Gola sada - vyber

soustruhy, frézky a další stroje

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
venca.m
Příspěvky: 100
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:41 am
Bydliště: Jarcová

Re: Gola sada - vyber

#121 Nový příspěvek od venca.m »

http://www.dk-naradi.cz/gola-sady-sady- ... 06366.html

Garantuji ti vyšší kvalitu než Tona. A to říkám skoro s brekem.

Uživatelský avatar
peny
Příspěvky: 2731
Registrován: pon bře 08, 2010 1:18 pm

Re: Gola sada - vyber

#122 Nový příspěvek od peny »

ja som si do motorky kupil tuto, je to uz sice 3/8 a nie 1/4, ale za tu cenu to vyzera pomerne kvalitne

https://vercajch.sk/d/gola-sada-38-26-dl-seneca/2732

venca.m
Příspěvky: 100
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:41 am
Bydliště: Jarcová

Re: Gola sada - vyber

#123 Nový příspěvek od venca.m »

exot píše:Mam podobnou(pochybuji ze tu bude v tomhle sortimentu jine).Jinak v praci pouzivam imbusy fy Bondus uz jsem 2 prerval pri povolovani zalepenych sroubu je pravda ze ostatni imbusy se jen kroutily.
Čtu to tu teď více, a s politovánihodným tónem musím říct, u nás v lepším krámu kam chodím, tak ulomil jsem na klasickém imbus klíči tu kuličku na konci, no to se stane když to člověk chytí stavitelným klíčem, ale ten nový klíč co mi dali "Bondhus", no aspoň že nekřupl, jen se zkroutil o 180°. jen tak rukou, dobré na tom je že šroubek nic nepoznal, naštěstí šroubek byl pevnější... Vzal jsem jiný Bondhus T klíč starý cca 15 let a šroubek ani nebyl moc zatažený, no je to k zamyšlení....

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Gola sada - vyber

#124 Nový příspěvek od matisx »

s tim Honitonem muzu jen souhlasit-kamos to ma a opravuje se s tim 7245 a spica kvalita tam je

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20608
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Gola sada - vyber

#125 Nový příspěvek od vitex »

To mě nevykládejte.Bondhus je značková firma.Sada inbus klíčů stojí něco přes pětistovku.Nemáte náhodou nějakou čínskou kopii?
Osobně je používám i přes trubku a nikdy jsem žádný nepoškodil.Samozřejmě nejsem dobytek a zacházím s ní s rozumem.

Sadra17
Příspěvky: 6274
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Gola sada - vyber

#126 Nový příspěvek od Sadra17 »

Sadra17 píše:"to samý" mam z lidlu za cenu okolo tří stovek 8)
https://www.lidl-shop.cz/POWERFIX-Sada- ... p100221336
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada - vyber

#127 Nový příspěvek od elbarto »

Se vsemi souhlasim a dobre vim, ze Tonu uz vlastni Cinani. Vyhovovaly mi konkterni bity a slusny kufr. Z auta ji behem par mesicu stejne nekdo corne coz bude vetsi problem nez vydrz nastroju :-(

pavel sk
Příspěvky: 13086
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Gola sada - vyber

#128 Nový příspěvek od pavel sk »

Sadra17: Presne takuto istu som si kupil pred cca. dvoma mesiacmi v Lidli do auta. Uz som ju par krat pouzil a zatial drzi 8)

Uživatelský avatar
ROSS
Příspěvky: 668
Registrován: ned zář 09, 2007 6:08 pm
Bydliště: Sušice

Re: Gola sada - vyber

#129 Nový příspěvek od ROSS »

V Liedlu nemají zas tak špatný nářadí, občas tam něco koupím a zatím spokojenost. :)
.... Když nemáš mozek, nebolí tě hlava ....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21623
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Gola sada - vyber

#130 Nový příspěvek od ota »

Jo taky jsem si už pár věcí v lídlu koupil a zatím spokojenost. Hlavně si celkem často kupuju věci na sebe. Vestu, teplákovky, tryka, mikyny atd. Pohoda dobře se nosí a vydrží. A cena je hodně dobrá. A nářadího mám taky dost odtamtud. Hlavně jsem spokojene s těma diodovejma světlama na solárko. Našrouboval jsem 4 ks na barák a kůlnu a 2 roky jsem si jich nevšimnul a každej večer svítí s pohybovím čidlem. Nevím o nich jak jsem je tam našrouboval tak tam jsou a fungujou. I tu sadu ořechů mám doma a jiné věci. Zatím bez jediného problému. A cenovka ujde. Pro mě kutila dobré řešení.

Uživatelský avatar
U Kořínků
Příspěvky: 322
Registrován: ned čer 02, 2013 6:01 pm
Bydliště: Otíkov u Domažlic
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada - vyber

#131 Nový příspěvek od U Kořínků »

Lidl a Aldi platí v Německu za rozumnou volbu kvality a ceny. A občas se tam dá vyhmátnout velmi povedená akce na nářadí za prachy o kterých se tady nikdo nahlas bavit nebude. Taky tam kupuju "spotřební" nařadí a jsem příjemně překvapenej kolik toho pak vydrží.

Uživatelský avatar
liborko
Příspěvky: 630
Registrován: čtv srp 09, 2007 10:34 pm
Bydliště: --Havířov--

Re: Gola sada - vyber

#132 Nový příspěvek od liborko »

Koupil jsem v Lidlu vrtačku parkside s příklepem a po pár vrtání se rozpadla rychloupínací hlava. Rozebral jsem ji a zjistil jsem,že hlava nejde vyměnit :( je jaksi napevno nalisovaná na hřídeli :( zamne zklamání,ikdyz s ostatními výrobky docela spokojenost.
--Zetor 6911 r.v.1/1979--

Oldrich2
Příspěvky: 119
Registrován: ned led 09, 2011 8:47 am
Bydliště: Kostelec nad Ohří

Re: Gola sada - vyber

#133 Nový příspěvek od Oldrich2 »

Koupil jsem v Lidlu pilu ocasku a běžela tak 2 minuty a ten mechanizmus co dělá pohyb pily se rozlámal. Reklamace proběhla tak, že jsem po třech týdnech dostal úplně novou pilu, která vydržela 3 min a opět to samé. Další reklamace se nekonala - vyhodil jsem to.
Nicméně klíče z Lidlu mám a velká spokojenost, ale nic elektrického bych už nekoupil.

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: Gola sada - vyber

#134 Nový příspěvek od Matúš »

Ja mám z Lidla len nejaké drobnosti, pájku a wapku. Pájka maká už snáď 2 alebo 3 roky, wapka po prvom použití reklamácia, dali mi novú a tá odvtedy maká už tiež nejako tie 2-3 roky.
Inak elektrické náradie u mňa hlavne Metabo, trošku Makita a Narex.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4226
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada - vyber

#135 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Máte někdo zkušenosti s golou Honiton 3/4? https://www.velkoobchodni-ceny.cz/h6021 ... zlEALw_wcB

V práci používáme klasické malé goly 1/2 a všechno bez problémů. Ptal jsem se na tuhle velkou v krámě a chlap mě tvrdil že výrobce davá doživotní záruku na to :-/ že prej když praskne třeba ořech tak výrobce vymění za novej. Nevim no napovídat můžou co chtěj a ve zkutečnosti pak všichni víme jak to je.... :smich:

Odpovědět

Zpět na „Stroje a zařízení“