Naše kočky

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killer Koly
Příspěvky: 2751
Registrován: pát dub 10, 2009 1:24 pm
Bydliště: Strakonice

Re: Naše kočky

#241 Nový příspěvek od Killer Koly »

oco13 píše:Mám otázku, asi na Britta, ale možno poradí aj niekto iný. :friends: problém je - ako socializovať mačku. :pistol:
Situacia - mám dve fakt pekné dedinské mačky, Kocúr a mačka. Mačka je už sterilizovaná , kocúr ide zajtra. Držia sa doma , sú pekní a asi aj zdraví ale strašne sa boja . Mne sa dajú chytiť, lebo sa volám Žrádlo, ale aj pri mne je videť strach a že dotyk znesú len kvoli potrave. Dá sa s tým ešte niečo robiť? aby boli prítulnejšie. Tretia najmenšia je v pohode , tá mi skočí aj na hlavu, ale tá spáva vnútri a je od narodenia viac vnútorná.
porad se s tim da neco delat.prinesl jsem si asi rocniho kocoura, odchyceneho venku, vpodstate divokeho. do mesice z nej byl gaucovy mazlicek a moc rad se choval.
dulezite je, aby sis ty i kocka uvedomili, ze lidska ruka je proto, aby hladila nebo krmila, NIC jineho. kocka nesmi ruku povazovat za hracku, korist nebo vyzvu a uz vubec ji nesmis rukou ublizovat. zradlem bys mel zacit, ale neprehanej to, pokud kocka zere, nechce byt moc rusena. lepsi je pri hre schovat hracku (idealni je laserove ukazovatko) a kocku zacit hladit. jen lehce, mezi usima nebo pod bradou a vzdycky tak, aby videla, ze se ji chces dotknout. muzes to doplnit i nejakym pamlskem, ale jen obcas, aby si moc nezvykla. chce to trpelivost, kocku neochocis, ale ona se s tebou skamaradi. dulezite je, aby byly porad u tebe, idealni je brat si je domu
Ferda Mravenec, práce všeho druhu

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#242 Nový příspěvek od oco13 »

Jedna je práve v kuchyni a dohaduje sa z gazdinou ktorá z nich vlastne varí. :typek: Radšej tam nejdem lebo vyfasujem aj ja. :pohlavek:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#243 Nový příspěvek od Britt »

To máš ještě dobrý. U nás jsou tam oba puntíci a kulekouš navrch. Doktořice mi chystá maso na guláš. :smich:
Takhle ta malá čůza fandila už jako kotě. :)
Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#244 Nový příspěvek od oco13 »

Britt ukázal som to manželke a prvá reakcia bola - prečo ma fotíš, :pohlavek: druhá - jaj šak to nie je naša cica, a tretia - ale zadky vyzerajú rovnako. :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#245 Nový příspěvek od Britt »

Jo, pořádná prdel, to je základ rodiny. :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Daddy
Příspěvky: 6458
Registrován: úte čer 09, 2009 7:46 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Naše kočky

#246 Nový příspěvek od Daddy »

“ŠIPRZÁROŠ” - široká prdel, základ rodinného štěstí. Tak to znám já. Ale při manželčiných cca 50 kilech takovou fotku v rodinném albu nenajdu.
Ale do sekce chovatelství to asi nepatří.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#247 Nový příspěvek od Britt »

To je věc, když si plácneš a ono se to ještě půl hodiny klepe. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15216
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše kočky

#248 Nový příspěvek od kenybz »

ženská bez prdele je jak týden bez neděle
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#249 Nový příspěvek od oco13 »

Chlapi asi som spravil hovadinu :pohlavek:
Na vianoce sme dali vykastrovať nášho kocúra, aby sa tu v okolí menej množili mačky na divoko. A mne sa teraz zdá, že on chudák z toho osprostel :pistol: Normálne v pohode behá, žerie, len má taký strašne priblblý výraz. :-/ A keď ho mačky bijú tak sa vôbec nebráni. Staršia mačka mu minule dala takú, že až padol na bok a on nič. Žiadne , že by jej to vrátil, zdvihol sa a odkráčal so stiahnutým chvostom. Hlavne to ma mrzí, že sedí na okne a kuká ako taký hlúpy Jano. Je možné, že osprostel, alebo si to len namýšlam. :zapomel:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Naše kočky

#250 Nový příspěvek od Britt »

To je blbost. Puntík je taky vykulčenej a to bys ho měl vidět, když zblejskne cizí kočku v rajonu. Okamžitě se změní v tygra a necouvne.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#251 Nový příspěvek od murár »

Tak dnes sme dostali novoročný darček! Chlapci si kopali loptu a zrazu k ním za loptou vybehlo rišave mača. Vôbec sa nás nebálo ani tých dvoch kocúrov čo máme a ani psa! No na prví pohľad nás zaujala ta podoba z Rišom, ako keby mu z oka vypadol.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#252 Nový příspěvek od oco13 »

Nebude to jeho syn? pekné je 8)

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Naše kočky

#253 Nový příspěvek od Shrek »

Oco neblazni, nejsem veterinar, ale trva aspon mesic nez vliv testosteronu prestane pusobit, rozhodne ne tyden, nebo 10dnu. Tohle ti zjisti Britt u ty pani co s ni bydli 8)
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Naše kočky

#254 Nový příspěvek od murár »

No asi otcovstvo sa nezaprie! :smich: Ale zarazilo ma že prišiel nebojacne a správa sa tak ako keby z nami bol od malička. Starý siví kocúr veľmi ku psovi nechodí a toto mača prišlo k nemu očuchali sa a pohoda ako keby sa poznali už dlho. Po záhrade za mnou tak isto chodí ako aj Rišo ked bol malý.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15808
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Naše kočky

#255 Nový příspěvek od oco13 »

Tak potom Muro chytil ten sprostý kukuč odo mňa :pistol:

Odpovědět

Zpět na „Zvířata, chovatelství“