POZOR NA PODVODNIKA!!!

inzeráty ze sousedních webů, se kterýmí se zde chcete podělit

Moderátoři: Mikro, Milhauss

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#376 Nový příspěvek od Zetor »

Kluci děkuji moc! :friends: :friends: Tak se mi díky vašim odpovědím a odpovědím v SZ potvrdilo to co jsem si tak nějak myslel. Neměl jsem z toho všecho co mi povídal dobrý pocit a nebudu nic riskovat. Třeba by to dobře dopadlo, ale je to divné. Počkám na jiný inzerát :) Ještě jednou díky, že jste se ozvali kdo máte zkušenost :friends:
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
FENDT F24
Příspěvky: 252
Registrován: ned říj 26, 2008 8:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#377 Nový příspěvek od FENDT F24 »

Loni jsem od něj kupoval papíry na traktor. Pán je opravdu takový podivín, obchod se neskutečně táhnul ale na druhou stranu na čem jsme se na začátku domluvili tak to dodržel.

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#378 Nový příspěvek od Zetor »

Děkuji za odpověď :friends: A když jsi ty papíry kupoval, byly přihlášené na něj? Nebo na někoho jiného? Já totiž chtěl taky papíry a jsou přihlášené na jakousi firmu na Moravě a všechno je to takové divné, zdlouhavé a zamotané... :-/
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#379 Nový příspěvek od Dvordy »

Pokud to je přihlášené na firmu, tak musí sehnat jednatele, aby s ním došel na přepis nebo udělal notářsky ověřenou plnou moc. A to je někdy u jednatelů problém. Navíc, pokud je to na Moravě, tak to má dost z ruky na přihlašování a asi čeká, až tam pojede nebo to chce s něčím spojit.

Tím ho ale nechci obhajovat, ale prošel jsem si tím taky, když jsem kupoval auto od firmy.
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#380 Nový příspěvek od Zetor »

On se s tím jednatelem asi dobře zná, protože říkal, že pán, který to bude za firmu vyřizovat, je se vším seznámen a ví, že prodej proběhne takto. A přihlášení by probíhalo tak, že s ním bych udělal kupní smlouvu a nechal bych si úředně ověřit plnou moc, kterou on by poslal do té firmy, kde by to zašli na úřad přepsat na mě a pak by mi vše poslali poštou zpět. Že by to trvalo tak 3 týdny...

To co sháním asi nebude prodávat jen tak někdo, asi to bude vždy překupník. S tím počítám. Ale chci, aby to proběhlo stylem - v úřední den oba na úřad, přepis z někoho na mě a hotovo, vyřízeno :) Nebo jsem moc naivní? :-/
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#381 Nový příspěvek od Nokia »

Nevím, ale přijde mi to takové bla, bla, bla.

A kde mezi tím vznikne ta jeho provize ?

Chtěl bych to stejně jako ty!!!

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#382 Nový příspěvek od Zetor »

Vše by bylo vyřízené jednou návštěvou. Při sepsání kupní smlouvy mezi mnou a tím chlapíkem bych zaplatil buď celou částku, na což jsem se moc netvářil, nebo polovinu před a polovinu po přepisu na účet. Kupní smlouvu nych sice měl, ale k čemu by mi v případě nějakého problému byla? :-/

Jinak moc rád slyším, že máš na přepis stejný názor jako já :friends:
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Nokia
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv pro 10, 2009 10:15 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#383 Nový příspěvek od Nokia »

No samozřejmě.

On nebude nikde figurovat, jeho jméno nebude nikde napsaný, takže on je nenapadnutelný.

Dobře vymyšlené.

Jdi od toho a raději ty papíry kup přímo od člověka na kterého jsou napsány.
Myslím,že se tím vyhneš spoustě potenciálních problémů.

Jaké papíry to vlastně scháníš ?

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#384 Nový příspěvek od Zetor »

On by figuroval jen v té kupní smlouvě na ,,traktor s TP,,. Dnes už na přepis není potřeba kupní smlouva, tudíž ta by sloužila jen jako jakýsi doklad mezi náma o prodeji a o zaplacení a podmínkách placení. Ale stejně si myslím, že by mi byla k ničemu, kdyby něco...

Všechno to začalo a taky skončilo hned po prvním telefonátu. Neměl jsem z toho dobrý pocit, radši si počkám na jiné, kde to bude přímo od člověka na kterého jsou napsané... Přesně jak píšeš 8)

Sháním 5211 :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#385 Nový příspěvek od xxmm »

Zetor píše:On by figuroval jen v té kupní smlouvě na ,,traktor s TP,,. Dnes už na přepis není potřeba kupní smlouva, tudíž ta by sloužila jen jako jakýsi doklad mezi náma o prodeji a o zaplacení a podmínkách placení. Ale stejně si myslím, že by mi byla k ničemu, kdyby něco...

Všechno to začalo a taky skončilo hned po prvním telefonátu. Neměl jsem z toho dobrý pocit, radši si počkám na jiné, kde to bude přímo od člověka na kterého jsou napsané... Přesně jak píšeš 8)

Sháním 5211 :)
tak to s ním proveď přes vázaný účet(jistotní účet) v bance
tam jsi majitelem peněz do té doby než je naplněna smlouva, která se přikládá při založení účtu
---------------
aha tak oni jsou všechny banky celkem drahý minimální poplatek 3500Kč tak to nic, to je dobré tak na nákup něčeho dražšího

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#386 Nový příspěvek od chuck77 »

dobrý den, taky sem u něj o něčem jednal a mohu říci, že se v tom velmi dobře orientuje a zná to do nejmenšího detailu. a to i včetně cen na trhu..................cena mi přišla nesmylná, tak sem se s ním nedohodl................
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#387 Nový příspěvek od Zetor »

xxmm píše: tak to s ním proveď přes vázaný účet(jistotní účet) v bance
tam jsi majitelem peněz do té doby než je naplněna smlouva, která se přikládá při založení účtu
---------------
aha tak oni jsou všechny banky celkem drahý minimální poplatek 3500Kč tak to nic, to je dobré tak na nákup něčeho dražšího
Poplatek 3500,- je docela dost, když se jedná o relativně ,,nižší,, částku :)
chuck77 píše:dobrý den, taky sem u něj o něčem jednal a mohu říci, že se v tom velmi dobře orientuje a zná to do nejmenšího detailu. a to i včetně cen na trhu..................cena mi přišla nesmylná, tak sem se s ním nedohodl................
Ceny zná dobře, to máš pravdu. Ty 52kové tam pořád má, 20kové už asi prodal a teď se tam ještě objevuje inzerát na 40kové :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)


marcus
Příspěvky: 10
Registrován: ned čer 09, 2013 10:13 pm
Bydliště: Vendryně

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#389 Nový příspěvek od marcus »

Pánové a dámy , dejte si majzla na telefonní čísla uvedená v inzeratech. Vycuranci inzeruji
na bazosi malotraktor tz4 k14c s kabinou plus vlečku v ceně za 56000korun. Ovšem chytak
je v telefonním čísle s před volbou 900 ,což je prémiové číslo se sazbou 100-300 Kč za minutu.
Znám pár lidi kteří okamžitě volají ,aniž by skontrolovali číslo,vždyť za tu cenu jim to nesmí utéct že ?

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR NA PODVODNIKA!!!

#390 Nový příspěvek od elbarto »

Mam vsechna placena cisla blokovana u operatora a vrele to vsem tez doporucuju !!

Odpovědět

Zpět na „Inzerce z www“