Jiříkovo 4x4

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#46 Nový příspěvek od jirik610 »

adam125 píše:Dej foto te převodovky, potom až ju budeš mit
Kolik věci už je jinak než na uvodni strance, kde to maš krasně rozepsane?
všecno je jinak ,to je jak na vojně situace se mění každým okamžikem :smich: :smich:
foto zítra bude no ale já se tak těším asi mi mrdne :pistol: :jazyk: :pistol: :jazyk:
Naposledy upravil(a) jirik610 dne stř črc 15, 2009 9:30 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#47 Nový příspěvek od Terablick »

jirik610 píše:
Terablick píše:Já chi tááákýýýý :( :'(
no jo někdo shání celou dobu převodovku v3s a pak zapomene na to že v koprivách u známého leží super kousek ,puvodně sem se ho ptal jestli neví o v3s ,ale to mi povídá tak z v3s ti nepomůžu ,ale mám tu Ifu postřikovač tak koukni na to ,tak sem se koukal a koukal ,no pak sem se zajel zeptat 5 km kámikovýho otce co ty ifi dělal v dílnách celej život a ten povídá neváhej a ber to má všecno co mužeš chtít kam se sere ventra
No právě...ideální skříň...
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#48 Nový příspěvek od adam125 »

jirik610 píše:
adam125 píše:Dej foto te převodovky, potom až ju budeš mit
Kolik věci už je jinak než na uvodni strance, kde to maš krasně rozepsane?
všecno je jinak ,to je jak na vojně situace se mění každým okamžikem :smich: :smich:
To znam, ja kdybych to dycky než cosi změnim dostavěl tak už mam aspoň 5 traktoru :smich: :smich:

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#49 Nový příspěvek od jirik610 »

adam125 píše:
jirik610 píše:
adam125 píše:Dej foto te převodovky, potom až ju budeš mit
Kolik věci už je jinak než na uvodni strance, kde to maš krasně rozepsane?
všecno je jinak ,to je jak na vojně situace se mění každým okamžikem :smich: :smich:
To znam, ja kdybych to dycky než cosi změnim dostavěl tak už mam aspoň 5 traktoru :smich: :smich:
tak natom budeme stejně ale co chceš kde to brat furt tolik dílů já bych potřeboval nejmíň 500 aut a 100 náklaďáků a pak taky soustruh a plazmu a všecno kur.. to bych byl vr svym ale bohužel zatim sem nedal do kupy dost poněz na tiskařskej stroj bo jinak na to asi mít nebudu ,no bohužel mi na zahradě netryská ropa a nezakopávám vo hrude zlata jak koňské kpof :smich: :smich:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#50 Nový příspěvek od Terablick »

Nápodobně... :'(
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#51 Nový příspěvek od jirik610 »

Terablick píše:Nápodobně... :'(
a co ty jak ty jsi na tom se strojem ????

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#52 Nový příspěvek od jirik610 »

pro:JimV
jj taky mě to napadlo ,ale já ty drřáky per asi upálím a jak je na nápravnici ten šev tak až k nemu spustím plech už jsem sehnal obyč 5ku tak to sprasknu z toho bude to tak určitě o dost líp vystuženy
Přílohy
naprava 2.JPG

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#53 Nový příspěvek od Terablick »

jirik610 píše:
Terablick píše:Nápodobně... :'(
a co ty jak ty jsi na tom se strojem ????
Já...Nijak moc jsem nepokročil ani s jedním (stavím 2 - jeden předělávám (4x2) a druhej (4x4) stavím od základu) ...nejsou peníze ani čas...:(
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#54 Nový příspěvek od jirik610 »

Terablick píše:
jirik610 píše:
Terablick píše:Nápodobně... :'(
a co ty jak ty jsi na tom se strojem ????
Já...Nijak moc jsem nepokročil ani s jedním (stavím 2 - jeden předělávám (4x2) a druhej (4x4) stavím od základu) ...nejsou peníze ani čas...:(
napiš název tématu nějak sem si nevšiml kterej je tvuj

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#55 Nový příspěvek od Terablick »

jirik610 píše:napiš název tématu nějak sem si nevšiml kterej je tvuj
Já jsem tu relativně novej a zatím tu téma nemám... Zatím neni moc o čem... Ale mám v plánu ho udělat ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#56 Nový příspěvek od jirik610 »

Terablick píše:
jirik610 píše:napiš název tématu nějak sem si nevšiml kterej je tvuj
Já jsem tu relativně novej a zatím tu téma nemám... Zatím neni moc o čem... Ale mám v plánu ho udělat ;-).
ja sem založil téma skoro hned ja sem tu novej dřív sem byl na jinym foru pod jinym jménem ale tady se i něco dozvím a hlavně chci aby bylo vidět jak na tom makám a že chci mít pěknej traktor a dát těm klukum taky nejakej novej nápad je tu pár strojů co se mi líbí moc a pár co vůbec ,s otcem jsme vyrobily už nekolik traktorů a zatím jezdí všechny a v pořádku jen jeden je přestavěnej ale to je fuk ,nikdy sem si to nijak nedokumentoval a ted se mi zdá že je to škoda zatím ještě nevíme co a jak bude dost se toho změnilo ,ale pořád je co vylepšovat, těším s jakou příjde dneska otec z kovošrotu jestli motor bude nebo ne ,no nic musím jít počítat převody do před prevodovky :smich: :smich:

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiříkovo 4x4

#57 Nový příspěvek od Terablick »

No jak píšu... Hlavně zatím moc nebylo o čem... Ale zkusím udělat téma o tom 4x2. Ten jsem koupil v podstatě postavenej, ale spíš teda zbastlenej, takže ho rozebírám a předělávám...On je postavenej z dobrých věcí... Nafotil jsem stav jak jsem to koupil (děs a hrůza - 10 let stál venku v křoví) a teď na tom pomaličku dělám. Zatím jsem na tom dělal 2 dopoledne...Furt nějak neni čas... Tak můžu hodit foto současnýho stavu (nic moc změna zatím) a trochu popsat "složení" ;-) . Ten 4x4 je ve fázi shánění komponent, takže kopička součástek.. to nemá cenu dělat téma 8) ... Až to dostane nějakej tvar (aspoň rám) a bude známá finální sestava dílů tak založím téma i pro něj ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#58 Nový příspěvek od jirik610 »

Terablick píše:No jak píšu... Hlavně zatím moc nebylo o čem... Ale zkusím udělat téma o tom 4x2. Ten jsem koupil v podstatě postavenej, ale spíš teda zbastlenej, takže ho rozebírám a předělávám...On je postavenej z dobrých věcí... Nafotil jsem stav jak jsem to koupil (děs a hrůza - 10 let stál venku v křoví) a teď na tom pomaličku dělám. Zatím jsem na tom dělal 2 dopoledne...Furt nějak neni čas... Tak můžu hodit foto současnýho stavu (nic moc změna zatím) a trochu popsat "složení" ;-) . Ten 4x4 je ve fázi shánění komponent, takže kopička součástek.. to nemá cenu dělat téma 8) ... Až to dostane nějakej tvar (aspoň rám) a bude známá finální sestava dílů tak založím téma i pro něj ;-).
můj rám- to sou zatim ještě futra k vratům ,tetka mi slíbila to železo ,když jí zazdím jiny vrata místo těch hovadskejch ,jedny mi tady zbyli zítra jdu zazdívat :smich: :smich: :smich: a pak bedou fotky rámu na traktor ,když jsem vyděl co stojí 100vka učko :shock: tak i kdybych to měl dělat dva dny tak se mi vyplatí zazdít futra než jit do eiky pro nové učko a to sem živnostník

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#59 Nový příspěvek od jirik610 »

tady máte pár fotek ty obrovsky převodovky IFA
Přílohy
DSCF1417 [].JPG
DSCF1416 [].JPG
DSCF1424 [].JPG
DSCF1422 [].JPG
DSCF1419 [].JPG
DSCF1418 [].JPG

Uživatelský avatar
jirik610
Příspěvky: 1774
Registrován: čtv črc 09, 2009 11:32 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jiříkovo 4x4

#60 Nový příspěvek od jirik610 »

holbaj píše:
jirik610 píše:
holbaj píše:
jirik610 píše:
holbaj píše:
jirik610 píše:
holbaj píše:Ááááá koukám...konečně někdo domácí :)
odkud seš přesně já to mám z Kravska
Já su z Popic...cca 8km od Znojma
no tam znám dva kluky Víťu Soviša (ovčák ) , pak trenstanece Laďu Hanáka ale toho už jsem tak rok neviděl :smich: :smich:
no a spožáka z Havraníků Jeníka Bauera od toho sem dostal to auto co se stalo dárcem motoru na traktůrek
Jooo Viťana Sovišoviho znám má od nas kus pole...No a Laďu Hanáka....toho sem tak nějak taky neviděl už pěknou dobu :-D
a co ty kutíš nejakou mašinku ??
Nekutím nekutíím...není čas, přes léto makám kolem domu..až zase přes zimu natahám nějaky haraburdi odnaproti z vrakáče..a budu skoušet něco sestrojit :)
vsak pokud budeš mít cestu tak se zastav to už snad budu aspoň v pulce svého úsilí

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“