Traktor - Fakoš

Moderátoři: rezis, zdeněk 1

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10054
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Traktor - Fakoš

#91 Nový příspěvek od Ondras83 »

z GAZe nebo z Mky nebo jiny ARO, Samurai, pajero atd ne? :) dostupny a hooodne pevny :) ten samik myslim, ze by by naprosto paradni a pasnou ti tam i zadni kola :)

no a k tomu rovnou predek samec a mas to :D

jelcin
Příspěvky: 46
Registrován: ned bře 15, 2015 1:05 pm
Bydliště: Lipovec 67915

Re: Traktor - Fakoš

#92 Nový příspěvek od jelcin »

Zdraví kolego,maš peknej postrk.skusím omrknout sklad náprav myslím že se tam jedna náprava na moskviče schovava.nebo možná jen pajšl a ten byl uplně novej.jak mě pustí dětičky od stromečku do dílny tak to hned omrknu.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16576
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Traktor - Fakoš

#93 Nový příspěvek od oco13 »

Zadok z avie mám aj ja , je s uzávierkou a nachystaný na podobnú koncepciu ako máš ty. Vôbec si nemyslím že je velký . naopak má tú správnu váhu. Mám dva traktorčeky s zadkom 1203 a aj s uzávierkou a závažím mi to stále len hrabe.

Uživatelský avatar
miloslal
Příspěvky: 202
Registrován: stř úno 16, 2011 6:24 pm
Bydliště: Jicinsko

Re: Traktor - Fakoš

#94 Nový příspěvek od miloslal »

jelcin píše:Zdraví kolego,maš peknej postrk.skusím omrknout sklad náprav myslím že se tam jedna náprava na moskviče schovava.nebo možná jen pajšl a ten byl uplně novej.jak mě pustí dětičky od stromečku do dílny tak to hned omrknu.
dík za nabidku, myslím že u nás obci má někdo vnitřnosti z moskviče taky, zeptám se ho
avie je dobrá, ale na tu to he vetší kola a to už je příliš mnoho předělávek, navíc mám doma motor Peugeot 1.9tdi, takže si to říká o další stavbu . . . jenže málo času moooc projektů :-)
a jak tu psal Vladimír, na machrování na traktoriade si dám bacha

jelcin
Příspěvky: 46
Registrován: ned bře 15, 2015 1:05 pm
Bydliště: Lipovec 67915

Re: Traktor - Fakoš

#95 Nový příspěvek od jelcin »

zdarec kolego tak jak už to jezdí nebo je stále ve stádiu oprav.omrkl jsem zásoby tak jeden dif na moskala mam komplet bez bubnů a uplně novej vnitřek navíc.ten ode mě láká veteránista ale traktor je přednější.jak to psal Vladimír stěma traktoriadama taky mě to lákalo jít někam zařádit ale mám draka na práci abych se nemusel honit po polnostech s motykou :) tak kdybys náhodou potřeboval tak písni.příští týden mám dělat do středy v Olomouci a pak do pátku v Ostravě.

Uživatelský avatar
irka
Příspěvky: 134
Registrován: pát zář 13, 2013 11:16 pm
Bydliště: Přerov

Re: Traktor - Fakoš

#96 Nový příspěvek od irka »

jelcin píše:zdarec kolego tak jak už to jezdí nebo je stále ve stádiu oprav.omrkl jsem zásoby tak jeden dif na moskala mam komplet bez bubnů a uplně novej vnitřek navíc.ten ode mě láká veteránista ale traktor je přednější.jak to psal Vladimír stěma traktoriadama taky mě to lákalo jít někam zařádit ale mám draka na práci abych se nemusel honit po polnostech s motykou :) tak kdybys náhodou potřeboval tak písni.příští týden mám dělat do středy v Olomouci a pak do pátku v Ostravě.
Zdravím,jaký to má prevodovy poměr?mě se s difem stalo něco podobného.dif mám údajně moskala ale na 100% to nevím.co vím určitě je to že mám poměr 1:4,44

Uživatelský avatar
miloslal
Příspěvky: 202
Registrován: stř úno 16, 2011 6:24 pm
Bydliště: Jicinsko

Re: Traktor - Fakoš

#97 Nový příspěvek od miloslal »

jelcine dík za nabídku, nejdřív se mrknu po něčem v okolí, třeba tam namontuju neco jinyho.
pomer prevodu jsem neřešil ,vzal jsem co bylo po ruce, jen vim že mi to nejpomaleji jelo cca 3,5 km/hod a maximalka byla odhadem 35-40km.
zuby jsem urval při rozjezdu, roztočil jsem motor a rozjel se po zadních, pro diváky, ostatni ježdeni bylo opatrnější ...

jelcin
Příspěvky: 46
Registrován: ned bře 15, 2015 1:05 pm
Bydliště: Lipovec 67915

Re: Traktor - Fakoš

#98 Nový příspěvek od jelcin »

tak moskal typ 412-2140 ten mel tuším těch1/4.44 pak 408 mela 1/4 a pick up teda furgon měl 1/3.9.když sem skládal auto tak co kus to originál rusák se s tim nemazal.ja je schoval protože do toho pasují poloosy z feldy.jinak me to prišlo na zadek slabý.mam na traktoru zadek z nejakýho gaza a ten má ten pajšl mohutnější.asi ten pajšl co mam doma směním s tim veteránistem za něco užitečnýho a nechám doma jem ten dif s tim obalem.na vrakáči mam dif as z ara ale nejde s tim otočit.auto nejelo snad 20let natahovalo se to navijáem a dolů šel zdvižkou.jediny co borec říkal tak šli řadit jen dva kvalty.jak bude čas musím to prohlídnout jestli to k něčemu bude.

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x2“