Zahradní malotraktory

sekačky a traktory. Husqvarna, Partner, Stiga, MTD, CastelGarden,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zahradní malotraktory

#16 Nový příspěvek od mareko »

Myslím že tyto stroje se dělí pro plochy do 5000m2 a nad 5000m2 podle toho mají i převodovky a nože
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Zahradní malotraktory

#17 Nový příspěvek od antipo »

Nevím no s tím mountfieldem, já řeknu za sebe že už tam víc chodtit nebudu. Prvních 40 mth maximálni spokojenost (1. celá sezona) na druhý rok to začalo hned z jara. Prvně nešlo nastartovat vůbec, po 1. příjezdu odborníka z Mou. šlo aspon nastartovat ale motor stále vynechával. Nakosil jsem s tím ještě dalších 10mth a nešlo zařadit 1.rychlost- po dlouhém dohadování vyměnili celý stroj-celý rok se nekosilo. Teď mám funglovku uvidí se co příští roky...

Mountfield můžu pochválit snad jen férové jednání toď vše.......a to že jejich servisáci jsou velcí odborníci ani náhodou.

Jak už někdo psal, s ridry se dobře kosí protže dobře vidíte před sebe, má to malý poloměr otáčení...no domu bych už nic jiného jak ridra nebrakl akorát bych zkusil jiného výrobce
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Uživatelský avatar
Ráďa Škoda
Příspěvky: 120
Registrován: pon pro 22, 2008 7:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní malotraktory

#18 Nový příspěvek od Ráďa Škoda »

Možná jednu připomínku k tomu rideru z Mufíldu,mám F 72, diš je mokrá tráva nebo moc moc hustá tak se ucpává tunel na odvod do koše ! Ale to jsem dořešil vylepšením nože rozšířil a prodloužil jsem křídla, na noži !! Prostě jsem si na Laseru vypálil lepší nůž :smich: a teť to nemá chybu ! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 991
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zahradní malotraktory

#19 Nový příspěvek od olin »

Nemáte někdo doma nějakej totální vrak zahradního traktůrka, ale se sekacím ústrojím?
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1096
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní malotraktory

#20 Nový příspěvek od Lars »

strejda koupil u mountfieldu normální sekačku s košem. bylo na ni napsaný honda. když to přivezl dom, tak to prostě nenastartoval. tak to odvezl zpatky. tak to chytlo hned. doma zase nic, docela vtipny. ale v servisu už to nechytlo. tak s tim něco udělali. myslim že za celou sezonu neposekal zahradu ani jednou v kuse. vždycky se mu na tom něco v pulce sekání vysralo. šmejd šmejd šmejd :vztek:
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Žebrák
Příspěvky: 426
Registrován: čtv úno 05, 2009 8:07 am
Bydliště: žebrák

Re: Zahradní malotraktory

#21 Nový příspěvek od Žebrák »

Nazdar chlapi,potřebuji poradit,sekačka Rondo K 333,nejede.Motor vrčí,po ohřátí oleje ne a ne se rozjet.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Nechce se mi za opravu v servisu dávat velký prachy.Třeba to bude nějaká hloupost.Předem dík za odpověď. :help:
Janka Radotín, Trusty Bentley JAP London, Tj-6,5-1,Tj-5, PF-62, ŽtM-107-H-2, Zetor 15, Deutz D25, Traktorbagr Predátor a další...

Uživatelský avatar
Ráďa Škoda
Příspěvky: 120
Registrován: pon pro 22, 2008 7:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní malotraktory

#22 Nový příspěvek od Ráďa Škoda »

Dej sem foto ! neznám :zapomel:

Žebrák
Příspěvky: 426
Registrován: čtv úno 05, 2009 8:07 am
Bydliště: žebrák

Re: Zahradní malotraktory

#23 Nový příspěvek od Žebrák »

Ale určitě znáš - Antonio Carraro RONDO K-333, 4 WD,dej do vyhledávání značku a už ji máš,fotky nemám,zítra nafotím.
Janka Radotín, Trusty Bentley JAP London, Tj-6,5-1,Tj-5, PF-62, ŽtM-107-H-2, Zetor 15, Deutz D25, Traktorbagr Predátor a další...

Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zahradní malotraktory

#24 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

Žebrák píše:Nazdar chlapi,potřebuji poradit,sekačka Rondo K 333,nejede.Motor vrčí,po ohřátí oleje ne a ne se rozjet.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Nechce se mi za opravu v servisu dávat velký prachy.Třeba to bude nějaká hloupost.Předem dík za odpověď. :help:
Na to je jediná rada jak tomu přecházet - nekupovat si domu Itala :smich: :smich:

Uživatelský avatar
antipo
Příspěvky: 691
Registrován: ned říj 26, 2008 11:29 am
Bydliště: Třinec

Re: Zahradní malotraktory

#25 Nový příspěvek od antipo »

octaviaman 1 píše:
Žebrák píše:Nazdar chlapi,potřebuji poradit,sekačka Rondo K 333,nejede.Motor vrčí,po ohřátí oleje ne a ne se rozjet.Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?Nechce se mi za opravu v servisu dávat velký prachy.Třeba to bude nějaká hloupost.Předem dík za odpověď. :help:
Na to je jediná jak tomu přecházet - nekupovat si odmu Itala :smich: :smich:
a pokud možno ani číňana
Zetor 3011 Zetor 6718 Zetor 7341

Žebrák
Příspěvky: 426
Registrován: čtv úno 05, 2009 8:07 am
Bydliště: žebrák

Re: Zahradní malotraktory

#26 Nový příspěvek od Žebrák »

Ital doma není,je na městě na údržbu zeleně a teď ho asi využijeme v zimě na chodníky,ale jaro se blíží a musí jezdit.Doma je Z 15,RS - 09,Deutz - 25,Z - 5211,Z - 7245,Terra,dva trakturky na trávu,M - 22 a její předchůdce jednoválec.
Janka Radotín, Trusty Bentley JAP London, Tj-6,5-1,Tj-5, PF-62, ŽtM-107-H-2, Zetor 15, Deutz D25, Traktorbagr Predátor a další...

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zahradní malotraktory

#27 Nový příspěvek od mareko »

Žebrák píše:Ital doma není,je na městě na údržbu zeleně a teď ho asi využijeme v zimě na chodníky,ale jaro se blíží a musí jezdit.Doma je Z 15,RS - 09,Deutz - 25,Z - 5211,Z - 7245,Terra,dva trakturky na trávu,M - 22 a její předchůdce jednoválec.

nedej se :potlesk:
diesel to je koncert

malotraktorem
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 06, 2009 10:23 pm

Re: Zahradní malotraktory

#28 Nový příspěvek od malotraktorem »

mareko píše:Myslím že tyto stroje se dělí pro plochy do 5000m2 a nad 5000m2 podle toho mají i převodovky a nože
kdyby bylo všechno na světě tak jednoduchý a jasný......

malotraktorem
Příspěvky: 22
Registrován: pát bře 06, 2009 10:23 pm

Re: Zahradní malotraktory

#29 Nový příspěvek od malotraktorem »

olin píše:Nemáte někdo doma nějakej totální vrak zahradního traktůrka, ale se sekacím ústrojím?
potřebuješ jenom deck? jaký je tvůj ideál, mrknu se?

kozel
Příspěvky: 195
Registrován: stř říj 22, 2008 2:33 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zahradní malotraktory

#30 Nový příspěvek od kozel »

Tak aj já pridám pár kúskú, co nám stojá v garáž, sú to velicí pracanti a sú v záprahu od jara do jesene a nekedy aj cez zimu...

Rider 16C AWD (4x4) -kúpený tento rok ale zatim moc nevyužívaný, tak tri krát kosil, ale to 4x4 je fakt mazec...
Fotografia 0018.jpg
Fotografia 0019.jpg
Fotografia 0021.jpg

Odpovědět

Zpět na „Zahradní malotraktory“