Myslivost

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#751 Nový příspěvek od qhp »

sychrovak píše:odbodníci chci se optat už někdo viděl ochočenou kunu?

Jedno pískle se ke mě na chalupě tulilo,tak si říkám že bych mu zítra přivezl něco k snědku,sice nevím co? mlíko,housku... :-/ ....uteče až odroste nebo budu mít další kotě. :D :-/
..tak to nevím,já je především lovím,ale nepohrdne vajíčkem,sušenými plody-švestky....vyzkoušej,pokus omyl..

Uživatelský avatar
Adler
Příspěvky: 1140
Registrován: ned čer 26, 2011 10:51 am
Bydliště: Zlínsko

Re: Myslivost

#752 Nový příspěvek od Adler »

sychrovak píše:odbodníci chci se optat už někdo viděl ochočenou kunu?

Jedno pískle se ke mě na chalupě tulilo,tak si říkám že bych mu zítra přivezl něco k snědku,sice nevím co? mlíko,housku... :-/ ....uteče až odroste nebo budu mít další kotě. :D :-/

k snědku ? jedině silný jed něčím ovoněn.
Až ti ta svině jen tak pro zábavu zatočí se slépkama,tak si budeš rvat vlasy,že si to hned nezašlápl jak to přišlo 8)
Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

Paťas
Příspěvky: 579
Registrován: pon říj 25, 2010 8:50 am
Bydliště: UherskoBrodsko

Re: Myslivost

#753 Nový příspěvek od Paťas »

sychrovak píše:odbodníci chci se optat už někdo viděl ochočenou kunu?

Jedno pískle se ke mě na chalupě tulilo,tak si říkám že bych mu zítra přivezl něco k snědku,sice nevím co? mlíko,housku... :-/ ....uteče až odroste nebo budu mít další kotě. :D :-/
Kunu ochočenou sem měl před 6lety. Uhynula na stáří po 12 letech. Jinak doporučuju co nejvíc brát do ruk aby si na ně zvykla. Zpočátku dost kouše, taky záleží jak je maličká ale nebát se jí ona to vycítí. Za pár dní jí to přejde. Vypiplala se když byla ještě dost malá ale už sama trochu žrala. Dnes máme 6letou fretku a je to mazel. Kup jí postroj s rolničkou na fretky takové kšíry, budeš vědět kde běhá ale nenechávej jí bez dozoru. Naše chodila na vodítku. Jinak jestli je tak malá tak krmit syrovým masem kuřecí drůbež hovězí zvěřina. Vepřové se nemá dávat. Dobré jsou granule pro koťata s co nejvyšším podílem masa, pořád plnou misku mají prý krátké střevo tak si zobne pár granulí a za dvě hoďky třeba zase no a nějakou napáječku třeba pro králíky s vodou. Naše dokonce žrala okurky, papriku ovoce občas. Je čistotná, chodí do normálního kočičího záchodku na to stelivo. Já mám voliéru 100x80x180 přes den je zavřená stejně to celé prospí a jak dojdu hodím postroj a pustím do dílny nebo na dvůr. Je ale potřeba zajistit aby někama nezdrhla. Je to svéhlavé zvíře neposlouchá jako pes, spíš jako kočka prostě když se jí chce tak přijde i na zavolání. Je fakt že když jsme ji měli tak slépkám se nikdy nic nestalo od cizí kuny a že jich tady bylo! Každopádně si užiješ spoustu zábavy. :ano: Rychlé divoké zvíře které dovede pěkně řádit. Když tak se ptej. :friends:

Uživatelský avatar
kronholec.sk
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 10, 2011 6:37 pm
Bydliště: Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivost

#754 Nový příspěvek od kronholec.sk »

tak čo nikto tu nepoľuje s 9,3x62?
Ja som toho naštudoval dosť a dvaja ľudia ktorý s tým kalibrom realne poluju mi povedali že su spokojni a ze by nemenili - viacerych som nenasiel :)

Uživatelský avatar
kronholec.sk
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 10, 2011 6:37 pm
Bydliště: Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivost

#755 Nový příspěvek od kronholec.sk »

TAK A FLINTA JE Už DOMA "SABATTI ROVER 870" so syntetickou pažbou. (čierna preto, lebo tá polymérová pažba je lepšia do ruky, ako drevená!!!) Nastrelená presne na 150 metrov. Teraz ešte vyskúšať v praxi...

qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#756 Nový příspěvek od qhp »

..lovo zdar a šodné zmar-ideální vyrazit na poisečenou louku,ona nějaka ta kmotřička se určitě ukáže..

Uživatelský avatar
kronholec.sk
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 10, 2011 6:37 pm
Bydliště: Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivost

#757 Nový příspěvek od kronholec.sk »

no neviem - 9,3x62 stirelať na líšku, tak z nej nenajdem ani chvostík :D to zo žartu... inak je do toho drahé strelivo, tak na obstrelovanie líšok zvolím radšej remington

qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#758 Nový příspěvek od qhp »

...to je uplně jedno co z ní bude,hlavně,že leží...čím víc zbraní ve skříni-tím pak si nevíš co máš vzít sebou....nebo by jsi snad pustil lišku,když by jsi měl na posedě 9,3?

Uživatelský avatar
kronholec.sk
Příspěvky: 658
Registrován: ned dub 10, 2011 6:37 pm
Bydliště: Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Myslivost

#759 Nový příspěvek od kronholec.sk »

no to nieje vylucene, ale na spolocnej by som ju pustil... neodplasim si predsa bliziace sa diviaky :D

bohcísař
Příspěvky: 233
Registrován: pon úno 08, 2010 11:51 pm

Re: Myslivost

#760 Nový příspěvek od bohcísař »

Měl jsem pěknou podívanou, přišli tři selata bez bašky
Obrázek

qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#761 Nový příspěvek od qhp »

...tak mi chodily po hromadě 3bašky a asi 15 selat na hromadu i dvakrat denne,ale od minuleho tydne jak kdyz utne,uz se neukazaly... :'( :'(

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#762 Nový příspěvek od Olpik »

Me dneska 2 loncaci na 200m a minuli čtvrtek 9 kusu chodi na strniste po repce . Smula :-/ :-/ :-/ nedalo se nic delat :vztek: :vztek: :vztek:

qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#763 Nový příspěvek od qhp »

200m neni zas tak daleko..

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#764 Nový příspěvek od Olpik »

Dneska nic - ticho jak v hrobe.
Není to az daleko ,ale párkrát se vyucis ;-) ze to vyjde nastejno jenom se podivat nebo ho postrilane nenajit :-/ a pak se rozmyslis jestli zmacknout ? Prase je bud dobře strelene a lezi do 50m nebo blbe strelene a ide aj 5km a pak mozna zhasne.

qhp
Příspěvky: 969
Registrován: čtv kvě 20, 2010 1:58 pm
Bydliště: Val.Mezirici

Re: Myslivost

#765 Nový příspěvek od qhp »

samozřejmě,jistá rána je jistá rána...

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“