Jiříkovo 4x4

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#61 Nový příspěvek od jirik610 »

kluci brzo budu mít naprodejmaličkej trakturek je to zadokolka převodovka 1. octavia 2. žuk zadek moskvič a k tomu všemu mám dva dost pěkny motory 600 ccm vzducháč oba běží jsou tichy a spolehlivý hlavne novy i když stojíjou už hooooooooodne dlouho budu mít foto ale až v sobotu ,přední náprava výkyvná - velice pěkně upravená z BMW M3 asi z roku 1990, přední kola dvě dojezdovky (stejné) ,zadek nemá šípové obutí ale jen zimní zmija vzorek kola 6,50/16 rozchod 92 cm traktor nikdy nejezdil je třeba ho dostavět nebo můžu prodat jen díly ceny upřesním v sekci bazar ale nejdřín v neděli spíš to tam budu dávat až v týdnu

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4632
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#62 Nový příspěvek od bastardtraktor »

jirik610 píše:kluci brzo budu mít naprodejmaličkej trakturek je to zadokolka převodovka 1. octavia 2. žuk zadek moskvič a k tomu všemu mám dva dost pěkny motory 600 ccm vzducháč oba běží jsou tichy a spolehlivý hlavne novy i když stojíjou už hooooooooodne dlouho budu mít foto ale až v sobotu ,přední náprava výkyvná - velice pěkně upravená z BMW M3 asi z roku 1990, přední kola dvě dojezdovky (stejné) ,zadek nemá šípové obutí ale jen zimní zmija vzorek kola 6,50/16 rozchod 92 cm traktor nikdy nejezdil je třeba ho dostavět nebo můžu prodat jen díly ceny upřesním v sekci bazar ale nejdřín v neděli spíš to tam budu dávat až v týdnu
To je ten, jak o nem píšeš v úvodu, že máte doma
cituju Tě- "trakturek motor ruskej stabylák 2 válce 4T 600 obsah"
?????
Tak to pěkně nafoť celky i detaily 8)
Děkan !!!!!!
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#63 Nový příspěvek od jirik610 »

bastardtraktor píše:
jirik610 píše:kluci brzo budu mít naprodejmaličkej trakturek je to zadokolka převodovka 1. octavia 2. žuk zadek moskvič a k tomu všemu mám dva dost pěkny motory 600 ccm vzducháč oba běží jsou tichy a spolehlivý hlavne novy i když stojíjou už hooooooooodne dlouho budu mít foto ale až v sobotu ,přední náprava výkyvná - velice pěkně upravená z BMW M3 asi z roku 1990, přední kola dvě dojezdovky (stejné) ,zadek nemá šípové obutí ale jen zimní zmija vzorek kola 6,50/16 rozchod 92 cm traktor nikdy nejezdil je třeba ho dostavět nebo můžu prodat jen díly ceny upřesním v sekci bazar ale nejdřín v neděli spíš to tam budu dávat až v týdnu
To je ten, jak o nem píšeš v úvodu, že máte doma
cituju Tě- "trakturek motor ruskej stabylák 2 válce 4T 600 obsah"
?????
Tak to pěkně nafoť celky i detaily 8)
Děkan !!!!!!
jo jo to je vono ,ale zatím je mi líto to prodat - otec rozhodl ,ja sem to chtěl dodělat jenže tatík byl rychlejší a začal s
rozborkou
prošly jen malou testovací jízdou ten jeden motor ještě na kloubáku a te druhej ted před nedávnem na gumě před dílnou chytno na drb i bez baterky (klika i starter)traktor byl postavenej na sucho ale to co skoušelo tak fungovalo prostě řadit šlo řídit taky a pokud jsi točil hardyspojkou co už pasuje až do motoru tak se to i hejbalo podele kvalu vzad a vpřed ale s motorem to nikdy nejelo ,podle meho nazoru by to šlo hned jen to zkusit

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4632
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#64 Nový příspěvek od bastardtraktor »

jirik610 píše:
bastardtraktor píše:
jirik610 píše:kluci brzo budu mít naprodejmaličkej trakturek je to zadokolka převodovka 1. octavia 2. žuk zadek moskvič a k tomu všemu mám dva dost pěkny motory 600 ccm vzducháč oba běží jsou tichy a spolehlivý hlavne novy i když stojíjou už hooooooooodne dlouho budu mít foto ale až v sobotu ,přední náprava výkyvná - velice pěkně upravená z BMW M3 asi z roku 1990, přední kola dvě dojezdovky (stejné) ,zadek nemá šípové obutí ale jen zimní zmija vzorek kola 6,50/16 rozchod 92 cm traktor nikdy nejezdil je třeba ho dostavět nebo můžu prodat jen díly ceny upřesním v sekci bazar ale nejdřín v neděli spíš to tam budu dávat až v týdnu
To je ten, jak o nem píšeš v úvodu, že máte doma
cituju Tě- "trakturek motor ruskej stabylák 2 válce 4T 600 obsah"
?????
Tak to pěkně nafoť celky i detaily 8)
Děkan !!!!!!
jo jo to je vono ,ale zatím je mi líto to prodat - otec rozhodl ,ja sem to chtěl dodělat jenže tatík byl rychlejší a začal s
rozborkou
prošly jen malou testovací jízdou ten jeden motor ještě na kloubáku a te druhej ted před nedávnem na gumě před dílnou chytno na drb i bez baterky (klika i starter)traktor byl postavenej na sucho ale to co skoušelo tak fungovalo prostě řadit šlo řídit taky a pokud jsi točil hardyspojkou co už pasuje až do motoru tak se to i hejbalo podele kvalu vzad a vpřed ale s motorem to nikdy nejelo ,podle meho nazoru by to šlo hned jen to zkusit

No tak dej fotky - celky i detaily
aˇ't už to prodáváte , nebo ne
jsem zvědavej na ten motor
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
holbaj
Příspěvky: 46
Registrován: úte říj 21, 2008 10:46 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#65 Nový příspěvek od holbaj »

Juro psal jsem ti SZ možna bych přemyšlel o tom trakturku... Ještě uvidím až budou fotky ;-) A hl..jestli by mi vystačily finance :( chtěl bych si něco pořádit než se sám pustim do pokusu o nějaký samohyb :)
Kutil - závyslák :)

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#66 Nový příspěvek od jirik610 »

kluci večer sem hodim ty fotky toho traktorku co bych rád prodal rozestavěnej je to celkem precizní jenom je tam ještě hodne práce krásny je hlavněě to, že to bude chodit s jakym koliv motorem, co tam dáte to to pobere jde to hodně hladce když na tom sedim a brácha točí hardinou tak to normalně jede ale fakt pěkně :smich: :smich: :smich: :smich: to je ale blbej test toho jestli to bude funkovat co ???? :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#67 Nový příspěvek od jirik610 »

jirik610 píše:kluci večer sem hodim ty fotky toho traktorku co bych rád prodal rozestavěnej je to celkem precizní jenom je tam ještě hodne práce krásny je hlavněě to, že to bude chodit s jakym koliv motorem, co tam dáte to to pobere jde to hodně hladce když na tom sedim a brácha točí hardinou tak to normalně jede ale fakt pěkně :smich: :smich: :smich: :smich: to je ale blbej test toho jestli to bude funkovat co ???? :smich: :smich: :smich:
tak sem to udělal hned -je to v sekci prodej na foru http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... &sk=t&sd=a

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#68 Nový příspěvek od jirik610 »

tak jsem konecně sehnal zadní kola jaky potřebuju, ještě ze jsou dobří známí ,bez nich by to asi nešlo :smich:
Nojo kdo umí umí a tenhle kamarád je opravdu dobrej ve shánění ,hlavně má celkem vliv a konexe, bodeť ne když v tom už 30 let maká a není to poslední h..no v tráve ,takže v sobotu si jedu pro ně 24*12,4 no nádhera a ta cena (odvoz)prostě bomba

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#69 Nový příspěvek od jirik610 »

jinak stop stav nastal z nedostatku financí ,ještě musím zajet pro zadní nápravu ale to je pohoda protože mi ji skorošvagrův otec šetří za stodolou v kopřivách no a pak příde doba zkracování.
Dneska sem makal na vozejku za auto- dostal komplet GO-je to krasaveček, jako novej, jěště musím přišmoulit zadní trojuhelníkovy odrazky a zkusit elekriku ale myslím že to bude zitra OK.
Taky sem vyrobil bratrovy novej vyfuck na Pažoutka ,býval to pěkný červený práškový hasičák než dostal dvě přepážky ,perforovanou rouru a kopec skelny vaty -zvuk je super a auto přestalo prdět a žrát jak hovado, bratr je v sedmim neby (taky sem nečekal že se mi to tak povede) opravdu mooooooc libový tichý a zároveň hluboký hlas juchů

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#70 Nový příspěvek od jirik610 »

tady máte můj dnešní úlovek ,za 8 Kč kilo ,je to sice krátky, ale nevadí svářečku mám :prace: :prace: :smich: :smich: :smich: :smich:
Hlavně ty ramena mají kuličky ,teda jen dole ,ale to neva ještě sem tam viděl dost pěkny rameno ze zetora ,ale bylo hodně ohnuty tak sem zaváhal ,je uklizeny tak aby mi to nevyvezli a jak tam pojedu se železem tak je hned spakuju juchů :smich: :smich:
Přílohy
DSCF1553 [].JPG

Uživatelský avatar
Lukibos
Příspěvky: 737
Registrován: stř črc 11, 2007 10:51 am
Bydliště: Polanka nad Odrou

Re: Jiříkovo 4x4

#71 Nový příspěvek od Lukibos »

jirik610 píše:kluci tak jsem dneska sehnal převodovku z agro ifi , zítra si ji jdu vyndat to bude dobry, není to takové hovado jak sem čekal a navíc má i uzaviratelnej mezinápravák narozdíl od v3s a taky vývod na vývěvu 500 a 1000 otáček (budoucí náhonový hřídel ) no a vývod na olejové čerpadlo pro sklopku, je sice ještě na autě a to stojí asi v metru kopriv ale to se brzo změní :prace: :prace: :smich: :smich: :prace: :prace: :smich: :smich:
Prosím tě,co to je, uzavíratelnej mezinápravák?

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#72 Nový příspěvek od jirik610 »

Prosím tě,co to je, uzavíratelnej mezinápravák?[/quote]
Agro IFA má 5 prudkostí dopředua a R, jen 1 a R nejsou sinchronyzovaný,dál má redukci v převodovce řazenou vzduchem a ta je 1,67:1 pak má předek uplně vypinatelnej pákou (jako V3S), ale ktomu mezinápravovej dif ,kterej má vzduchem řazenou uzávěrku ,dál má vývod na tzv. těžkej pohon (u postřikovačů a fekálů)na vývěvu při 1800otáčkách na vstupu převodovky má tento pohon 500 otáček ,ten je řazenej pákou,potom má taky lehkej pohon,kterej pohání olejový čerpadlo (sklopky a postrikovače)zase řazenej páčkou přez strunu (jak plin u škodovky120)
Co dodat prostě parádní převodovka -jen má trošku větší rozměry a váhu než kombinace avia a V3S přídavka,ale to mi nevadí nestavím Formuli 1 :smich: :smich:

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#73 Nový příspěvek od jirik610 »

Ted přez vikend tata připravil přední nápravu ještě kus silnostěný roury na výkyv a je to cely doufám že budou co nevidět jásátka na železo ,zitra sem hodím foto toho předku

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#74 Nový příspěvek od jirik610 »

jj foto bude
Včera sem neměl vubec čas fotit lital sem celej den kvuli tomu uložení nápravy a juchů mám to hotové jěště se mi vyrábý čep ten bude asi v pátek.
Dneska sem byl pro zadní disky už jsou doma tak že je spokojenost

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#75 Nový příspěvek od jirik610 »

:help: :help: :help: :help: kluci potřebuju malou radu viděl sem tu jak nekdo zkaracoval zadek V3S a vyndával tu nohavicu z difu za tepla heverem , už to teď nemůžu najít nemáte nekdo nápad jak na to :help: :help: :help:

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“