Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Marek805805
Příspěvky: 203
Registrován: pon úno 08, 2010 1:48 pm
Bydliště: Vaniškovce
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#5986 Nový příspěvek od Marek805805 »

Ja som už objednal origo manžety z PL, vyšlo ma to na polovicu z toho čo u nás a na druhý týžden ich mám doma a bude sa pretesňovať :prace: zvažoval som aj ukrainu, ale kamarát tam pôjde až niekedy o mesiac a mne sa tam len kvoli manžetám ísť neoplatí
co je doma to se počítá

Dawexx1
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 31, 2018 6:02 am
Bydliště: Prostějov

Re: Bielorus EO 2621

#5987 Nový příspěvek od Dawexx1 »

Zdravím, pokoušel jsem se po dolití oleje do hydrauliky a zprovoznění nového manometru zkontrolovat tlaky dle návodu zdejšího člena Conta33. Na prvním šroubu zleva mi to ukazuje 90, jak ale nastavím 100? Tedy kde přesně a čím? Stejně tak i přetlakový ventil. Když sejmu ochrannou matku a povolim tu jistící, pak můžu šroubovat s vlastním tělem. Povolit znamená snížit tlak a naopak nebo jak to funguje? Dík za rady.

Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 2802
Registrován: sob črc 10, 2010 8:35 pm
Bydliště: Košice

Re: Bielorus EO 2621

#5988 Nový příspěvek od feki »

dufam ze to plati vsade kedze bielorus nemam, pritahovanim pritahujes pruzinku ktora to ,,isti" takze cim viac pritiahnes tym vecsi tlak je potrebny k otvoreniu ventilu, cize tlak zvysujes

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#5989 Nový příspěvek od Atlan »

Hlavne tonastavuj s teplym olejom pri zvtsenych otackach. A bacha pootocis o 90st a tlak sa zmeni o min 2MPa. Tak ze s citom. A pouzi okukiare. A nezabudaj ze stara hadica moze prasknut.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Dawexx1
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 31, 2018 6:02 am
Bydliště: Prostějov

Re: Bielorus EO 2621

#5990 Nový příspěvek od Dawexx1 »

Ahoj chlapi. Tak jsem dnes pronikl do tajů nastavování tlaků. První levý šroub a horní přetlakový ventil OK, mám 100. Pak jsem přešel na druhý šroub a dolní přetlakový ventil. A bylo po parádě. Cele je to zakousle, domlouval jsem tomu i kladivem a nic. Spodní matka drží celé sroubeni a spolu se protaci, takže mi to vytahuje celé osazení z rozdělovače. Tlak tedy nenastavitelný, ale hlavně místo 75 je tam 120!!! Kurna, mám po náladě. Když odstavim hlavní čerpadlo, tak přední mi na radlici drží krásných 100. Ale co je mi to platné. Je to moc velký problém? Bude to na nový rozdelovač?
A s tím mi vznikl další problém. Nemůžu se domluvit s pistnicemi otoce. Řetěz je nakrabaceny a dopinani s natlakovanim ramene a cukanim otočí do stran to nic nedělá a jen se vlna na řetězi otáčí po ozubení zleva do práva a zpět. Bude to tlakem na dolním rozdělovači? Když jsem to v březnu dovezl, dopinalo to v pohodě. Ach jo...

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#5991 Nový příspěvek od milosba »

Ty vole , ked tak citam prispevky od ceskych kolegov zistujem ze na cestinu pomaly potrebujem google trans :D katastrofa kde som dospel

Inac moja zostavicka teraz ked cez sezonu bagrujem je taka ze 10hod prace a uplna pohodicka . Minule mi na patke vytlacilo gumene tesnenie a vyprsklo kus oleju no na moje pocudovanie mal tak 40stupnov a to vonku bolo 26 a bagroval som uz 4 hodky , nemam ziadny chladic dodatocny

Uživatelský avatar
cricket
Příspěvky: 237
Registrován: úte čer 02, 2009 3:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#5992 Nový příspěvek od cricket »

Vie niekto nejaky sposob, ako otestovat olejove cerpadlo servoriadenia? ci dava spravny tlak a ci vobec funguje? posilovac bol kompletne pretesneny a aj tak nefunguje.. :vztek:


A nahodou nema niekto na predaj starter na bielorusa?
ked neodpovedam na fore 1-2 dni, tak piste do SZ.

Uživatelský avatar
majo04
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 19, 2017 1:21 pm
Bydliště: ZV/DT

Re: Bielorus EO 2621

#5993 Nový příspěvek od majo04 »

Starter som dnes rano videl na bazosi...
Co sa tyka servoriadenia, ja som zrepasoval cele, cerpadlo nove a ani za svet sa nechcelo odvzdusnit. Nakoniec sa mi ho podarilo nejakym divnym sposobom. S vypnutym motorom a kolesami vo vzduchu :shock:

Uživatelský avatar
kocour007
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 09, 2017 6:49 pm
Bydliště: Sokolov

Re: Bielorus EO 2621

#5994 Nový příspěvek od kocour007 »

Já kupoval startér na strankach http://www.startery-alternatory.cz/ je to redukovaný startér a jede v pohode

Uživatelský avatar
cricket
Příspěvky: 237
Registrován: úte čer 02, 2009 3:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#5995 Nový příspěvek od cricket »

kocour007 píše:Já kupoval startér na strankach http://www.startery-alternatory.cz/ je to redukovaný startér a jede v pohode

Ktory typ si vybral ? vies konkretne oznacenie? Dakujem.
ked neodpovedam na fore 1-2 dni, tak piste do SZ.

Uživatelský avatar
kocour007
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 09, 2017 6:49 pm
Bydliště: Sokolov

Re: Bielorus EO 2621

#5996 Nový příspěvek od kocour007 »


nnntomas
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 31, 2016 1:36 pm
Bydliště: Praha

Re: Bielorus EO 2621

#5997 Nový příspěvek od nnntomas »

Zdravím,
neprovozujete tu někdo Bělorusa na novodobém hydraulickém oleji? Tj. to co se dnes leje do kombajnů, traktorů, jak do převodovky tak hydrauliky (universál)?

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#5998 Nový příspěvek od Atlan »

Velmi sa to neosvedcilo. M6ad je asi to najlepsie co tam mozes dat. Hlavne ak mas este povodne manzety a rozvadzace a cerpadla.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

arcoolka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 14, 2017 7:58 pm
Bydliště: Komárno

Re: Bielorus EO 2621

#5999 Nový příspěvek od arcoolka »

Dnes sme absolvovali prvý test vlečky. Na parádu!

Obrázek

Uživatelský avatar
majo04
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 19, 2017 1:21 pm
Bydliště: ZV/DT

Re: Bielorus EO 2621

#6000 Nový příspěvek od majo04 »

Ja som mal hydraulicky olej ked som to kupil a fungovalo to dobre, lenze vsetky tie netesnosti... Tak ma to dozralo, ze aom spravil kompletnu GO a tym myslim skutocne kompletnu...
No a teraz som znovu nalial novy hydraulicky, priam vysokej viskozity. Total Equivis ZS46. Zatial nikde ani kvapka, tak dufam, ze to tak aj ostane, ked dostane poriadne zabrat...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“