Fabory

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Fabory

#16 Nový příspěvek od ota »

Zase Ti ale povím, že třeba jedeme na montáž. Cosi tam šmoulíme a najednou kurva namáme tyhle šrouby s určitou délkou. Bo máme škatuly šroubů a oni jsou krátký. Protože tam někdo před námi dojel a oměřil jaké šrouby si vzít. No a třeba od druhého sloupu začali dávat silnější profil materiálu. A šrouby krátký. Myslíš si, že když je tam 10 chlapů a jsou nastartovaný a je třeba 8 hodin ráno a ty nemáš správnej spojovák, budeš objednávat spojovák na internetu?? Budeš čekat až to zítra, pozítří přiveze PPL?? Sedneš do káry a pojezdíš pár kšeftů a prostě ty šrouby hned teď pro tu bandu rukou dovlečeš. Jinak si buď jistej, že oni skočeji do káry a jsou v prachu. A sežeň dneska 10 lidí na určitou hodinu a na určité místo. Raději si za šrouby u té Fabory cosi připlatíš a přivezeš je na plac hned a může se pokračovat. A když máš investici za Miloše, nepláčeš nad tím, že dáš za šrouby jednou tolik, ale hlavně když dáváš termín, protože když ho nedáváš, vletí tam penále a už jde do -!
Toliko zase náhled z jiné strany.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Fabory

#17 Nový příspěvek od chuck77 »

Občas sem je využíval na koupení nějakých rarit, ale jinak ani náhodou..........a stejně šroub M18*50 se stoupáním 2 a ve vyšší pevnosti neměli při mé poslední návštěvě před drahně let ani na objednání, takže se mi po nich stýskat nebude a přejdu i v raritách plynule ke konkurenci :)
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Fabory

#18 Nový příspěvek od ladiki »

Oto, já Ti samotřejmě rozumím :friends: Ale taky chápu jejich problémy s udržením provozovny.........

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Fabory

#19 Nový příspěvek od vitex »

Je pravda,že Fabory měla speciály skladem ale máme zde k dispozici i jiné firmy,zabývajíci se spojovacím materiálem.Bohužel dodací lhůty jsou min.dva týdny.

Hanzp
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 12, 2012 5:28 pm
Bydliště: Berounsko

Re: Fabory

#20 Nový příspěvek od Hanzp »

Oto, uplně s tebou souhlasím. Ty šrouby potřebuju teď a né až za čtrnáct dní. A kolikrát mi i poradili. To na eshopu nikdo neudělá...

Uživatelský avatar
Jarda-k
Příspěvky: 2169
Registrován: úte čer 05, 2012 4:47 pm
Bydliště: Kaznějov

Re: Fabory

#21 Nový příspěvek od Jarda-k »

Taky mě sere, že ty prodejny zrušil. Cenově sice byli vysoko v porovnání třeba s Ingomatem, ale měli skladem atypický rozměry vč. palcových.
Pokud jsme v práci potřebovali pár kusů nějakýho atypu, tak cena nehrála roli - bylo důležitý, že šroub byl hned.

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“