Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
ibanez5
Příspěvky: 1637
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1216 Nový příspěvek od ibanez5 »

Já to řeším cesneket s mlíkem.
Do studeného mlíka namačkej česnek. Pak dej svařit a nech to 15 minut odstát , pak vypít. Je to sice chuťově masakr,ale postaví Tě to na nohy. 8)
Já dávám na hrnek mlíka 5 stroužků česneku 8)
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1217 Nový příspěvek od Britt »

Dostal jsem pár cviků na zpevnění zádových svalů, kvůli tý svý rozhašený páteři. Zřejmě jsem to kapánek přehnal a hnal jsem to až na práh bolesti a párkrát mě chytla křeč do mezižeberních svalů. Dneska mám pocit že mi někdo do hrbu zasunul ledvinový teploměr a bezpečně vnímám každý pohyb. Musím sebekriticky přiznat, že jsem pěkně rozkydlej a s tím se musí něco dělat.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1218 Nový příspěvek od Čárls »

No Jardo jdeš do sebe Hele lepší je několikrát za den a míň ne to přehánět 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1219 Nový příspěvek od Britt »

Vůbec netuším proč, ale přišel jsem o hlas a vejskám, jak kdybych si přicvaknul vercajk mezi ozubená kola. Doktořice tu má na výpomoc s cukrovím malou ségru, která se učí na cukrářku a mají ze mě prdel, že jsem jak Hejkal nebo Vít Bárta z veverek.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1220 Nový příspěvek od Pavel »

dneska když sem nasazoval stromeček tak mne jedna bodlinka pichla do oka celej den oko slzi tak uvidim zítra rano

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1221 Nový příspěvek od ota »

S tím stromečkem. Každej rok u něj nadávám jako špaček! Dříve jsme měli borovičku a já udělal stojánek a trubku lešeňovku, na borovičku akorát. Teď už asi po 10 roků dostáváme tu Kanadskou jedli spešl rostlou na vánoční stromek. Pokaždý má tak kolem 12 cm tlustou nohu. Takže to morduju do stojánku. Manželka vždycky tak 23 nasaď stromek. A já už nadávám. Každej rok si slybuju, že udělám trubku na něj jinou. Trubek, nebo odřezků tu mám metráky a vždycky když nesu stromek a stojánek, nadávám, že jsem to zase neudělal. A letos manželka, nasaď stromek i našejm nahoru. Takže 2x lamentování. Oni taky mají stojánek jak píšťalku. Nakonec se zadařilo a oba stromky splnily svojí věc na 100%.
Jinak Pavle bacha na oko. Já měl kdysi pěknou polízanici. Taky jsem čekal jestli to bude lepší. Nebylo a stejně jsem musel na oční. Stalo se mi v zimě, že jsem přikrýval traktůrek silážní plachtou. Zatáhl jsem za ní a placha najednou sjela a hranou mě ťukla do oka. Nakonec mi to asi po třech letech kdy mě to zlobilo, nebo bylo v klidu na očním nějak dusíkem nebo čím zapravovali tu jizvu, která tam zůstala. Občas se mi stane, že otevřu ráno rychle oči na sucho a oko mě celej den zlobí. Musím si ráno zívnout, aby se v očích uvolnily slzy a pomasily oko a pak otevřít a je klid. Někdy i během dne mě oko sem tam začne dřít. Skočím dom, mam kapky, kápnu do očì a chvíli poležím a pak je to dobrý. Jo oči, ty jsou jen jedny, bacha na ně.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15218
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1222 Nový příspěvek od kenybz »

oto to si musíš nechat ten konec ostrouhat zrovna při koupi...já jsem matce osazoval stromeček do stojánku a ten je dřevěný a na něm co já vím trubka cca 80 vnitřkem a po obvodu 3 šrouby ve dvou řadách krásně to jde vycentrovat v rámci možností no ono ty stromky jsou stejně všechny křivé

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 15140
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1223 Nový příspěvek od DanculSK »

...no oko je háklivé...
Keď si spomeniem ako mi doň tá brzdová kvapalina strekla...
Som mal namále...
.
Ale ono o inom,som chcel pred chvíľou má seklo....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1463
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1224 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, když jsme u těch očí, tak jsem si vzpomněl, jak když jako mladej stříkával auta a jednou mi nějak zlobila stř. pistol, vylil jsem barvu, nalil aceton a zkoušel kam a jak stříká, pak mě debila napadlo se podívat proti tý pistoli a plnou dávku jsem si stříkl do obou očí najednou, v tu ránu jsem oslepnul, " naštěstí " jsem stál vedle plnýho sudu s vodou, tak jsem tam tu mojí palici hned strčil, jenže slepej jsem se tak úplně netrefil a říznul s ní o hranu toho sudu, ale tělo setrvačností šlo dál a já zařval "AU" až v tý vodě, zároveň se nadechnul, dodneška nechápu, proč jsem se já kretén kouknul do stříkající pistole s acetonem .

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1225 Nový příspěvek od ota »

Ono s tím stromečkem, víš Kenybz já ještě nikdy nekupoval stromeček. A počítám, ani nikdy nebudu kupovat. Vždy jsme ho dostali, nebo ufikli v lese. Takže jsem nikdy nebyl se stromečkem u toho ořezávátka. Musím ořezávat sám doma. Akorát si to můžu ulehčit tou velkou trubkou, to by bylo nejrychlejší řešení. 8)

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1226 Nový příspěvek od Čárls »

Nebo prostě a jednoduše dáš 250 univerzálu a máš klid na věčný časy klidně starou co už nejde použít hlavně aby se trochu šroubovaly pakny
Velice stabilní stojan na vánoční stromek 8) 8)
Když ji přesoustružíš a vyleštíš pak přelakneš a posypeš třpytkama máš klid na sto let Povrchová uprava dle libosti jen nezalepit tak aby se nepohybovali pakny
Univerzálka a stromeček u nás na dílně fungoval cca 20 let než někdo dones umělý a je v trubce na frezce
Jinak do tý univerzály se dělal ještě kalíšek na vodu aby stromek dlouho vydržel 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1227 Nový příspěvek od ota »

Čárlsi univerzálek mám haldu. Ale nemám žádnou špatnou. Jen jednu jedinou asi 315 průměr ta by se dala využít je v hodně špatným stavu ale nemám k ní čelisťi.
Jo a k té vodě aby stromek dýl vydržel jsem někde četl na netu byla k tomu diskuse. Celkově tam psali, že to nemá po odříznutí stromku už vliv. Uschne i s vodou. Protože přez ty kořeny je ta voda nějak připravená v nějakou tekuťinu. No a nám většinou vydrži v pohodě. Samo že smrček opadá rychle, ale ten bych dom nechtěl, ani jsme ho nikdy neměli.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1228 Nový příspěvek od Čárls »

No já co máme krbovky tak umělej bohužel živý jsme zkoušeli a nevydržel dýl jak3 dni většinou mám obyvák cca 28°když se topí v krbovkách a to žádný živý stromek nevydrží ani v pucláku to jsme taky zkoušeli :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1229 Nový příspěvek od ota »

No máme taky vestavěnou krbovou vložku a stromek letos asi 2m od ní. Vloni tak 3m. Vždycky manželka na tři krále lamentuje a chce stromek vyhodit. Většinou ji ukecáme s klukama a bývá tu dýl. Taky že do 1 února. No je sice trochu drolivej, když ho rostříhám venku. Z obýváku odstrojenej balkonovím oknem ven. Ale nedrolí se nijak extrémně.
No jak jsem psal máme teď kolik let tu jedly co je pěstovaná jako vánoční strom. Krásně voní a je hustá jako prase. No smrček by byl suchej hned. I ta borovička vydrží.
No a k teplotě, přez den máme nastavíno topení 17,5°C a pak přijdeme dom a zatopime v krbovkách, v obýváku v té vložce. Valíme tak max 22°C. Teď když jsme doma tak max na 23°C. Nesnášime velký teplo. Když bejvaly mrazy a zima jak bývala, tak třeba jen večer na 21°C. Pak u našejch na návštěvě s manželkou svíťíme jak lampy oni tam 26°C! V ložnici tak 15- max 17°C. Ale to už je maximálka. Letos jsme hodně ušetřili na topení. Takováhle zima vyhovuje. 8) Je to pak znát na penězích kurevsky.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1230 Nový příspěvek od Čárls »

Oto já to mam nějaký obrácený v letě teplo nesnáším jak je nad 24 ve stinu sem jak chcíplej ale v zimě pravej opak to mohu klidně těch 28 v obýváku ale ne v tom dělat jen pohoda na gauči a v ložnici netopím drží se to furt na nějakých16°a to je pohoda
Na práci mám nejraději těch 20až21° v létě i v zimě
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“