Hydraulika na TK14

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Romink
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 17, 2021 6:06 pm
Bydliště: Libáň

Hydraulika na TK14

#1 Nový příspěvek od Romink »

Dobrý den, chtěl bych předělat hydrauliku na TK14 pro sklápění přívěsu. Máte někdo s tím zkušenosti? Přivítám každou radu. Děkuji

Uživatelský avatar
Bronťo
Příspěvky: 1362
Registrován: sob dub 02, 2011 7:55 am
Bydliště: Sobotište / Podbranč
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydraulika na TK14

#2 Nový příspěvek od Bronťo »

pokial tam mas origo cerpadlo rozvadzac a valec na ramena ,najednoduchsie bude medzi rozvadzac a piest vlozit 3 cestny gulový ventyl na stred dat hadicu z rozvadzaca a na jednu stranu hadicu na pies a na druhu rychlospojku pre vlek https://www.hydraulikapo.sk/kategoria/v ... y-m18x1-5/

Peter2
Příspěvky: 200
Registrován: stř bře 11, 2009 4:22 pm

Re: Hydraulika na TK14

#3 Nový příspěvek od Peter2 »

Na koniec hadice čo ide z ovládača hydrauliky do piestnice dáš rychlospojku. Protikus dáš na hydraulický valec zdvíhaniana závesu. Na konci hadice čo pôjde na sklápanie vlečky musíš dať takú istú rýchlospojku ako na piestnicu zdvíhania závesu. Ďalší postup je jednoduchý - už len cez rýchlospojky ovládač hydrauliky prehodíš na vlečku alebo na zdvíhanie závesu. Pokiaľ máš origo záves TK tak pri ťahaní vlečky nepotrebuješ aby bola zapojená hydraulika na záves traktora. Najlacnejšie riešenie. Používam to tak cca 10 rokov. :jazyk: :jazyk:

Uživatelský avatar
levap61
Příspěvky: 102
Registrován: pon kvě 02, 2016 5:38 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Hydraulika na TK14

#4 Nový příspěvek od levap61 »

Zdravím já to řešil dvou činnou hydraulikou protože mě nebavilo to mlácení s nářadím a potřeboval jsem štípačku, naviják a další věci. Čerpadlo je původní jenom sem přidal tří sekční rozvaděč a dozadu rychlospojky. nemusím nic přepínat je napojuji hadice. Koukni do mého vlákna je to jenom námět, každý dělá podle toho co sežene, ale já jsem spokojen. viewtopic.php?f=95&t=84873&start=15. Zdravím.
největší nepřítel kutila je čas.

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství k malotraktorům“