Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#46 Nový příspěvek od OakLD »

RoKur píše:A jsme tam kde jsme byly ve smazaném vlákně. Jak jsem Ti tady dal odkaz vyhledávače, tak tam hned jeden z prvních odkazů je odkaz na výrobce, který mi ten filtr do dvou dnu poslal.
Ano, to jsi psal tady. A já s tou informací pracuju a po víkendu jim zavolám. To už jsem tu napsal :-).
RoKur píše:Ladiky Tě trefil přesně. Odvádíš pozornost někam jinam. Už to nemá cenu a je to pro mě ztráta času.
Je víkend, mám pro to pochopení, že si dáš nějakej ten žejdlík a pak píšeš tohle. To se asi člověk leckdy i jinak ztrapní :-). Nevěřím, že máš jinak takovej problém s normální věcnou a vstřícnou komunikací. Vždyť psát vstřícně, věcně a slušně není takovej problém. A neodvádět pozornost z naprosto jasný odpovědi takovým vtipným způsobem, psaním o odvádění pozornosti.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#47 Nový příspěvek od DYK »

Já nespím!!! :tytyty:
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#48 Nový příspěvek od OakLD »

Nabídlo se mi video 8 Common Operation Mistakes with Loaders on Tractors, tak jsem ho shlídl a jsem rád, že jsem se selským rozumem všem chybám vyvaroval. Osmičku vyzkouším, mám na to trochu jinej grif, normálně začínám od shora hromady a jdu dolů shruba po objemech jendé lžíce.

OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#49 Nový příspěvek od OakLD »

Ještě nějaký obrázky ke krytu hnací hřídele přední nápravy. Na prvním snímku vypadený kryt, na druhém šroub v drážce, který vymezuje polohu krytu (ten se uvolnil a umožnil krytu se vysunout).
Obrázek Obrázek

Je to jenom kryt, co zamezuje namotávání bince na hřídel, takže stačí očistit, krouživě zatlačit zpět na doraz a dotáhnout vymezovací šroub.

Ještě mě tam čeká nějaká práce s povrchovou korozí... :prace:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#50 Nový příspěvek od ladiki »

OakLD píše:Jinak jsem našel i ten kontrolní šroub, resp. šrouby. Není jeden na nápravě, ale dva v nábojích kol a jsou zezadu. Hledal jsem nejvíc zepředu, mrkl i zezadu, ale předtím jsem ej přehlídl.
Obrázek

Výpustní šroub bude ten prostřední z pěti na spodním víku čepu náboje, díval jsem se, že má malý osazení a těsnění.

A než to někdo začne komentovat, ten olej na kole je pokecanej ode mě, kapal z konvičky při výměně motorovýho oleje.
Bohužel se pleteš. Ty horní šrouby nejsou kontrolní. Jsou to pouze odvzdušňovací šrouby!
A o těch prostředních šroubech na spodním víčku jsem Ti již psal a odpověděl jsi, že to tak není, tož já Ti nevím...nepoužíváte jeden nick 2 osoby :)


TAk snad nakonec pře to bagrování nějak k těm výměnám nálplní dospějeme :prace: ;-)

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#51 Nový příspěvek od stanislavsnv »

č,1-motorový, č2.-palivový,č3-vzduchový,č4-hydraulikaObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#52 Nový příspěvek od DYK »

OakLD Bych se chtěl zeptat, co vlastně ti to video po shlédnutí dalo?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#53 Nový příspěvek od OakLD »

stanislavsnv píše:č,1-motorový, č2.-palivový,č3-vzduchový,č4-hydraulika...
Děkuji moc, Stano! Některý fotky jsem už viděl v Tvým vlákně, máš toho tam spousty. 8)

Motorovej jsem užměnil, KD-filter mi bez problémů dodal "originál" WIX 51365. Na ten FILTRON jsem slyšel negativní názor od servisáka, ale nemusí to být objektivní. Vzduchovej filtr objednávám přesně ten MD566K, viděl jsem ho někde v Tvým vlákně a nabídli mi ho jako záměnu za WIX46270. Olejový do hydrauliky DONALDSON jsem nemohl sehnat, objednal jsem teda MANN MF W9018, ale volali mi, že mi to nemůžou dodat, není ani v dodavatelským řetězci a neví kdy bude. Ale vypadá to, že ho má ještě jeden prodejce skladem, sic o čtvrtinu dráž.

OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#54 Nový příspěvek od OakLD »

DYK píše:OakLD Bych se chtěl zeptat, co vlastně ti to video po shlédnutí dalo?
Jak jsem napsal, skoro všechno to jsou logický věci, takže to tak dělám a dodalo mi to pouze klid, že něco nedělám špatně. Tu osmičku, to mě takto přímo nenapadlo, dobrej tip třeba na skrývku. Je pravda, že naklápění má ve výsledku mnohem víc síly, než zvedání...

Já vím, že pokud se někdo okolo stavební a jiné pracovní techniky pohybuje roky, tak mu to přijde jako úplná samozřejmost. Ale to není můj případ :-)

OakLD
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 12, 2018 7:08 am
Bydliště: Brno

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#55 Nový příspěvek od OakLD »

No cement...
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#56 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Hydraulický filter kúp beztlakovy ináč ti bude svietiť kontrolka hydr. Oleja. Ja som tak vyhodil 2 nové filtre.
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Uživatelský avatar
Tom32
Příspěvky: 19
Registrován: ned črc 28, 2019 7:05 pm
Bydliště: Polička

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#57 Nový příspěvek od Tom32 »

Zdravím!

Mám prosbu na místní Mitsubishi-traktor odborníky: Dospěl jsem do situace, kdy sháním filtr hydraulického oleje k Mitsubishi MT241. Pročetl jsem tu kde co, ale filtry, které se tu zmiňují jsou strašně dlouhé... viz např.
RoKur píše:Zkus si to vlákno od Stana přečíst ještě jednou. Uvádí tam typ MANN (MF W9018) A zde máš odkazy https://www.zbozi.cz/vyrobek/filtr-prac ... -mf-w9018/
Musíš lépe a pozorněji číst. :'(
Filtr u MT241 je dole v místě pod levou "stupačkou" a je výrazně kratší. Bohužel na něm není žádný popis... Prosím, netušíte někdo, jaký filtr tam "pasuje" (ideálně 10 mikronů)?

Díky!

Uživatelský avatar
RoKur
Příspěvky: 1899
Registrován: stř zář 25, 2013 6:47 am
Bydliště: Vrbno pod Pradědem

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#58 Nový příspěvek od RoKur »

Ahoj, a Ty pod tou stupackou nemáš místo na delší filtr?
Mitsubishi MT21 - čtyřválec
Ostrovní FVE: mono 2Sx3P 320W (1900W). Regulátor Epever Tracer6415AN. Baterie Pb 48V/300Ah, LiFePo 200Ah 16 článků. Měnič (čína) sinus 3200W/48V
Solární deskové termo panely KPS11 4ks 1800W (7200W)

Uživatelský avatar
Tom32
Příspěvky: 19
Registrován: ned črc 28, 2019 7:05 pm
Bydliště: Polička

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#59 Nový příspěvek od Tom32 »

RoKur píše:Ahoj, a Ty pod tou stupackou nemáš místo na delší filtr?
No, od pohledu je ten můj filtr výrazně většího průměru...

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Mitsubishi MT24 hladina hydraulického oleje

#60 Nový příspěvek od stanislavsnv »

Pozri do môjho vlákna MT23 mám tam typ a číslo filtra. Aj originál Japan filter mal okolo 200mm. Neviem prečo sa ti zdá dlhý.
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“