Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Na raz traktoristo-motorkářů bych přijel na dvou kolech

a) ano
63
50%
b) dobrý nápad, ale ne
8
6%
c) ne
5
4%
d) nemám motorku
18
14%
e) chtěl bych přijet, ale je to daleko i když zatím nevím kde to bude :)
33
26%
 
Celkem hlasů: 127

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#676 Nový příspěvek od Jaryn82 »

BMW 1200 má již velkého konkurenta řadu let a to Ktm Adventura 990. Nejvíc se mi líbí jak všichni propagujou na gs jeho kardan, kamarád má najeto 40 tis a dvakrát měnil ložisko, gufero a nakonec ho lehce přetočil v Tunisu a když jsem za ním jel nevypadalo to dobře :) tak tenhle kardan zdaleka není nesmrtelný :) já vyměním jednou za 30tis km řetězovku za 3tis Kč a mám klid. :)
Takhle jsme dělali ložisko na Korsice, dovolená se o týden protáhla než ložisko došlo na Korsice žádné nebylo.
Obrázek

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#677 Nový příspěvek od padesátka »

Já mám najeto na intrudru 50000km a o kardanu nevím jen jsem 2x vyměnil olej,ale je to japonec.Já mám motorku na silnici ne do terénu-je to taky jak se kdo chová ke svému stroji někomu vydrží úhlový převod 120000 někdo ho zničí za 30000 i dřív.Tak ted povezu manželku :driver: aby si vyzkoušela posez má taky v háji kyčle pokud na bawu nebude moct sedět tak st-čko nebude :'( jezdíme většinou spolu.Jinak motorka je 8) moc pěkná.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#678 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Říkám jen co jsem s ním zažil ne co jsem kde slyšel a že on se k motorce zrovna chová slušně a dá ji co potřebuje a sám to kritizoval. Neříkám že kardan je špatnej jen že není bezporuchovej

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#679 Nový příspěvek od elbarto »

Kup si cokoliv, jen si proboha NEkupuj Biga. Pavla chudak blouzni nebo bumbal moc pivka nebo na tom nikdy nejel. Big byl bezkonkurencne moje nestrasnejsi motorka, kterou jsem kdy sedlal. Obcas to nekdo chvali, protoze nikdy nezazil normalni motorku. Big nerad zataci, predevsim nebrzdi a nesviti. Ta rozklepana bludicka zarovicka je srandicka. Jeden mizerne brzdici kotoucek je na takove hovado nestesti. Jo je to s tim jednohrnkem raritka, ale kdo o to stoji.
KTM Adventurku bych s BMW moc nesrovnaval. Kazda motorka je uplne jina. Baworak spis cestovni, Adventurka vic do terenu. Stale kamaradovi majiteli 990 rikam, ze asi nema koule. Nedokazu na tom jet delsi dobu ani me to moc nebavi. Uzke sedlo, hodne vysoka pro prcky, znacne jedovaty plyn, a hlavne docela drsny podvozek. Vubec nerikam, ze to neni super masa, ale pro cloveka s bolavejma zadama urcite NE. Osobne uz citim, ze na 990 asi uz nemam koule, mysleno obrazne i doslovne :-)

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#680 Nový příspěvek od Jaryn82 »

:) Adventura je jak na cestování tak terén krásně zvládne obojí. Asi tedy také nemám koule :) jel jsem na ni 5500km za 15dni

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#681 Nový příspěvek od padesátka »

Tak maželka spokojená sedí se prý lépe než na intrudru :friends: no jo bavo bude ;-)

Béďa 17
Příspěvky: 655
Registrován: pon pro 03, 2012 8:47 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#682 Nový příspěvek od Béďa 17 »

Zdravím.Prekérní situace.Začly mne na motorce bolet kulky.Nejdříve jsem myslel,že je to novou motorkou,tak jsem zkoušel různě provizorně polstrovat sedlo,ale to moc nepomohlo a začly mne bolet i na starých moto na kterých to před tím bylo v pohodě.Doktor říká,že to může být od páteře.Máte někdo podobnou zkušenost?
Zetor 6718 s motorem 7001
Zetor 25 A

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#683 Nový příspěvek od padesátka »

Tak jsme doma :driver: :co?:Obrázek

Gerhard
Příspěvky: 1704
Registrován: čtv zář 24, 2015 3:34 pm
Bydliště: Třinec

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#684 Nový příspěvek od Gerhard »

:friends: 8) 8) at slouzi a hlavne kolecka na asfaltu ;-)

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#685 Nový příspěvek od Britt »

Béďa 17: Tohle naštěstí neznám ale mám problém po delší době jízdy na silničce chodím jako by mi nakopali pytel a mezi kolenama by mi proběhlo středně velké podsvinče.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#686 Nový příspěvek od elbarto »

... MOC pekny, velka gratulace. Na tom jsem nikdy nejel, tak casem pisni postrehy.

Uživatelský avatar
pinkygsx
Příspěvky: 4287
Registrován: čtv říj 08, 2009 7:31 am
Bydliště: kousek od Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#687 Nový příspěvek od pinkygsx »

mám teď dilema, mám bandita 1200, je to super stroj na co to já chci umí. Jízda ve dvou je v pohodě (jemu jedno zda někoho veze), ale moje je dost velká a trochu jí bolí nohy po delší jízdě. Přemýšlel jsem nad výměnou za Honda Varadero 1000. Co myslíte?
tady je moje bandaska
Obrázek

aladin
Příspěvky: 1522
Registrován: pon črc 09, 2007 10:55 am
Bydliště: Pečky

Polský silniční zákon - registrace samo domo

#688 Nový příspěvek od aladin »

Polsky neumím, ale tušíte, jak to protáhli na SPZ?

Obrázek

Uživatelský avatar
xlmen
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2010 2:03 pm
Bydliště: Ostrava - Klimkovice

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#689 Nový příspěvek od xlmen »

Měl jsem varadero rok 2004 a můžu jen doporučit, je sice vyšší a těžší, ale to mi nevadilo měřím 187cm a vážím metrák.

Při cestování ve dvou by se někdy hodil vyšší výkon. Když jsem jel s manželkou na dovolenou, tak motorka s kufry a s námi dvěma měla cca 500kg a při předjíždění v kopcích by to chtělo lepší akceleraci, ale to by bylo tak vše co bych vytknul.
Jinak spotřeba kolem 6L, ovladatelnost dobrá, zatáčky taky ok, jen jsem si koupil vyšší plexi - pak nebyl problém jet 200 s otevřeným plexi na helmě a na člověka ani nefouklo(nevýhoda v parných dnech).

Měl jsem všechny třídy motorek - sport, naháč, enduro, cestovní a musím říct, že se mi nejlíp jezdilo na varaderu a cbr 1000f.
Jediné co jsem neměl je choper a právě teď přemýšlím nad VS 1400 nebo VT 1100.

Jinak se dneska a zítra pojedu podívat na Hlučínskou štěrkovnu na motoscuk budu tam na TL 1000R - to jen kdyby tam byl někdo z fóra.

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Kolik je zde TRAKTORISTO-MOTORKÁŘŮ?

#690 Nový příspěvek od padesátka »

Varadero je pěkná mašina nebejt tak vysoká tak stála na dvorku-byla to první volba na výměnu za intrudra,ale jsem na ní malej.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“