Mastnakova Prdlavka PF-62

Vari, Terra, PF aj.

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#16 Nový příspěvek od mastnacek »

Hezky me to setri kroky, az bude nova vydreva tak si nadelam drzaky na bocnice pro naradi na ohrady. Sice to neusetri vsecky kroky ale kdybych mel jit pro neco co zapomenu tak za den nachodim kupu kilometru.

Obrázek

kulak
Příspěvky: 104
Registrován: čtv črc 09, 2009 10:36 am

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#17 Nový příspěvek od kulak »

mastnacek píše:Ta nez bude jezdit to bude stat jeste hodne penez :)

A Ty už nemáš 4011?

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#18 Nový příspěvek od mastnacek »

Kulaku nemam. Kanon na vrabce. Tohle a 25 bude akorandes aby prace byla i radost.

kulak
Příspěvky: 104
Registrován: čtv črc 09, 2009 10:36 am

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#19 Nový příspěvek od kulak »

Aha, no to som nevedel. A co sa ti na nej napacilo? je to predsa len modernejsi strojako Z-25. A ta tvoja 25 ma aj hydrauliku?

kulak
Příspěvky: 104
Registrován: čtv črc 09, 2009 10:36 am

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#20 Nový příspěvek od kulak »

prepac, teraz som sa pozrel do tvojho vlakna - vidim ,ze ma hydrauliku. Tak to je aspon velka vyhoda.

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#21 Nový příspěvek od mastnacek »

Kulak: souhra vic veci, letos jsem zjara a zacatel leta mel dost strihani, podelal se me obracak takze me seno delal kamarad a me doslo ze je to pro me vyhodnejsi, navic jsme prodali kravu, ovce jsem trosku zrkouhnul a nebude toho sena potreba tolik, na 4011 jsou sice k sehnani dily ale sralo me ze vetsina je uz polsko, turecko, indie. Pfka je komplet ceskoslovensko navic pan od kteryho ji mam to dela poradne. Jeste tak sehnat nekoho takovyho na 25ku. Ale Rosch8 je daleko a ma prace kupu. Verky co me zustali po 4011 zvladne i 25ka. Az na ten horal, ten bud prodam taky nebo z nej udelam viceucelovou vlecku.

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#22 Nový příspěvek od mastnacek »

Vcera jsem poprve vybiral brambory s radlem. Necekal jsem ze to pujde tak dobre! Chtel jsem po zene aby me natocila jak to slape ale prej ze snad nejsem nejakej trapnej joutuber :)) tak video natoci priste :D
Pak jsem zapojil konskej kultivator, jezdil jsem na druhej zarez, vic to nedalo a zahrabaval jsem sel. Ma pet per. Praci jsem si uzival. Bylo to asi jen pet radecku, brambory se castecne zahrnou ale zadna velka prace, uz jsem i vymyslel jak to udelame priste. Tohle byly ranni brambory. Az budou normlani, tak pujdou naproti sobe dva rychlosberaci co vezmou co je povrchu a za nima dva co budou delat krtky :potlesk:

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5592
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#23 Nový příspěvek od thovt »

Pořádně to vylaď, potom to natoč, maželce řekni že chceš natočit jak vyoravá Pfka ne to jak držíš Pfku za kleče.
Třeba ti nikdo napíše jak si to ještě zjednodušit.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#24 Nový příspěvek od DYK »

Nesázet brambory!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#25 Nový příspěvek od mastnacek »

Nereagovat na dyka, nereagovat na dyka..dyku ty me zavidis tu pfku co? :)) dneslka me zena rekla ze mam jeste rok a pak uz nebudu schopnej prijimat novy veci, jako nazory, technologie atd :)) ze prej v 39 je to konec. Tal nevim, nesadit brambory by byla tady dost novota :))

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#26 Nový příspěvek od DYK »

No já reagoval na text "Třeba ti nikdo napíše jak si to ještě zjednodušit." Žena zřejmě jen projevila zbožný přání, že bys mohl začít brát rozum. Končí ti ten třicítkovej věk, kdy jsou tátové od rodin silní, neohrožení a chytří až doprdele aby potom zjistili, že nevědí nic. A závidět PFku? To nemůžeš myslet vážně, že ne? Jen počítej s tím - lze předpokládat, že sil bude jen ubývat.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#27 Nový příspěvek od Pavel »

ja mel tenkrat za pefku na brambory udelanej pluch se sroubovou deskou krasne se stim brambory tady v cernave vyoravaly lyp nez z radlem

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#28 Nový příspěvek od mastnacek »

Dyku naopak ji vadi, ze jdu smerem zpet. Vtipek, ja vim ze ty rukama uz moc delat nechces :))

Ranny brambory byly v hline jak pepr. Druhy pole je tezsi puda. V zaloze je cert.

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5592
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#29 Nový příspěvek od thovt »

Brambory mám taky malé to není tvoje chyba, to mají na svědomí jiní lidé kteří rozhodují o světě a nevídí si ani špičku nosu . Jak mohou vyrůst brambory když je na sluníčku přes 60°C, hlízy brambory rostou pri 20°C nejvíce při 40°C přestavají růst.

Inspirace na youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=XolZk9sE64I
https://www.youtube.com/watch?v=vivdo_C9oIw


Jinak musím to vyzkoušet na ty moje malé brambory, nebaví mě to loupat.
https://www.youtube.com/watch?v=Oz_Nx1CX1wU

mastnacek
Příspěvky: 8015
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Mastnakova Prdlavka PF-62

#30 Nový příspěvek od mastnacek »

Thovte jako pepr je hlina, brambory celkem pekny. To me pripomnelo ze dneska musim udelat tradicne domaci hranolky :)

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - jednoosé frézy“