Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jakub721
Příspěvky: 53
Registrován: ned říj 19, 2014 6:55 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

#1 Nový příspěvek od Jakub721 »

Zdravím Vás pred niekolkými dňami som sa rozhodol že zrepasujem hydrauliku na Kubote B6000. Hydraulika veľmi rýchlo padala a čerpadlo sa strašne ozívalo keď bol olej stuhnutý v prevodovke. Za dlhšieho chodu čerpadlo už je ticho. Alebo v lete sa vôbec neozíva. Tak som si myslel že to bude filtrom pod prevodoukou. Tak vypustil som olej filter bol hnusný tak som ho vyčistil . Keď som chcel pretesniť aj piest tak som musel dať celý hydraulický mechanizmus dolu. Všetko sa pretesnilo hydraulika nepadá ale ten otrasný zvuk čerpadla zostal.Neviete mi niekto stým poradiť ? Keďže kubota si ťahá olej z prevodovky nie je moc hustý? Ja tam mám PP80 olej to je najredší z prevodových. Alebo netreba tam doliať trochu hydraulického aby stíhal dotekať? Nemáte niekto stýmto skúsenosť ? Ďakujem :prace: :prace: Obrázek
takto vyzerá diferák na kubote B6000
Obrázek

alaveso
Příspěvky: 75
Registrován: pon led 13, 2014 9:57 pm
Bydliště: Orava

Re: Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

#2 Nový příspěvek od alaveso »

Mne bolo povedané od predajcu, ze do prevodovky s hydraulikou u japoncov nejde okej prevodový PP 90, ale okej co sa dáva do autom. A poloautomatickych prevodoviek. Ak treba pozriem niekde aj názov.

Uživatelský avatar
Jakub721
Příspěvky: 53
Registrován: ned říj 19, 2014 6:55 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

#3 Nový příspěvek od Jakub721 »

Ak by ste mali na to čas budem veľmi rád

alaveso
Příspěvky: 75
Registrován: pon led 13, 2014 9:57 pm
Bydliště: Orava

Re: Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

#4 Nový příspěvek od alaveso »

Tak oleje do prevodovky: olej do prevodovky s hydraulikou Dextron II.-Agip, Shell ATF, Mol ATF. Aj som raz chcel doliat Pp90 a vôbec mi ho neodporucali do prevodovky dolievat.

Uživatelský avatar
Kódl2
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 03, 2013 3:15 pm
Bydliště: Klatovský okres

Re: Ozíva sa čerpadlo hydrauliky Kubota B6000

#5 Nový příspěvek od Kódl2 »

Jakub721 píše:Ak by ste mali na to čas budem veľmi rád
Převodovej olej tam nelej. Dej tam hydraulickej a máš klid. Ten tam patří. Já jsem tam dal Mogul TRAKTOL UTTO a taky mi to studený řvalo. Dal jsem tam při další výměně červenej hydraulickej a je klid 8)
Čus
Kódl2

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“