Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
trraktor
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 02, 2020 8:05 pm
Bydliště: Hodonín

Re: Bielorus EO 2621

#6541 Nový příspěvek od trraktor »

Atlan píše:A sisi isty ze je zly ten ventil. Lebo na 90% su zle manzety vo valcoch alebo rovno poskarabane valce a prasknute voditka na manzetach.
Nikto to nemeni lebo sa zle vyberaju spod traktora.
Pístnice byly ůdajně dělané a dole není louže oleje nehledě nato tlak se ztratí téměř okamžitě pokud nepouštím tlak do pístnic (stálé kvedlání zleva doprava pákou) podle mě by pod ním musela stát kaluž pokud by to byla pístnice a podle předchozího majitele se ve ventilu hrabal což taky nebude asi to pravé přiznal že nevypadal vevnitř nic moc ( prý tam napasoval pružinu co našel místo prasklé, a sedlo že nevypadalo taky nejlíp vycházím z toho co mě řekl jinak mě napadl ještě rozvaděč ten potečený je ale nevypadá to dramaticky.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6542 Nový příspěvek od Atlan »

Pozri si ako su tienpiestnice zapojene, ze znich nekvapka neznamena ze manzety v nutri tesnia.
V kazdom pripade na tom ventile nieje co pokazit. Vyskusat sa da lahko ci tesni. A opravit ide tiez.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

trraktor
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 02, 2020 8:05 pm
Bydliště: Hodonín

Re: Bielorus EO 2621

#6543 Nový příspěvek od trraktor »

Atlan píše:Pozri si ako su tienpiestnice zapojene, ze znich nekvapka neznamena ze manzety v nutri tesnia.
V kazdom pripade na tom ventile nieje co pokazit. Vyskusat sa da lahko ci tesni. A opravit ide tiez.
Nechám si teda poradit jak nejlíp odzkoušet čím to je? netvrdím že závada musí být přesně ta co říkám jak poznám kde se tratí tlak ? popravdě mě uplně není jasné jak funguje ovládání přes co vše jde tlak do jedné a do druhé pístnice a zpět tak nějak pouze tuším hodila by se nějaká příručka k hydraulice v jazyce českém či slovenském a bylo by vše jasnější

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6544 Nový příspěvek od Atlan »

Prestuduj toto vlakno, tusim nedavno sa tu davali odkazi na nejake materialy.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Jura
Příspěvky: 341
Registrován: úte dub 14, 2009 6:00 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#6545 Nový příspěvek od Jura »

Ahoj, někde jsem měl schema hydrauliky. Podívám se po něm.

trraktor
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 02, 2020 8:05 pm
Bydliště: Hodonín

Re: Bielorus EO 2621

#6546 Nový příspěvek od trraktor »

Jura píše:Ahoj, někde jsem měl schema hydrauliky. Podívám se po něm.
Dík to by mě moc pomohlo protože podle křištálové koule se něco špatně spravuje a nerad bych rozdrbal zas něco zbytečně kdybys to měl v el podobě tak mail na mě je: maremiros@seznam.cz A jinak dík všem kdo poradí jak se mě podaří závadu odstranit samozřejmě popíšu čím to bylo. Slyšel jsem že k traktoru byla zvlášt příručka a zvlášt k hydraulice a údajně byly i v češtině no zatím jsem nesehnal v žádné podobě ani na netu klidně bych i koupil druhovýtisk obojího příručku k traktoru mám v ruštině kdyby to někomu pomohlo v počítači ale není tam vše. Ještě bych potřeboval poradit s řazením u starší verze s jednou pákou vím že se tam řadí podobně jako u starého zetoru 25 prvně posunout páku a bud silnice nebo pracovní pomalé a pak kvalty ale nevím vůbec jak a předchozí majitel si to nepamatoval koupil jsem ho kousek od baráku něco jsem tam nakvedlal a dojel domů ale tak s tím jezdit nejde...

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6547 Nový příspěvek od Atlan »

Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

trraktor
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 02, 2020 8:05 pm
Bydliště: Hodonín

Re: Bielorus EO 2621

#6548 Nový příspěvek od trraktor »

Nakonec jsem objevil v češtině : https://uloz.to/file/kOAHpuzgvOE9/eo-2621a-bielorus-zip uvidím co tam vše najdu

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6549 Nový příspěvek od Atlan »

Uz to buje jasne ako fingujeu otoce a ako sa spanuje retaz.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Jan_2
Příspěvky: 1423
Registrován: úte pro 28, 2010 9:00 pm
Bydliště: Celakovice

Re: Bielorus EO 2621

#6550 Nový příspěvek od Jan_2 »

https://stroje.bazos.cz/inzerat/115654899/starter.php pokud někdo potřebuje náhradní, tak ne moc drahé
Zetor 6911
BSS 5 tuna 3x
BSS 7 tuna
Belorus EO 2621 V

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6551 Nový příspěvek od Atlan »

Ee to asi nebude bielorus, ma to opacnu prirubu.
V kazdom pripade dnes uz by som kilil starter z reduktorom.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Jan_2
Příspěvky: 1423
Registrován: úte pro 28, 2010 9:00 pm
Bydliště: Celakovice

Re: Bielorus EO 2621

#6552 Nový příspěvek od Jan_2 »

taky mam s reduktorem, ale zatimco u starteru Zetor to je neskutecny rozdil, u JUMZa je to stejny.
Zetor 6911
BSS 5 tuna 3x
BSS 7 tuna
Belorus EO 2621 V

ropo
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:06 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Bielorus EO 2621

#6553 Nový příspěvek od ropo »

Ahoj, tak jsem si pořídil taky jeden kousek. Budu stavět barák a nechce se mi pořád někoho prosit a podřizovat se kdy bude mít čas. Navíc tady v okolí neví co by za to kopání chtěli. Za to co bych jim zaplatil tak mám bagr. Často jezdím po montážích tak by to bylo složité to skloubit. Mám dotaz zvedali jste ho někdo jeřábem kde ho mám zavázat ať něco neznicim? V předu jsem myslel že ho úvazu pod radlici ale vzadu?

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#6554 Nový příspěvek od Atlan »

Stiahni si manual budu tam asi body na dvihanie.
Vzdy sme to nakladali na rampe, tj pekne vosiel na loznu plochu auta.

Pod radlicu asi nie.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

ropo
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:06 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Bielorus EO 2621

#6555 Nový příspěvek od ropo »

V manuálu jsem našel že to zvedají pomocí nějaké palety pomocného rámu. Kamarád má auto s hydraulickou rukou tak jsem myslel že to bude nejjednodušší. Rampa není nikde poblíž.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“