco13 »

U mňa jedine tá voda, uvidím v praxi, ale obávam sa že Shiba príde aj o ten ochranný rám, kvoli stromkom. Jediné čo by ju mohlo zachrániť , je že mulčovač sa bude dať dosť vysunúť do strany.
Voda do kolies ma vyjde 60 eur za 160kg (50kg chloridu vápenatého), to nie je až tak zlá cena. 8)
Edit - do prdele tí buzeranti píšu cenu bez DPH a ešte chcú za dopravu 30 eur. :vztek: takže 50kg za 100 eur.

Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3596 Nový příspěvek od Pavel »

at slouzi

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16605
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3597 Nový příspěvek od oco13 »

Mal by som ísť frézovať Obrázek ale je tam také teplo, že to len odkladám :pistol:

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3598 Nový příspěvek od Atlan »

Ten ram tam NECHAJ. Predpokladam ze japonec je uzsi ako to co si mal doteraz. A pri tvojom pozemku a kopcoch co tam mas. By som si to tam nechal.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Joe66
Příspěvky: 1578
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3599 Nový příspěvek od Joe66 »

Oco konecne bude neaka postupka hore tym Kopcom :) Inak Ty se zodres od roboty ! U nas na vychode tu na Domasi a Sirave teraz od mladych bezne stretavam aj tvoje rocniky co oddychuju a nacerpavaju nove sily ale teraz relaxuju po tej horucave a Ty makas a sa nezastavis :jazyk: :smich: Chces ist do hrobu zhumplovany ? :D

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3466
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: šarkáň a ostatné ocove hračky

#3600 Nový příspěvek od harijaro »

Ota. Strašne rád čítam tvoje príbehy a aj keď sú bez fotiek viem si to živo predstaviť. Akurát škoda že z toho výletíku do lesa neni nejaký obrázok. Ale zase chápem prečo si so sebou nemal mobil. Tiež nemám rád keď ma niekto otravuje hneď ako vytiahnem päty z domu. :friends: 8) ;-)

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“