škoda 130 rs

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1591 Nový příspěvek od fox159 »

Tak jsem mel radost, ze bude lak a bude prd. Byl jsem domluvený s jedním lakyrou ,ze mi auto pomůže dodělat, teda co se týkalo přípravy pod lak a samotného strikani. Bylo domluvano, ze to k němu přivezu a kdyz to pujde, tak ze bych s mim na tom delal. Rekl ze je srdcar a ze erko je taky jeho krevní skupina, tak ze to bude stát jen matriál. A kdyz sem mu teď volal jako kdy mohu prijet ,abych teda zajistil nejaky odvoz ,tak na mně vytáhl ať počítám tak kolem 40tis a možná víc. No to muzu nechat udelat i někde tady a nemusel bych to tahat 200 km a každý vikend tam jezdit. Kur.. proč ....
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1592 Nový příspěvek od Terablick »

Franta.cz píše:
Terablick píše:Protože nic jako schválený rám neexistuje :) Pohybuju se kolem závodů asi 20 let, ale ještě jsem neviděl auto s rámem co by prošlo CIVILNÍ STK. Auta s rámem schváleným FAS (FIA) nechodí na STK ale na testování, a přímo v dokladech mají výslovně napsáno že jde o závodní speciály a že nesmí do běžného provozu a na silnici, jen a pouze na vyjímku v den a v místě konání oficiálního závodu pod patronací FAS. V ČR neexistuje oficiální způsob jak projít STK s rámem atd.
Co jsem komu udělal :'( :'( :'(
(4)Sportovní vozidlo lze provozovat na pozemních komunikacích, jen pokud byla schválena jeho technická způsobilost a splnilo podmínky testování a prohlídku ve stanici technické kontroly.
Než začneš perlit po internetu tak si to prostuduj
Zákon č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Ano, ale to je vytržené z kontextu :) Je to jen jedna podmínka, nikoliv ale jediná. Jelikož jsem měl do nedávna doma vozidlo se sportovním TP, podmínky znám víc než dobře :) Navíc testování platí jen 12 měsíců, stojí okolo 5000,- Kč a dělá se jen na dvou místech v ČR - v Praze a ve Zlíně, a to jen v jeden den v roce pro všechny auta z celé ČR :) A podmínky pro homologaci a otestování taky nejsou zrovna to co by Fox mohl a chtěl splnit... :-/
Přikládám scan sportovního průkazu mého bývalého závodního auta (zabílil jsem jen prosvítající identifikační údaje vozidla a jeho prvního majitele, kterému byl průkaz původně vydán). Červeně jsem označil některé věci které se týkají tohoto tématu :). Pokud jde o další podmínky, je to především homologovaný rám, bezpečnostní nádrž, homologované sedačky, pásy, atd (homologace FIA má navíc časově omezenou platnost), přesné dodržení celé homologace typu a provedení podle zařazení do skupiny a třídy pro daný typ závodů (každá součástka v autě musí být dokonale shodná se schváleným typem a provedením součástky pro daný typ auta, včetně materiálu ze kterého je vyrobená), atd atd... Při testování se pak auto mimo jiné i váží, včetně rozložení na jednotlivá kola, měří se emise, hlučnost atd.

Obrázek
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1593 Nový příspěvek od fox159 »

fox159 píše:Klucí asi trochu "mimo" ale když by vam nahodou v šuplíku překažely hliníkový žlíce atd. Prosím spomente si na mně dělam "hlinikovou" zbírku na kola a saní a po případě ještě par drobnosti.
Tak akce "hliník" se moc nechytla. Sešli se mi tři hlinikovy lžíce a jedna zberacka. Tak to je základ na lak,kola, a zbytek. No jeste tak 10 let a snad uz bude kompletní teda jestli do te doby neschnije
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4668
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: škoda 130 rs

#1594 Nový příspěvek od pawka »

nojo nikdo nemá prachy nazmar,cos čekal
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Auto-klassik
Příspěvky: 1743
Registrován: ned pro 27, 2009 4:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: škoda 130 rs

#1595 Nový příspěvek od Auto-klassik »


habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: škoda 130 rs

#1596 Nový příspěvek od habrava »

Můžeš prozradit kolik jsi do toho už zahučel,když to máš ještě spočítané na na cca 100peněz.
Jináč 40 za lak není až tolik,mě řekl za Kaipan 47/57 30000 a to je tam toho polovička.

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1597 Nový příspěvek od fox159 »

Jsem v tom zhruba za 60 koliku a furt to je jen něco spíš nic na kolech. A s tím lakem, bylo mi nedriv slíbeno ze to bude jen za matros a pak na me kdyz uz jsem to chtel odvazet vyvalil sumu ze jsem si sedl na prdel. A tím i vznikla ta moje zoufalá hliník akce. No každopádně bez laku se nehnu dál.
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1205
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: škoda 130 rs

#1598 Nový příspěvek od sita »

Bratranec by ti venoval na tvoji stavbu 4 hlinikovy konve od medu (stejny jako byly na mliko tusim). Tak jestli mas jeste zajem... Akorat jsou to Cesky Budejovice...

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1599 Nový příspěvek od fox159 »

Moc dekuji za nabitku. Uz neni potřeba az přijde ten správný čas tak erko pujde do světa
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
drummer98
Příspěvky: 836
Registrován: ned čer 05, 2011 9:01 am
Bydliště: Nove Mesto n/Váhom

Re: škoda 130 rs

#1600 Nový příspěvek od drummer98 »

čo je konec ? :'(
Z5611

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: škoda 130 rs

#1601 Nový příspěvek od habrava »

To to vzdáváš či co?

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1602 Nový příspěvek od fox159 »

Vzdavat???? To zatím ne... Jen sem sehnal lakíru,ale spíš to zatím vypadá na dalšího tluč hubu. A na vic mam ted malinko jiné starosti. Vyloupla se u nas PF 61 tak ji davam do kupy aby aspon zatím byla spolehlivě pojizdna(alespon do zimy) A hurá do lesa na prořezavky.
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: škoda 130 rs

#1603 Nový příspěvek od habrava »

Tak píšeš ,že půjde do světa. Tak to nějak nejde dokupy.

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1604 Nový příspěvek od fox159 »

Tak abych to vysvětlil... Erko ma jít k tomu lakíroj až sleze sníh. Snich nikde a lakýra mrtvý brouk. Proto jsem psal že až príjde čas tak pujde do světa. :friends:
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

habrava
Příspěvky: 940
Registrován: pon lis 22, 2010 11:14 pm
Bydliště: Jičín

Re: škoda 130 rs

#1605 Nový příspěvek od habrava »

jenže rčení,že jde do světa,to tady u nás znamená ,že jde z domu. A to nejsem od LB daleko.

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“