Tipy na čalouníka

Moderátor: Mikro

Pravidla fóra
1. platnost inzerátu je 30 dní (stále nabídky nutno aktualizovat)
2. název tématu musí obsahovat Nabídka: / Poptávka: (nebo N:/P:)
3. nabídky služeb jsou pouze pro dlouhodobé uživatele fora
4. nepatří zde dotazy, technické problémy a další jiné diskuze

Špatně pojmenovaná, zařazená, nebo zde nepatřící témata budou bez upozornění mazána.
Zpráva
Autor
z4011be
Příspěvky: 2025
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Tipy na čalouníka

#1 Nový příspěvek od z4011be »

Ahoj,
kde necháváme přečalounit sedačku např. z traktoru ? Pokud tedy nejdete cestou pochybných nových náhrad ?

Sháním tip na čalouníka, co by přečalounil sedák. Před lety jsem odsud z fóra měl tip, pěkná práce, dobrá cena, ale nikde nemůžu najít kontakt. Tak třeba se někdo šikovnej zase objeví tímto způsobem.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20929
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Tipy na čalouníka

#2 Nový příspěvek od ota »

Nedávno jsem si dával potáhnout sedačku z ještěrky. Je to malá Gramerka. Sedák v pořádku. Akorát se odlepila látka. Čalouník na to kouká a jo to půjde. Nnechej to tady. Asi za 5 dní volal a je to hotové! Dojel jsem tam. Sedačka luxusně potažená novou látkou. No ptám se kolik? A čalouník že 4000 Kč! No ty vogo si říkám, za to jsem mohl koupit celou jinou sedačku. Jasně že ne Gramerku. Ale nějakou dostačující. No co už zaplatil jsem a jel. Už tam nepojedu. Mám tu druhou větší Gramerku a má sesezenej roh sedáku. Mám ji v depozitu kdyby něco. Myslel jsem, že bych ten sedák vyndal a dovezl ho tam. No myslím vyšlo by to určitě taky na min 4000 Kč. No tak to asi vydrží.
Sedáky, nebo ty běžné polštáře se dají koupit nové a kvalitní. Myslím, že v nižší ceně než od čalouníka. Myslím, že ve dvou traktorech syn kupoval fungláče. I do té staré sedačky a drží.

Sadra17
Příspěvky: 6140
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Tipy na čalouníka

#3 Nový příspěvek od Sadra17 »

kdysy dělala kámošovi sedačku na stadiona, práce hezká a relativně pár korun, ale jak to má dnes netušim
https://calounice-bedula.cz/
malej traktorista v malým traktoru

Odpovědět

Zpět na „Služby a výpomoc“