Jirkův ZETOR 7245

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Jirkův ZETOR 7245

#871 Nový příspěvek od Matúš »

Pekný stroj 8) Kedy ho vyskúšaš? Je u vás ešte sneh? :)

tomous
Příspěvky: 3153
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Jirkův ZETOR 7245

#872 Nový příspěvek od tomous »

zetorak jirka píše:
Lukashil píše:pěkná mašinka kolik to má rozhoz?
Má rozhoz psanej 12-18m. Já potřabuju 15m, tak snad to dokáže, a jestli to nepochopí, tak projde řádnou rekvalifikacej. :smich:
No nevím jesli házíš močovinu,tak těch 15m bude tak tak.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův ZETOR 7245

#873 Nový příspěvek od zetorak jirka »

tomous píše:
zetorak jirka píše:
Lukashil píše:pěkná mašinka kolik to má rozhoz?
Má rozhoz psanej 12-18m. Já potřabuju 15m, tak snad to dokáže, a jestli to nepochopí, tak projde řádnou rekvalifikacej. :smich:
No nevím jesli házíš močovinu,tak těch 15m bude tak tak.
Já vím, s močovinou by to bylo asi na knop, ale já házím akorád ledek nebo agromix (NPK) a to by mělo dát.

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův ZETOR 7245

#874 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Matúš píše:Pekný stroj 8) Kedy ho vyskúšaš? Je u vás ešte sneh? :)
Sních už je jen ve stínovích místech, počítám tak v druhý polovině března, přihnojit a nastartovat ozimy, jestli teda eště nenachumelí, dnes jsem sundal radlice na sních, tak že určitě nachumelí :smich:

Uživatelský avatar
Biggles555
Příspěvky: 2910
Registrován: čtv zář 17, 2009 12:40 pm
Bydliště: Temelín

Re: Jirkův ZETOR 7245

#875 Nový příspěvek od Biggles555 »

zetorak jirka píše:
Biggles555 píše:Nebyls pro něj Jirko v Krouně?
Přesně tak, taky s tam byl ?
Jj, ale mám jen ten plastový kornout s jedním kotoučem, moc příjemná paní tam prodává ;-)
zetorak jirka píše:
Matúš píše:Pekný stroj 8) Kedy ho vyskúšaš? Je u vás ešte sneh? :)
Sních už je jen ve stínovích místech, počítám tak v druhý polovině března, přihnojit a nastartovat ozimy, jestli teda eště nenachumelí, dnes jsem sundal radlice na sních, tak že určitě nachumelí :smich:
Buď v klidu já už jí mám taky dole :smich: :friends: a v telce hlásili že už je po zimě ;-)
ZETOR práce s ním je hračka, je to naše značka...
ČD a.s. na dráze jsem jen proto, abych se dozvěděl, proč se koleje v dálce sbíhají.....
VELCÍ KLUCI mají rádi VELKÉ HRAČKY
ZETOR 3211 ZETOR 6211

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Jirkův ZETOR 7245

#876 Nový příspěvek od Matúš »

No to dúfam,už by som rád vyrazil do polí, treba mi vyviezť hnoj, ale u nás na horách je ešte kopa snehu :-/ Už nemrzne, ale sneh sa topí strašne pomaly :vztek:

Jakub Svoboda
Příspěvky: 1295
Registrován: pát bře 21, 2014 7:43 pm
Bydliště: Senec u Rakovníka

Re: Jirkův ZETOR 7245

#877 Nový příspěvek od Jakub Svoboda »

Tak u nás dnes poránu v 7:00 - 0°C, už vletěli do ozimů s prášky. Po sněhu ani památky a odpoledne 10°C. Než jsem se nasnídal tak byl s Johanem z 25ha už pryč, jinak bych ho blejsknul.
Zetor 5611
Fendt F12HL
Bibošuv špalíčkovač v.č.278
Paletizační vidle do 3.bodu, PAJ 1V-sklopka, Nesené brány a smyk,
Fekál 3m3, Fahr KM22

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Jirkův ZETOR 7245

#878 Nový příspěvek od Matúš »

Jakub Svoboda píše:Tak u nás dnes poránu v 7:00 - 0°C, už vletěli do ozimů s prášky. Po sněhu ani památky a odpoledne 10°C. Než jsem se nasnídal tak byl s Johanem z 25ha už pryč, jinak bych ho blejsknul.
:jazyk: My sme cca. 700 m.n.m., ráno 4°C, cez deň 12-15°C 8) Dnes sa už sneh topil rýchlejšie, ale aj tak na pole sa ešte nedá dostať :-/ Ale možno už v sobotu pôjdem vyviezť ten hnoj :prace:

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3145
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Jirkův ZETOR 7245

#879 Nový příspěvek od lukisek 099 »

pěkná hračka jirko at slouží 8) doufám žes ji pokřtil?? to já každej herberk co dotáhnu domů aje funkční tak ho decentně pokropím slivovičkou jednu štamprli vždy obětuji. :) dokonce i auto jen teda vnitřek a motor na lak sem si netroufl to prskat :smich: tak doufám žeto nezakřiknu a vydrží pár let

citrusek
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 20, 2011 10:08 pm
Bydliště: Okres Šumperk

Re: Jirkův ZETOR 7245

#880 Nový příspěvek od citrusek »

Mě to rozmetadlo hodně připomíná Jarmeta. Co bude dělat problém jsou ty čechrače, ktery budou šrotovat hnojivo na prach a pak se budou ucpávat otvory kudy padá hnojivo na kotouče a nebude ti sedět dávka. Aspoň u Jarmeta to tak bylo a podle fotek je to tady řešeny úplně stejně. Převodovka tam moc není vidět, ale asi bude stejná jak na Jarmetovi a tam to bylo bláto a pořád se sypala. Jaká byla cena jestli to neni tajny?

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Jirkův ZETOR 7245

#881 Nový příspěvek od Matúš »

lukisek 099 píše:pěkná hračka jirko at slouží 8) doufám žes ji pokřtil?? to já každej herberk co dotáhnu domů aje funkční tak ho decentně pokropím slivovičkou jednu štamprli vždy obětuji. :) dokonce i auto jen teda vnitřek a motor na lak sem si netroufl to prskat :smich: tak doufám žeto nezakřiknu a vydrží pár let
Stroje sa krstia prácou :D :D :friends:

pavel sk
Příspěvky: 13089
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Jirkův ZETOR 7245

#882 Nový příspěvek od pavel sk »

Alebo prevratenim na strechuv :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
lukisek 099
Příspěvky: 3145
Registrován: čtv kvě 05, 2011 1:20 am
Bydliště: Oderské Vrchy

Re: Jirkův ZETOR 7245

#883 Nový příspěvek od lukisek 099 »

hold každý to má jinak :smich:

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Jirkův ZETOR 7245

#884 Nový příspěvek od Matúš »

Jj :D U mňa teda prácou a očami susedov a kamarátov :D

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: Jirkův ZETOR 7245

#885 Nový příspěvek od zetorak jirka »

citrusek píše:Mě to rozmetadlo hodně připomíná Jarmeta. Co bude dělat problém jsou ty čechrače, ktery budou šrotovat hnojivo na prach a pak se budou ucpávat otvory kudy padá hnojivo na kotouče a nebude ti sedět dávka. Aspoň u Jarmeta to tak bylo a podle fotek je to tady řešeny úplně stejně. Převodovka tam moc není vidět, ale asi bude stejná jak na Jarmetovi a tam to bylo bláto a pořád se sypala. Jaká byla cena jestli to neni tajny?
Ano, je to hodně podobný, jen lepši spracování a hlavně ta pozinkovaná násypka, to jarmet nemá. No uvidíme,ale je na to normálně potvrzená záruka a zajištěnej servis, tak se uvidí Nad těma plocháčema jsem už taky přemýšlel , a mám v plánu udělat jiný, já každej stroj vždycky předělám k obrazu svému, jen asi počkám na záruku, jinak cena není tajná, 27900. Ale kvalitní jsem ani starej za tu cenu nesehnal. Však já ho naučím dělat , jak potřebuju.

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5211-7745“