Petrova MT8-065

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrova MT8-065

#181 Nový příspěvek od Milhauss »

Nádhera 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Kinza
Příspěvky: 281
Registrován: pát srp 16, 2013 9:38 am
Bydliště: okr. Rychnov n. Kn.

Re: Petrova MT8-065

#182 Nový příspěvek od Kinza »

traktor je již nějakou dobu prodán, snad novému majiteli slouží dobře
vše již dělám novým

Uživatelský avatar
Kinza
Příspěvky: 281
Registrován: pát srp 16, 2013 9:38 am
Bydliště: okr. Rychnov n. Kn.

Re: Petrova MT8-065

#183 Nový příspěvek od Kinza »


Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Petrova MT8-065

#184 Nový příspěvek od Brendak »

Ahoj Kinzo. Vím že MT8-065 máš prodanou , ale chtěl bych se zeptat jak ti posloužila při stavbě rodinného domu? Máme sice Zetor 6911 , ale není pro tak velký traktor vcelku využití. Jedině kdyby dcera stavěla dům. Uvažuju Zetor prodat a koupit MT8-065. Ale je to zatím jenom předběžné. Proto se ptám jak se 065-ka využije při stavbě?

Ještě mám dotaz na motor z 1203. Slyšel jsem něco , že při orání jak je nahlý v brázdě , že se zasekává plovák v karburátoru? Máme jenom zahradu , tak by se s 065-kou měla dát poorat. Motor byl jinak spolehlivý? Díky :)

Uživatelský avatar
Kinza
Příspěvky: 281
Registrován: pát srp 16, 2013 9:38 am
Bydliště: okr. Rychnov n. Kn.

Re: Petrova MT8-065

#185 Nový příspěvek od Kinza »

Ahoj, když jsem stavěl dům moc příslušenství jsem ještě nemě nebyl čas ho dělat, měl jsem jenom radlici a vlek za tk vlek bylo utrpení - co člověk naházel to také vyházel :( až po úpravě to bulo dobré, a radlicí se zahrnovalo kde co. jako práce nadělal mnoho já s ním byl spokojen. Jen se musí počítat s tím že je to starý stroj a občas se něco pokazí.
S plovákem jsem problém neměl ale když bylo teplo vařil se mi benzín, a chod motoru nic moc, jedině předělat na plyn, já šel cestou dieslu, dne bych tam da spíš favorit. Jinak motor fungoval.
Na orání záleží jakou máš půdu mi máme těžkou jílovitou tak pluh jednoradličný, někdo v lehké písčité používal i dvoják, na poorání zahrádky v poho , ale na nějaké větší orání tomu chybí předek. V ramenou jsem zvedal paletu 450kg bez protizávaží s protizávažím přes 600kg, s vlekem jsem nikdy problém neměl. Kolem baráku ideální velikost stroje.
Pokud ale máš zetor a příslušenství k němu a máš kolem baráku místo asi bych si nechal zetor. Jde o to co stím chceš dělat a jaké máš kopce já malé, na velké kopce to chce 4x4.
Můžu porovnat s TK sice je to 4x4x ale má málo koní , chybí redukce a ten rozdíl tam je velký ve prospěch MT. MT s Kioti tam je rozdíl malý váhově cca stejné v ramenou uzvedne stejně

Uživatelský avatar
Brendak
Příspěvky: 2790
Registrován: sob říj 06, 2007 12:44 am
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Petrova MT8-065

#186 Nový příspěvek od Brendak »

Děkuju za info. :)

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“