GO vleku BSS PS 701

vleky, káry, vozíky, návěsy, cisterny, vyvážečky, hnojáky, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#61 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Díky. se přiznám že se na vleku ještě nic nevezlo, jen stojí zaparkován a čeká na svou první příležitost :) , otec dělá u lesů a valník co tam maj tak je je pro nás k dispozici, tak vše co potřebujem zatím taháme na něm 8) . Valník jsem koupil a opravil, protože táta pujde v dubnu do důchodu a to už by jsme neměli na čem vozit . Už jsem po něm koukal dřív ,ale nebylo možné sehnat to co jsem chtěl,aby to byl vrak s tp za rozumnou cenu a co nejbíž,což bylaskoro nemožná kombinace ,ale povedlo se,ale nakonec jsem pro něj jel stejně 200km. :( . Ted už bych to dělat nechtěl moc :prace:
Jo a jinak mu stavím novou garáž :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#62 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Valník už má svoje bydlení v suchu :)
Obrázek
Obrázek
[Obrázekurl=http://postimg.cc/image/69k39zxs3/]Obrázek[/url]

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4229
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: GO vleku BSS PS 701

#63 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Pěkná práce Járo 8) Já jsem taky zastánce toho že technika má stát pěkně pod střechou. A taky to doma tak mám ;-)
Na střeše máš trapezák něčím podbitej? Jo a co je to za rozměr garáže 6x5m?

Uživatelský avatar
zikajay
Příspěvky: 809
Registrován: sob říj 05, 2013 3:54 pm
Bydliště: Klatovy

Re: GO vleku BSS PS 701

#64 Nový příspěvek od zikajay »

paráda 8) ale kde je místo pro druhej ? :)

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#65 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Já všechno strkám pod střechu,nemám rád když do něčeho teče a sněží :) není pobitej ,ale nemel jsem dlouhé plechy přes celé a tak jsem spoje přelepil ipou. Je to 6x4,5m.

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#66 Nový příspěvek od Jaryn82 »

zikajay: Bohužel druhej už se sem nevejde,ten je jinde v kolně ,ale ten mám v plánu prodat. sem už se vejde jen gril na prasátko a Z25 :)
Obrázek

jo88
Příspěvky: 115
Registrován: úte dub 09, 2013 8:40 pm
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: GO vleku BSS PS 701

#67 Nový příspěvek od jo88 »

Dobrý den, při prohlížení Vašeho vlákna vleku BSS musím napsat jen tři slova: SKVĚLE ODVEDENÁ PRÁCE 8) 8) 8) fakt šikovný ruce :) :) a koukal jsem se také parádní garáž, vlek se tam bude mít jako v bavlnce :) :) přesně na milimetry postavený, když se tam vcucnul i Z25 :) :)

Taky patřím mezi zastánce, že má technika stát pěkně pod střechou, nemám rád, když někam zatíká nebo je pod sněhem. Dlouhý léta zůstávala veškerá technika, kterou máme doma (RS 09, vlek 3,5t, lejta atd.) celoročně venku, kromě RS 09, který jsme parkovali na zimu v bramborárně místního ZD, kde otec pracoval. Ostatní jsme parkovali různě po place kolem dílen ZD, kolem domu nebylo žádný místo. Po odejítí otce do důchodu jsme museli řešit, kde parkovat techniku, takže jsme vyházeli kolem domu veškerý nepotřebný věci, rozšířili cestu, udělali terénní úpravy a pak příprava na přístřešek ( jeden rok shánění materiálů, tvorba projektu pro stavební úřad a loni pak vlastní stavba). Teď je to paráda, když člověk může dělat drobné opravy za jakýhokoliv počasí....

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#68 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Díky . Jà také pořád vše strkám pod střechu a nebo přikrejvám nejhorší je když pak potřebuju něco co je zaparkovánu v zadu a všechno se musí vytahat ven abych se k tomu dostal :)

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#69 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Pár fotek na oživení :)
Obrázek
Obrázek
Obrázekpicture hosting
Obrázekimage hosting websites

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1746
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: Písek

Re: GO vleku BSS PS 701

#70 Nový příspěvek od pasa444 »

kluci šikovný krásná práce 8) taky jsem pořídil bss ps701 H a chci začít opravovat, teď bych chtěl začít mailerama-přetěsnění , nemáte někde náhodou rozměry a počty těsnění ?
Moc děkuju

Uživatelský avatar
Jaryn82
Příspěvky: 2849
Registrován: sob črc 03, 2010 3:10 pm
Bydliště: Příbram

Re: GO vleku BSS PS 701

#71 Nový příspěvek od Jaryn82 »

Vyfotil jsem ti tabulky co tu mám a podle kterých jsem objednával já. To co mám zaškrtlé si nevšímej já mám původem vzducháč předělaný na hydro, tak tam mám jiné než tam maj být. V jedné tabulce si najdi typ maileru který tam máš a ve druhé už se dozvíš vše co potřebuješ.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1746
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: Písek

Re: GO vleku BSS PS 701

#72 Nový příspěvek od pasa444 »

to je super moc moc děkuju za pomoc 8) :friends: Já bych měl mít tedy TZG1300 jestli jsem to našel dobře?

Odpovědět

Zpět na „Dopravní technika“