Zarja - ruská diskovka

sekačky, obracečky, skulovače, lisy, luční stroje a věci k dobytku,...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
other-side
Příspěvky: 2798
Registrován: ned pro 07, 2008 1:29 am
Bydliště: Perštejn

Re: Diskovka ruská Zarja

#16 Nový příspěvek od other-side »

díky adminům a jiným že jsem se dostal až semka

viděl jsem dost videí a i když jsem o tom chvilku uvažoval, tak výsledný strniště dost hrůza, jako nouzový řešení možná ano, ale trvale bych s tím pracovat teda nechtěl ani zadarmo

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zarja - ruská diskovka

#17 Nový příspěvek od DYK »

Ber to tak, že bez adminů se můžeš dostat i jinam.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

mastnacek
Příspěvky: 8014
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zarja - ruská diskovka

#18 Nový příspěvek od mastnacek »



chlapik se s tim nesere, jen me je divny, jakto, ze mu to dela radky, kdyz diskovka by to mela polozit podobne jako listovka ne? Vyssi strniste neni na skodu, pokud na to pak nevlitnes s hrabema. To bys na tom nechal ruce, ale masinama to nebude nejak extra znat. A slunce pak louku tak nesezehne. Me by se to libilo moc. 2x rocne udlat cca 2,5ha a na sekani nedopasku, krasa.

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zarja - ruská diskovka

#19 Nový příspěvek od PULDrapalik »

To že řádkuje je asi dáno tvarem nožů a tim že ji má málo zakrytou, díval sem se v Brně na diskové sekačky o záběru 170 cm a odradila mě váha a potřebný výkon

mastnacek
Příspěvky: 8014
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Zarja - ruská diskovka

#20 Nový příspěvek od mastnacek »

Tvar nozu ze by zmenil to jak to polozi travu? Me napadlo spis smer otaceni, ale jak jsem koukal na dvoububnovou za ty jednoosaky, tak se taky tocek proti sobe ale trava lita vsude mozne. Me by se libila prave tahle diskovka, ze se pak muze vynechat rozhazovani radku. Ne jako u bubnovky, kdyz trava preroste, tak jsou to rady jako hrom. Normalni obracak si s tim poradi, ale ja mam konskej a i kdyz se jede prez radek, tak neco na zemi zustane.

PULDrapalik
Příspěvky: 4581
Registrován: stř pro 30, 2009 10:14 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zarja - ruská diskovka

#21 Nový příspěvek od PULDrapalik »

Nože sou ohnutý aby vyhazovaly trávu do lamače,takže ty nože dělaj vítr a proto je lepší když je prostor víc zakrytý a když není lamač tak je ta tráva rozhozená. Kvůli tomu širokému řádku sem taky chtěl diskovku

Odpovědět

Zpět na „Luční technika“