WINEA,CABRIO,VEGA II

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Vinea 30Hp Comfort
Příspěvky: 3585
Registrován: pát úno 13, 2009 2:52 pm
Bydliště: okr.Prostějov

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2221 Nový příspěvek od Vinea 30Hp Comfort »

Já Vegu ze svým navijákem ani jednou nepostavil na zadní,když jsem měl na zkoušku uniforesta tak to co jsem utáhnul ve spodní kladce bezproblému a pak jsem to dal jen na horní,tak Vega šla na prdel.Tady je znát každej centimetr když je kladka výš
ZETOR 5211

Uživatelský avatar
adam_pitak
Příspěvky: 691
Registrován: stř kvě 18, 2011 2:01 pm
Bydliště: Orava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2222 Nový příspěvek od adam_pitak »

v tom súhlasím že sa to dokáže postaviť na zadné, no ešte sme taký ťažký strom neťahali aby sa postavil na zadné... teda aspoň dúfam
Mieeeer

traktoristaPB
Příspěvky: 317
Registrován: sob kvě 14, 2011 8:08 pm
Bydliště: PB

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2223 Nový příspěvek od traktoristaPB »

Uprava navijaku nový otočný zaves a nôžky :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
adam_pitak
Příspěvky: 691
Registrován: stř kvě 18, 2011 2:01 pm
Bydliště: Orava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2224 Nový příspěvek od adam_pitak »

vidíš ešte som mal spomenúť naviják od Vinca
Mieeeer

Orešanec2
Příspěvky: 108
Registrován: stř říj 30, 2013 7:57 pm
Bydliště: Trnava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2225 Nový příspěvek od Orešanec2 »

Zaciatkom prazdnin pribudlo nove naradie k Vinee

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Pracu to robi celkom dobru, ale na rozrusenie travneho drnu to asi bude potrebne dotazit.
Som s tym celkom spokojny, ale jedna vec mi trochu vadi, ze je to trochu problem dostat do mojich spodnych ramien. Nejdu tak na siroko roztiahnut ako maju tieto tanierove brany capy. Je treba pri zapajani navliect postupne jedno rameno a manevrovanim s volantom sa potom da pripojit aj to druhe.
Bud to chce zuzit rozostup capov, alebo ine spodne ramena na traktor.

Uživatelský avatar
adam_pitak
Příspěvky: 691
Registrován: stř kvě 18, 2011 2:01 pm
Bydliště: Orava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2226 Nový příspěvek od adam_pitak »

pekné disky... aký je to záber ??
Mieeeer

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2227 Nový příspěvek od Antony30011 »

Pěkný, za Vineu sedí :) a co to koštovalo? Jestli moc ne tak ty svoje ještě odvezu do šrotu :D

Orešanec2
Příspěvky: 108
Registrován: stř říj 30, 2013 7:57 pm
Bydliště: Trnava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2228 Nový příspěvek od Orešanec2 »

su to TB - 120, cenu si pamatam len priblizne a tusim, ze to bolo nieco okolo 1100 EUR. Nakoniec da sa to najst na stranke vyrobcu. Ma reklamu na fore vpravo hore http://www.agrobon.sk. Netreba sa nechat pomylit fotkou na ich webe, kde su TB 120 s I - ckovym ramom. Tie uz vraj nerobia a robia to tak ako mam ja.
Povodne som zvazoval sirsie, ale mal som obavy, ze s tym vo vinohrade budu problemy. Dobre som spravil, lebo v tych uzsiich idu tieto niekedy na tesno.

Uživatelský avatar
majo258
Příspěvky: 801
Registrován: stř říj 21, 2009 4:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2229 Nový příspěvek od majo258 »

Ahoj
pozeram ze capy su nasrubovane, keby si si nechal urobit obojstranne a zavesil by si to zvnutra? ramena by si roztiahol, alebo by si dal silnejsiu zavlacku a stiahol? :-/ .
pripadne krizom gulatinu by si zasunul a zaistil ramena? aby si to nemusel prevarat.

Boschrexroth
Příspěvky: 206
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:24 am
Bydliště: 70300

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2230 Nový příspěvek od Boschrexroth »

Nazdar všem, tak se mi v lese objevily nějaké kůrovce, je potřeba s tím domů. Pořídil jsem i přední radlici - je to perfektní pomocník!
Přidávám fotečku pro oživení.

Obrázek

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2231 Nový příspěvek od DYK »

Orešanec2 píše:su to TB - 120, cenu si pamatam len priblizne a tusim, ze to bolo nieco okolo 1100 EUR. Nakoniec da sa to najst na stranke vyrobcu. Ma reklamu na fore vpravo hore http://www.agrobon.sk. Netreba sa nechat pomylit fotkou na ich webe, kde su TB 120 s I - ckovym ramom. Tie uz vraj nerobia a robia to tak ako mam ja.
Povodne som zvazoval sirsie, ale mal som obavy, ze s tym vo vinohrade budu problemy. Dobre som spravil, lebo v tych uzsiich idu tieto niekedy na tesno.
Sem to tvrdil i Antonnymu, že I-čkový rám je ku hovnu. Můžu se zeptat? Proč jsou i v zadu zubatý disky? Proč jsi nekoupil polské?
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2232 Nový příspěvek od Antony30011 »

DYK píše:
Orešanec2 píše:su to TB - 120, cenu si pamatam len priblizne a tusim, ze to bolo nieco okolo 1100 EUR. Nakoniec da sa to najst na stranke vyrobcu. Ma reklamu na fore vpravo hore http://www.agrobon.sk. Netreba sa nechat pomylit fotkou na ich webe, kde su TB 120 s I - ckovym ramom. Tie uz vraj nerobia a robia to tak ako mam ja.
Povodne som zvazoval sirsie, ale mal som obavy, ze s tym vo vinohrade budu problemy. Dobre som spravil, lebo v tych uzsiich idu tieto niekedy na tesno.
Sem to tvrdil i Antonnymu, že I-čkový rám je ku hovnu. Můžu se zeptat? Proč jsou i v zadu zubatý disky? Proč jsi nekoupil polské?
Tvrdil netvrdil, když sem ho viděl v polu tak mi to zas tak blbý nepřišlo. A na výrobu daleko jednodušší. Fungovat to bude ;-)

Uživatelský avatar
adam_pitak
Příspěvky: 691
Registrován: stř kvě 18, 2011 2:01 pm
Bydliště: Orava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2233 Nový příspěvek od adam_pitak »

dnes sme konečne pomlátili :ejchuchu: na to že bolo veľa ľahnutého, veľa buriny a mokro tak úroda bola postačujúca. No aj tak si nepamätám rok kedy sme mali zemiaky vybraté skorej ako pšenicu :vysvetlit:

https://www.dropbox.com/s/1hdc1qk8o7bv6 ... 2.jpg?dl=0
Mieeeer

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2234 Nový příspěvek od Antony30011 »

Pěkné foto 8) Adame jak pak pytlujete? Jestli teda pytlujete... Lopata a druhej drží pytel? To je jediná věc, co nemám dořešenou :-/

Uživatelský avatar
adam_pitak
Příspěvky: 691
Registrován: stř kvě 18, 2011 2:01 pm
Bydliště: Orava

Re: VINEA,CABRIO,VEGA II

#2235 Nový příspěvek od adam_pitak »

Antony30011 píše:Pěkné foto 8) Adame jak pak pytlujete? Jestli teda pytlujete... Lopata a druhej drží pytel? To je jediná věc, co nemám dořešenou :-/
tak tak... ale teraz ma trápi aby to fajne uschlo...
Mieeeer

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“