MINI 070, 075

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
duckyrobert
Příspěvky: 111
Registrován: úte říj 23, 2012 9:16 pm
Bydliště: topolcany

Re: MINI 070, 075

#3346 Nový příspěvek od duckyrobert »

sadenie zemiakov origo prislusenstvom...
islo celkom fajn aj v nasej hrudovej cervenici...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

https://youtu.be/QPBUQgs6BG8
http://youtu.be/g0av6HrZgAc
http://youtu.be/eIv4QHOJgAM
Naposledy upravil(a) duckyrobert dne pon kvě 04, 2015 10:15 pm, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#3347 Nový příspěvek od Tom »

Parádní 8) Nikdy jsem si nevšiml, že ta originál radlička má ještě takové boční vedení :chytry: Mini měl podle mě nejlépe udělané nářadí ze všech těch soudobých prostějovských malotraktorů. Samozřejmě, na svou velikost... Ale nejlépe vymyšlené.
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Flydali
Příspěvky: 244
Registrován: čtv čer 27, 2013 8:27 pm
Bydliště: okr. Kyjov

Re: MINI 070, 075

#3348 Nový příspěvek od Flydali »

.... vitaj Slovane, ... Roberte, velmi pěkně ti to pracuje ... 8) ... videa krátké, ale výstižné ... :friends:

palino070
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 23, 2011 10:25 pm
Bydliště: Prešov

Re: MINI 070, 075

#3349 Nový příspěvek od palino070 »

Ahojte,nemate niekto na predaj kapotu na Minika,moze byt aj poskodena....

J.Pucera
Příspěvky: 524
Registrován: ned čer 26, 2011 8:30 pm
Bydliště: Hořešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3350 Nový příspěvek od J.Pucera »

Zdravím!
Tak jsem se zasejc posunul s kárkou otci. Chybí zapojit eletriku, dát novou hadici a karháky na čelo. Žehlička už tam je. Dávám fotky pro inspiraci..
http://jozzan.rajce.idnes.cz/MT8-070/

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#3351 Nový příspěvek od Tom »

Klobouk dolů, hodně pěkná práce 8) Dej pak fotku i s Miníkem ;-)
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

J.Pucera
Příspěvky: 524
Registrován: ned čer 26, 2011 8:30 pm
Bydliště: Hořešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3352 Nový příspěvek od J.Pucera »

Budu ještě dělat novej závěs na trakturek, tak to bude chvíli trvat.. Chci dát kouli do toho "žebříku" co se dává třetí bod. Jinak je docela malá, ale tak to otec chtěl..
Děkuju :red:

Uživatelský avatar
boyten
Příspěvky: 561
Registrován: ned led 20, 2013 8:26 pm
Bydliště: Bulhary
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3353 Nový příspěvek od boyten »

Vlečka je pěkná :) já teď vymýšlím kouli na vlečku nějak do trojbodu aby se dalo najet a hydraulikou zpřáhnout....... třebe plná vlečka hlíny....
Terra/Vari + MINI + spousta krámů k tomu všemu :-D. _____ Zde fotky Terra. _____ Zde fotky MINI. _____ Moje vlákno o MiniBoyovi.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#3354 Nový příspěvek od Tom »

Já jsem měl kouli našroubovanou v tom normálním závěsu pro přívěs. V těch ramenech to bude všechno zbytečně namáhané. Co třeba spíš použít takovou tu nožičku - kolečko, co se dává na vozíky? Je to výškově stavitelné, a dá se to pořidit za 500 nové. Nebo já mám na jedné vlečce zespod oje navařený jeklík a do něho zasunutý hever z stodvacítky. Sice člověk více točí, ale zase to méně stojí a je toho "všude dost".
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
boyten
Příspěvky: 561
Registrován: ned led 20, 2013 8:26 pm
Bydliště: Bulhary
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3355 Nový příspěvek od boyten »

zdarec Tome.... no já to předělal na kouli a taky ju mám v tom závěsu na orig. přívěs. Předělal jsem to abych mohl používat i autopřívěs co mám .... kolečko to neřeší, protože s tím nepohneš v hlíně a když máš zatíženou oj, na betoně když není rovný tak ti zase "pořád někam ujíždí" vlečka....ten hever ze 120 bych asi bral.... ale chtěl bych něco jak mám v práci na 050 ten orig závěs do dvoubodu na vlečku a "vyrovnávat" tu kouli přes třetí bod... a jelikož nemám sklápěcí vlečku tak bych si ve finále pomohl zvednutím závěsu k vyhrnutí obsahu vlečky....
Terra/Vari + MINI + spousta krámů k tomu všemu :-D. _____ Zde fotky Terra. _____ Zde fotky MINI. _____ Moje vlákno o MiniBoyovi.

J.Pucera
Příspěvky: 524
Registrován: ned čer 26, 2011 8:30 pm
Bydliště: Hořešovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3356 Nový příspěvek od J.Pucera »

Otec má taky kouli v tom spodním závěsu. Ale zase to chce vejš kvůli káře za auto. Tak jsem s výškou žehličky tak nějak počítal jako na auto přibližně. Bral jsem to podle Felicie :) Tohle je zas maličký. Jak bude třicítka hotová, tak se to asi moc používat nebude. Stejně všechno doma tahám VARInou :smich: Tátovi na miníka moc nešahám.
Taky jsem uvažoval o trojbodu s koulí. Ale přijde mi to ne uplně dobrý řešení. Ramínka by se zbytečně namáhali. Mají i boční vůli.

Uživatelský avatar
Stevo
Příspěvky: 824
Registrován: pon srp 24, 2009 6:25 am
Bydliště: Močenok

Re: MINI 070, 075

#3357 Nový příspěvek od Stevo »

boyten píše:zdarec Tome.... no já to předělal na kouli a taky ju mám v tom závěsu na orig. přívěs. Předělal jsem to abych mohl používat i autopřívěs co mám .... kolečko to neřeší, protože s tím nepohneš v hlíně a když máš zatíženou oj, na betoně když není rovný tak ti zase "pořád někam ujíždí" vlečka....ten hever ze 120 bych asi bral.... ale chtěl bych něco jak mám v práci na 050 ten orig závěs do dvoubodu na vlečku a "vyrovnávat" tu kouli přes třetí bod... a jelikož nemám sklápěcí vlečku tak bych si ve finále pomohl zvednutím závěsu k vyhrnutí obsahu vlečky....
Ak das gulu do ramien, tak budes musiet mat ramena v hornej polohe, inak ti to bude nadskakovat, pretoze ramena bude oje dvihat, napr. pri cuvani, alebo zatazi v zadu. Prizdvihnut ramenami vlecku pri vyklapani aj tak nebude stacit. Mal som to tak na starom traktore, zle sa s tym cuvalo, lebo ramena maju volu a dvihalo sa to, ked som nemal ramena hore.

Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 8866
Registrován: stř črc 04, 2007 6:47 pm
Bydliště: Ostrava

Re: MINI 070, 075

#3358 Nový příspěvek od Tom »

Mě to vycházelo pěkně rovně i na normální vlek za auto... jak jsem teď hledal ty fotky, tak se mi po Minim úplně zastesklo :'( Jenže i když si teď pořídím z nějaké nostalgie Miniho, už to nikdy nebude ten Mini, co byl MŮJ :( Za měsíc tomu bude 6 let, co jsem toho svého ve formě vraku dotáhl domů...
Obrázek Obrázek
Sháním veškeré možné i nemožné materiály týkající se Agrostroje Prostějov, jeho předchůdců i následovníků. Prospekty, ročenky, dobové fotky, informace, příručky,...
TomAgro@seznam.cz

Uživatelský avatar
boyten
Příspěvky: 561
Registrován: ned led 20, 2013 8:26 pm
Bydliště: Bulhary
Kontaktovat uživatele:

Re: MINI 070, 075

#3359 Nový příspěvek od boyten »

no to mi trošku nedošlo, že vlastně ty ramena nedrží dole .... :) a vzhledem k tomu jak často používám vozík tak na to předělávání koule kašlu a tak jsem udělal alespoň multifunkční bednu .....
Obrázek

Více fotek a video u mně ve vlákně.......
Terra/Vari + MINI + spousta krámů k tomu všemu :-D. _____ Zde fotky Terra. _____ Zde fotky MINI. _____ Moje vlákno o MiniBoyovi.

samco75
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 05, 2015 8:00 pm
Bydliště: zvolen

Re: MINI 070, 075

#3360 Nový příspěvek od samco75 »

Zdravím, osadil som do mini motor rotek, ale akosi neviem poriešiť plynove lanko. ma niekto foto ako sa to da vyriešiť?Ďakujem

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“