Yanmar FX 32D

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Čejen
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 14, 2008 8:41 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Yanmar FX 32D

#16 Nový příspěvek od Čejen »

Díky, určitě to přepojím.
Když už ten regulátor budu objednávat někde z horoucích pekel, tak si říkám, že bych ještě objednal zbytek drobností co mi chybí. Jedna z nich je držadlo řadicí páky. Bez něj to sice jde taky, ale je to lehce nekomfortní. :-)
Obrázek
Nevíte kde se to dá sehnat?
Našel jsem to na americkém webu, ale raději bych něco blíž. https://www.hoyetractor.com/PROD/FXH-1.htm

Uživatelský avatar
pepa36
Příspěvky: 2337
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:14 pm
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: Yanmar FX 32D

#17 Nový příspěvek od pepa36 »

Regulátor umím sehnat do 3 dnů co ti tady rádi je blbost dělám yanmary už nějakou dobu takže pokud něco potřebuješ tak piš jinak bud mas stroj z Polska nebo od Pařizka nebo jiného co to tahá z Polska a neumí nic na to sehnat

vojta vach
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 12, 2017 8:03 pm
Bydliště: trutnov

Re: Yanmar FX 32D

#18 Nový příspěvek od vojta vach »

Jasně,co ti tady radí,je blbost.Tak si nech kontrolku zapojenou na mazání,kup si regl od Pepy a až ho odpálíš,kup si od něj další.
JCB 2 CX,Atlas 804 R,Schaeff HML 30,Praga V3S hákový nosič kontejnerů,Yanmar F 255D

Čejen
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 14, 2008 8:41 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Yanmar FX 32D

#19 Nový příspěvek od Čejen »

pepa36 píše:Regulátor umím sehnat do 3 dnů co ti tady rádi je blbost dělám yanmary už nějakou dobu takže pokud něco potřebuješ tak piš jinak bud mas stroj z Polska nebo od Pařizka nebo jiného co to tahá z Polska a neumí nic na to sehnat
Stroj mám od chlápka co už ho nějakou dobu v ČR vlastnil. Za kolik dokážeš sehnat regulátor? A umíš sehnat i jiné díly? Např. to držadlo řadicí páky?

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Yanmar FX 32D

#20 Nový příspěvek od ladiki »

Pepo, hoď sem fakta. Mám takový tušení, že to pepa objedná u JohnDeera, který do svých malých strojů Yanmar-motory montuje.......

Osobně bych koupil to vape. Je to odzkoušený.....reguluje to do 200W, je levnější a podpoříš CZ výrobek 8)

Čejen
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 14, 2008 8:41 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Yanmar FX 32D

#21 Nový příspěvek od Čejen »

Myslíš toto? http://www.motokorect.cz/regulator-r67- ... -3331.html
Jen bych musel předělat dráty...

jirka.pechy
Příspěvky: 59
Registrován: stř úno 13, 2019 9:24 pm
Bydliště: U Benešova

Re: Yanmar FX 32D

#22 Nový příspěvek od jirka.pechy »

Zdravím všechny lezu sem jelikož mám taky fx32, prosím o radu na co je páka mezi sedačkou a pákou na ramena (pravá strana) díky

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Yanmar FX 32D

#23 Nový příspěvek od ladiki »

nazdar jirko.......Jirka se jmenuje i můj švagr, tak si zkusím vypracovat lepší zadání za Tebe.....
patrně myslíš tu malou páku viz foto číslo 16...https://autoria.biz/auto_yanmar_fx_21540643.html
tak si představ, že je to páka na stanovení hloubky záběru rotavátoru.......a pokud nejezdíš v rýžovišti, tak je Ti na nic......

Jak jinak ta FX32 jezdí? Kde jsi ji koupil, že Tě prodejce nepoučil? Něco přidej, ať fórum žije ;-) :friends:

Uživatelský avatar
Danismckost
Příspěvky: 85
Registrován: pát lis 23, 2012 3:58 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Yanmar FX 32D

#24 Nový příspěvek od Danismckost »

Já bych se na to vysral úplně a narval bych tam alternátor ze staršího suzuki swift (je malej, denso a má regulaci v sobě) vyjde to levněji než zkratovej regulátor a bude to dobíjet přímo perfektně. V Iseki mám ten samej co mám v samuraji. Origo řešení. Jinak zkratovej regl je dobrej “elesys”
Běž cestou klasického alternátoru a máš po problémech
Iseki TA235

jirka.pechy
Příspěvky: 59
Registrován: stř úno 13, 2019 9:24 pm
Bydliště: U Benešova

Re: Yanmar FX 32D

#25 Nový příspěvek od jirka.pechy »

Ahoj mám ho od Karla Pařízka z Brandýsa nad Labem ( už druhý)200t Kč, fotky ani video mi sem prostě nejdou vložit asi jsem blbej

pelepele
Příspěvky: 42
Registrován: pát srp 18, 2017 2:06 pm
Bydliště: Kosice

Re: Yanmar FX 32D

#26 Nový příspěvek od pelepele »

zdar mal som niekde na fore poznaceny rozdiel, neviem ho za svet najst, nech nezakladam nove vlakno...
aky je rozdiel u yanmarov medzi FX 32 a F32D
to X... ono je to u viac modelov
mari sa mi 4x4...je to ten rozdiel?
dik

Zelí
Příspěvky: 36
Registrován: čtv bře 27, 2014 6:38 pm
Bydliště: Rakovník

Re: Yanmar FX 32D

#27 Nový příspěvek od Zelí »

Pokud se nepletu tak X označuje řazení Powershift,mám FX17D.

Čejen
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 14, 2008 8:41 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Yanmar FX 32D

#28 Nový příspěvek od Čejen »

Pánové chtél bych za mojí Fx 32 pořídit mulčovač. Doporučíte nějaký? Zvládne záběr 150cm? Taky nevím jestli klasiku kladívka nebo ten plochej jednorotorovej...Díky za rady.

Zetor15
Příspěvky: 973
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: Yanmar FX 32D

#29 Nový příspěvek od Zetor15 »

Jak píšeš plochý tak ten zvládne v tomhle záběru. U kladívek to bude ve vysoké trávě a nebo nějaké křoví,slabší nálety asi dost problém s výkonem. Typ bych volil podle toho k čemu má sloužit a to tu nepíšeš.

Čejen
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 14, 2008 8:41 pm
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Yanmar FX 32D

#30 Nový příspěvek od Čejen »

Primárně by byl na vysokou travu. Kdyby zvládl i nějaký ten nálet, tak by to bylo jedině plus...

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“