Sveze někdo mé dítko ? O traktorech a dětech ...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#31 Nový příspěvek od quaaca »

Trkouš je krasavec :)
Havířov už je dost z ruky, ale i tak díky za nabídku. Co já vím, kam nás vítr (a traktory) zanesou.
Alespoň by jsme se přijeli podívat na vaše krásné nádraží, než ho zbourají (snad ne).

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#32 Nový příspěvek od kuligrado »

Ahoj,
to sme rádi, že se líbí :).
Jinač s tím nádražím je to jak v knížce Zvonokosy, lidi se rozdělili na záchodomilce a záchodobijce a ve skutečnosti šlo o h..o :). Na tom nádru jsem strávil mrtě času a ta budova je opravdu hrozná - nejsem nějaký umělecky laděný člověk co by docenil nádheru této architektury, ale z praktického hlediska je opravdu dost špatně využitelná. Vždycky si říkám, že když jdou přemístit věci jako kostely apod, tak proč ten mozajkový obrázek přez půl jedné stěny nevezmou a kolem něho pak nepostaví novou budovu ... třeba, když už to musí být. Havířov má z pohledu veřejné dopravy paradoxní mínus přestože se stavěl takříkajíc na zelené louce. Autobusové nádraží je od vlakáče přes půl města, což jsou cca 4km a to způsobuje komplikace. Ale to je trochu mimo téma. Až teda pojedete to turné po našich dieslových miláčcích, tak napiš, hodím na sebe neoprén a projedu Trkoušem myčkou :).
Rado
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

sekalsemmalo
Příspěvky: 4482
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#33 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ahoj,tak tam ségra narazila na traktoristu MOROUSE.prej se na to netváří. vůbec jsme to nák netrefili .maj tam ted velký starosti a obavy.v sousední stáji prý uhynulo už šest koní.až na klisnu celá stáj.mají vážné podezření na traviče. každý se zdá podezřelý...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#34 Nový příspěvek od quaaca »

kuligrado píše:Ahoj,
to sme rádi, že se líbí :).
Jinač s tím nádražím je to jak v knížce Zvonokosy, lidi se rozdělili na záchodomilce a záchodobijce a ve skutečnosti šlo o h..o :). Na tom nádru jsem strávil mrtě času a ta budova je opravdu hrozná - nejsem nějaký umělecky laděný člověk co by docenil nádheru této architektury, ale z praktického hlediska je opravdu dost špatně využitelná. Vždycky si říkám, že když jdou přemístit věci jako kostely apod, tak proč ten mozajkový obrázek přez půl jedné stěny nevezmou a kolem něho pak nepostaví novou budovu ... třeba, když už to musí být. Havířov má z pohledu veřejné dopravy paradoxní mínus přestože se stavěl takříkajíc na zelené louce. Autobusové nádraží je od vlakáče přes půl města, což jsou cca 4km a to způsobuje komplikace. Ale to je trochu mimo téma. Až teda pojedete to turné po našich dieslových miláčcích, tak napiš, hodím na sebe neoprén a projedu Trkoušem myčkou :).
Rado
:-) Tak jo, co já vím, kam se v létě vydáme na dovolenou, jestli na severovýchod, dám vědět!

Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#35 Nový příspěvek od quaaca »

sekalsemmalo píše:ahoj,tak tam ségra narazila na traktoristu MOROUSE.prej se na to netváří. vůbec jsme to nák netrefili .maj tam ted velký starosti a obavy.v sousední stáji prý uhynulo už šest koní.až na klisnu celá stáj.mají vážné podezření na traviče. každý se zdá podezřelý...
No tak to zní hrozně, chudáci koně.. Samozřejmě jejich opatrnost chápu a děkuju za ochotu i tak :)

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#36 Nový příspěvek od kuligrado »

oukiri doukiri, budu očekávat sz, že mám udat adresu kráteru a telefon na nejbližší poštu :)
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
Jurek
Příspěvky: 193
Registrován: sob led 19, 2008 12:00 pm
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#37 Nový příspěvek od Jurek »

Kdyby si měl cestu kolem Bruntálu,tak se může svézt sám :smich:
https://youtu.be/lHU5hbNGXZo

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#38 Nový příspěvek od kuligrado »

Juro to je špica, tvoje práce? Neříkej 2x, naši prckové pojedou řezen/duben do lázní v Jeseníku takže to nebude daleko ;)
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#39 Nový příspěvek od quaaca »

Jurek píše:Kdyby si měl cestu kolem Bruntálu,tak se může svézt sám :smich:
https://youtu.be/lHU5hbNGXZo
Tak to je slušný :) Kluk se má!

vlkodlak.2
Příspěvky: 423
Registrován: pon srp 08, 2011 8:29 pm
Bydliště: Český Brod

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#40 Nový příspěvek od vlkodlak.2 »

Muj mladej je to samé 2,5roku ,traktory v blátě rozmetání hnoje na youtube bohužel mám v lese jen obyč 6945 a bobika UNC 060 ten se mu líbí myslim že by se to šlo nějak dohodnout je to kousek od Českého Brodu

Uživatelský avatar
Jurek
Příspěvky: 193
Registrován: sob led 19, 2008 12:00 pm
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#41 Nový příspěvek od Jurek »


Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#42 Nový příspěvek od quaaca »

vlkodlak.2 píše:Muj mladej je to samé 2,5roku ,traktory v blátě rozmetání hnoje na youtube bohužel mám v lese jen obyč 6945 a bobika UNC 060 ten se mu líbí myslim že by se to šlo nějak dohodnout je to kousek od Českého Brodu
Vy jste tady tak hodní, takovou odezvu jsem ani nečekala. Díky!
Český Brod je podstatně blíž, rádi se stavíme :) Nejsme vybíravý, Zetor i nakladač super!
Tak já se ozvu do pošty.

Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#43 Nový příspěvek od quaaca »

Na prání Kuligrada sem budu dávat fotodokumentaci z našich "výletů za traktory".

Takže díl první: John Deere Forwarder, díky AlexTc!
Alex mi psal, že pracuje v lese blízko Unhoště, ale do jara tam nebudou, tak jsme se jednu lednovou sobotu vypravili.
Byl to zážitek pro kluka i pro muže, viz. fotky a video http://qua.rajce.idnes.cz/john_deere_forwarder

Obrázek

Uživatelský avatar
kuligrado
Příspěvky: 1513
Registrován: čtv srp 18, 2011 6:42 am
Bydliště: U Havířova

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#44 Nový příspěvek od kuligrado »

Děkuju,
všeci nadšení a "tak je to správné, tak to má být ...."
Náš Trkouš : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 32&t=77823
"Z hovna bič neupleteš, když upleteš, tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe."

Uživatelský avatar
quaaca
Příspěvky: 25
Registrován: ned led 03, 2016 10:33 pm
Bydliště: Praha 10-Strašnice

Re: Sveze někdo na traktoru mého 2,5 letého syna?

#45 Nový příspěvek od quaaca »

Pánové, nevíte, co je toto zač? Kluk se mě ptá a já nevím... čistička mrkve?

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Putyka“