Moja FIALKA

TK, MT, Vinea, Cabrio, Vega, Yukon, Farmář

Moderátoři: Tata, Tom

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Moja FIALKA

#136 Nový příspěvek od robert xxx »

Tiež som mal ten problém z plavakom, dával som 95 benzin.Vždy to bolo zalepené, ale ako som prešiel na 100 tak ani raz. A to bolo odstavené celú zimu.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#137 Nový příspěvek od -Lycan- »

Hej a olej jaky si daval ?? ja tam davam stihl 1:50 skusim dat 100 dik za len u mna jaksik nalejem večer plnu nadrž a rano prázno kadesi sa straca a spodok motora šecko zas...te od benzínu a od oleja ta páčka na zatvaranie benzínu sa ulomila čiže zavreť nejde ale tratilosato aj ked bolo zavrete a odparovať sa tolko nemohlo je to take cena zodpoveda kvalite ale šak mám houž tušim 4 rok takže už je po záruke tak treba nove :D podľa ich zmýšľania... :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
robert xxx
Příspěvky: 1100
Registrován: pon zář 20, 2010 10:07 am
Bydliště: Martin

Re: Moja FIALKA

#138 Nový příspěvek od robert xxx »

Olej dávam tiež stihl 1:50 a s tým únikom to musíš poriešiť.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#139 Nový příspěvek od -Lycan- »

jo zatial to riešim hadičkou a vycucnem nadržku do sucha :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#140 Nový příspěvek od -Lycan- »

Nazdárek NO trocha sprchlo a tak aj krumple sa povytiahli bolo ich treba oborať , po skusensti oborávania v minulom roku v tvrdšej zemi klbak udržať rovno je takpovediac nemožne obzvásť ked tahate náradie na jednej strane z dovodu rozchodu kolies a riadkov....
a tak som trocha abgrejdol moj peklo stroj Robby 55 kerý mi žere nervy rok čo rok ale motor z babetrona je takpovediac nezničitelní ked som menil kruzky z jedneho bola polovička druhu schrumal :vysmech: a druhy bol tenký 0,35mm merane šublerou takže išiel takpovediac bez nich a na šrotovisku som zahliadol oborávacie kolesa a taku nepodarenu radličku za 15 € no nezeber to ! .. nakoniec som sa dopatral že je to z agzatu a tak som to nabastlil za robyho a vysledok ? hybrid AG-ROB 8) bol na svete predné kolečko na prevoz sa pri práci zhodilo a už sa len utekalo za mašinu krumple ohrnuté človek spokojný hlavne že sa nemusela chytit do ruky motyka :D
Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
rimmerworld
Příspěvky: 244
Registrován: pon lis 21, 2016 9:43 pm
Bydliště: Presov

Re: Moja FIALKA

#141 Nový příspěvek od rimmerworld »

Ja oboravam zuzeny na maximum.. Neni sice ideal.. Bo chodim aj po hriadkoch.. Ale pluzky naspat zarovnaju :).. Chodim len po jednom...s dvoma pluzkami.. Nemam rozsirovaky.. Tak ale nemam taketo stroje ako ty :smich:

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#142 Nový příspěvek od -Lycan- »

Ja to oboraval vlani a mam aj rozširovaky selijak a plužky mám take kravy velké kola pasuju ale jakonáhle ma stiahne tak celi riadok presuniem do boku a sadili krsnátka tak riadky su rovne asi jak ked ich robia 5 ročné deti :D a tož troška zatáčať s TK je problem teda ani ne zatočiť jak to čo to potom robi a ta robota roztahovat stahovať nastavovat a ked je doma črepov viac jak treba tak to treba kombinovat a zas tich 5 radkov 25m dlhých sa da tutopotvoru len dam kolesa radličku miknem a už fahči ..kebi bolo toho vác tak beham s TK alebo bych to ešte pral s majorom :vysmech: :vysmech: a stroje su to šecko vraky zachránené pred šrotom kupené za pár šupiek daktore som dokonca dostal za pomoc atd pak sa v nich chvilu vrtam občas treba dačo dokupiť nejaku sučiasku ,tesnenia atd to davam hned nove no a pak nevem s čim mám robit bo mám toho tolko :D
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#143 Nový příspěvek od -Lycan- »

Zdravim chlapy asi každí už stál pred problémom jak povolit matku čo drží remenicu na kluke :vztek: ja dumal šelijak na fore tuna som naišou jak zaistit aby sa kluka netočila ja zvolil cez kardan nakolko nemám šetko rozobrrane tyka sa to sice majora ale postup je podobný :) ja to poriešil starim kardanom a gulatinou vid fotečky lepsi raz videt jak sto raz počut nebočitat 8)
Obrázek Obrázek
no a pak povolováni paka kladivo kluč triskam skáčem a ono len zapruži a nič ...tí čo maju možnosť razovím utahovákom večšieho kalibru maju vyhrane ale mí čo bastlíme na dvore pred garážu .. :'( .. tak mna napadaju dast kraviny ale táto stojí zato razoví utahuvak ala garaž ... trubkovi kluč donho paka od kluča cca 20cm navarit 16 matku treba dvoch ludi idealne ale de to aj samemu pakou tahat normálne ako ked povolujete do navarenej matky ..a ted to príde... vsunút hrot buracieho kladiva a začať ,, :prace: .. cca po 10 sekundách strpania sa matka krásne začala pootáčať :pohar: matka v celku a nič nedosekane šecko v pohode ..doporučujem dat starši sekač alebo tupy ..zasa par foto lip videt ...
Obrázek Obrázek Obrázek
takže razoví utahuvák už má každy kdo má príklep na kladive nebo vrtačke :prace:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Pípáček
Příspěvky: 126
Registrován: čtv říj 10, 2019 7:53 pm
Bydliště: Náchodsko

Re: Moja FIALKA

#144 Nový příspěvek od Pípáček »

tvl... dík za tip 8) 8) teď jsem řešil jak dotáhnout matici na řemenici ve předu na TK a tohle mě fakt nenapadlo 8) i přes kvalt jsem hejbal s celým TK :D

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#145 Nový příspěvek od -Lycan- »

No vida ja hybal cez kvalt celym majorom a to otec stal ešte na brzdách ale cez ten kardan to pružilo len trošku no a buracie kladivo nahradilo trieskanie kladiva vyhoda buracie malo krátke a rychle rázi čo sa ukázalo velmi učinné :vysmech: presná kopia principu pracovania razoveho utahuváku len teda nemas rechtačku a krut ale máš paku a buracie kladivo :typek:
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#146 Nový příspěvek od -Lycan- »

hoši tak takýto pohľad neprajem nikomu Fialka sa radej odstahuvala do zahrady a vozi nadalej vodu bo ked zbadala čo sa robi s jej kamaradom majorom sa nemohla nato ani divať 4 hodiny mlátenia kladivom ohrievania a ešte nevem ceho seckeho ale podarilo sa čap nápravy vyraziť von ten tam držal jak privareny hrdzavy zahryznuty a je to ešte origo z vyroby nápravy čiže ma cca 30 rokov tak si viete predstavit jak tam bol hryznuty...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5463
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Moja FIALKA

#147 Nový příspěvek od thovt »

Ve fabrice dost věcí nemažou ono by se to prodražilo.
To je skoro vše na co sáhneš.

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#148 Nový příspěvek od -Lycan- »

Dlho som nedal príspevok človek aj foti sice debilom a potom zas fotky z teho nevi vytáhnut takže ked sa to nekdi povede tak ich sem hodim ale boli sme v lese pre pár kmienkov povyvraty porezali na 3,5m dlžku natahali navijákom s fialkou no skušal som tahat aj tahom fialky ale už to bolo na hrane viac sa stavala na zadne jak tahala ale šlobito ale načo ju trápit navijáčik pomohol tu par fotiek kmienkov :D a s kráteru s kade sme to tahali ..ked bi navijak nevládal ešte bolyv zálohe 2 kladky takže šlo by to pomalej ale isto :vysmech:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
no a chcel som nafotit jak sme nakladali ale šlo to tak hladko že v zápale boja som zabudol ale tu pripajam požičane video z youtuba podľa ktoreho som to obkukal :vysmech: akurat ja som natahoval navijakom a netahal som to traktorom tu fotečka už na vleku a inšpirovateľné videjko
https://www.youtube.com/watch?v=QFGQQsIO2lg Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#149 Nový příspěvek od -Lycan- »

Tak zase niečo z lesa trebalo prerezat lipy za odmenu som si mohol kmene zobrat tak neco viezla fialka a niečo majorec nakladali sme obdobne ako z gulatinku lanom po foršnach tunak par zaberov samo zrejme na dvore :D Ak viete o niečom čo sa robi s lipového dreva alebo ako ho využiť napište rád si dám poradiť nám v pláne foršničky a par hranolčekov chcem si spravit stolík pod altánok ale taký na prírodno bude pod strechou takže uvidime
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Uživatelský avatar
-Lycan-
Příspěvky: 446
Registrován: sob bře 26, 2011 8:01 pm
Bydliště: Topolčany

Re: Moja FIALKA

#150 Nový příspěvek od -Lycan- »

a zasek troška z lesa bol som si odychnuť 8) zobral fialku vlečku plus nadstavby kona a pily do hatižáku jablko pifko kofču kus chleba samozrejme domacu klobásku a išiel relaxovať v lese zbytky a sucháre zo stromov som naukladal na kona pošmikal pilou nahadzal do vlečky a :driver: pomalu dom tri hodki a vlek kopcom doma už len hodil ku sporáku v garaži a bude teplúčko že vraj je to odpad ale šak v garáži do sporáka zas metrovicu rvat nebudem a toto ideal len chitit a šup rovno do ohniska
na poslednej foto už vonku z lesa na luke hore nakopci svietilo slniečko tak reku jedna z pikniku :vysmech:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Práce sa neboj! , kľudne si vedľa nej ľahni!!
Fialka : http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 95&t=29061
SEX je slastiplný zážitok, ale jazdils niekedy Crystalom 120 45 alias Boženka ???

Odpovědět

Zpět na „Naše malotraktory“