Nakladače UNHZ 750

nakladače, jeřáby, lopaty za traktor, stohařr, zdvižky, ruky..

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4259
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Nakladače UNHZ 750

#256 Nový příspěvek od pepa.traktor »

máš konkrétně čím to přiškrtit

já to také na 500 řešil na výložníku a když se vyřadil zámek tak to makalo normálně a tak jsem sehnal nový zámek a pohoda ale asi jenom rok pak to začlo nanovo taky mě to štve jak si to dělá co chce :-/
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4228
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#257 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Taky by mě zajímalo jestli s tím má kolega zkušenosti jak to přesně provedl a jestli to zmizelo uplně to skákání ;-) Dík.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#258 Nový příspěvek od matisx »

on tam puvodne srktici ventil je -ja to cele vyhodil a dela to taky-ted premyslim ze ho vlozim primo do hadice Škrtící ventily 521 VS
http://www.jihlavan.cz/vseobecna-hydrau ... ntily.html on tam je v originale-jen ho ted nemuzu najit a nebo se me plete ze jsem tam mel jen ten zpetny ventil
a nebo jak rika nahore proste z diry 15mm co jde do pistinice udelat 5mm sice se to zpomali ale mozna bude po skubani-uz me to sere taky
ten srktici by na zvednuti pustil plnou davku oleje a zpatky jen neco a melo by to jit :-/ uvidime kdo bude rychlejsi-zajimavy je ze z podkopem to nedela tudyz me to privadi na myslenku ze ta vaha drapaku proste vyzene olej z pistnice obrovskou rychlosti a pak to skace :-/ tak rychle dolu jak to jde to stejne clovek nepotrebuje kdyz se ma trefit do vlecky :)

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4228
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#259 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

No origo tam je takovej nějakej škrtící ventil. Nevím jestli ho tam máte a víte jak vypadá. Ale já ho tam mám a stejně je to prd platný :typek:
Ten škrtící ventil jak jsi dával odkaz by možná nebyl marnej 8) Dá se štelovat takže dobrý.

Obrázek

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#260 Nový příspěvek od matisx »

tak to jak oznacujes mi tam chybi uplne-jinak ten zbytek tam byl a dal jsem to do haje.
asi tam zavolam na kolik si ten srktici ventil cenni-blby je kdyz dam do holendru podlozku s mensim prumerem bude to nejen polamu dolu ale i pomalu zvedat coz zase potrebuji k vuli rychlosti ale dolu pomalu-coz by ten ventil mohl resit-prinejhorsim je tovyhozenych 600kc dobre neli vic
pri zvedani da plny prutok a dolu da minimum. :-/

Raďas
Příspěvky: 423
Registrován: čtv kvě 14, 2009 10:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#261 Nový příspěvek od Raďas »

Jak to tak čtu, tak by to asi dělalo i bez pístnice :vysmech: Máte někdo zkušenost, jak se chovaly nový nakladače??
Nikdy neříkej že to nejde, nebo přijde blbec, kterej neví že to nejde a udělá to!

Raďas
Příspěvky: 423
Registrován: čtv kvě 14, 2009 10:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#262 Nový příspěvek od Raďas »

A jak to že mu to jde tak pěkně?? https://www.youtube.com/watch?v=4rUzxZCBY_c Nemohl by to dělat nízkej tlak??
Nikdy neříkej že to nejde, nebo přijde blbec, kterej neví že to nejde a udělá to!

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#263 Nový příspěvek od matisx »

funglovka jeste z fabriky :-/ jako to co mam doma to uz par tech rozmetadel neco nalozilo-a ta-ky se v tom rypal asi kdo mel ruce a nohy v tech jzd-a ted to jadro pudla najit je nad lidsky ukol-kdyz to nechci dat cely novy od rozvadece po hadice k pistnici-kdyz clovek vymeni zamek-ventil zpetny skrtici a rozvadec tak je na 10tic-coz do toho nedam

Uživatelský avatar
Přemo
Příspěvky: 1772
Registrován: pát lis 26, 2010 9:31 pm
Bydliště: Kousek od Hlučína

Re: Nakladače UNHZ 750

#264 Nový příspěvek od Přemo »

ja to reknu takhle rozvadece jsem mel primo v humpolci na opravu..vedeni téměř nove..takze jedine něco poladit se zamkem,nebo ten skrtici coz tam,asi taki nemam musim nato mrknout:)...ono natom videu to jde taki,teda jde to takhle aji ume ale jakmile proste dote paky drcnu vic hop sem hop tam :shock: ..takze je třeba mit jistou ruku:)..ale opravu asi kaslu..když to funguje neresim..peníze semi dooho srat nechce.a zase tak vytizeny ten nakladac zatím nemam,, :prace: tak to vidim ja:)
zetor 50super,Z10045turbo,7011,E516B,BSS P53S,6T,P93S,10.08-agro,hon un 050 2x,BDT po faceliftu,bogballe,kertitox ala Napa,a spousta dalších stroju co uz není kam davat:)

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#265 Nový příspěvek od matisx »

presne jak pises-max koupim ten skrtici a dam ho primo na hadici-ale chci koupit tedka co2 (wlsp)tak nebudu vyhazovat prachy luftem-ted to od prosince do ted nalozilo a vykopalo kolem baraku cca 60tun (a jeste ho 60 ceka)a porad jede-tak to nebudu hrotit :-/

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#266 Nový příspěvek od bigles »

nemám tedy 750 nakladač dřív jsme ho měli a dělal to taky, já to řešil na podkopu, nedalo se s tím nic ani skoro bagrovat jak to poskakovalo dolů, vzal jsem obyč podložku s malým průměrem a strčil ji do holendru a namontoval hadici, zlepšilo se to při studeném oleji to dělá ze začátku ale jakmile se olej zahřeje a zřídne tak je to bez problému

jiri.broul
Příspěvky: 26
Registrován: pon črc 04, 2011 4:44 pm
Bydliště: Bělá

Re: Nakladače UNHZ 750

#267 Nový příspěvek od jiri.broul »

Zdravím.Dnes jsem koupil UNHZ 750,vypadá ve slušném stavu,ale doma jsem zjistil,že otoč jde velmi pomalu,všechno je celkem bez vůlí.Někde jsem se tu dočetl,že pohyb se dá nastavit nějakým škrtícím ventilem.Dokáže prosím někdo poradit čím by to mohlo být?Vše ostatní zvedá a pohybuje normálně.Nějaká příručka existuje?Bohužel jsem nic nesnašel.Děkuji.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#268 Nový příspěvek od matisx »

v manualech je prirucka unhz 750

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Nakladače UNHZ 750

#269 Nový příspěvek od matisx »

http://ulozto.cz/xnxCgmf/unhz-750-navod-edokumenty-rar nevim nestehaoval jsem to al ekdyz posles email poslu ti to nekden to bylo na zetor25 a nemuzu to najit

PETR6945
Příspěvky: 299
Registrován: stř srp 22, 2007 2:10 pm
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Nakladače UNHZ 750

#270 Nový příspěvek od PETR6945 »

Koupili jsme nakladač UNHZ 750 r.v. 1988. Všechno fungovalo, ale naráz přestaly fungovat některé funkce. Jeden rozvaděč nejde, prohodil jsem i hadice na čerpadlech a stále nic. Nemohlo se v tom rozvaděči něco zaseknout, nebo ucpat? Nestalo se to někomu ?

Odpovědět

Zpět na „Manipulační technika“