Kovošrot

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Kovošrot

#3121 Nový příspěvek od Sadra17 »

kenybz píše: no jo rusáci jsou dost podobní jako češi v tomto kutění...
možná že už nás předstihli, u nich nic moc nejni tak si prostě musí poradit a vyrábět, u nás už kde co koupíš hotový 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kovošrot

#3122 Nový příspěvek od Leo »

V rusku, když máš peníze, tak si koupíš traktor s nářadím bez problémů. Tam koupíš normálně vše, jako u nás. Jenže obyčejní rusové ty peníze nemají. Je tam malá kupní síla. Takže musí kutit, jak se to dělalo u nás. Ale je to národ zručných a přemýšlivých lidí, každý nemá vypitý mozek, jak si tu myslíme.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
P.S.
Příspěvky: 5107
Registrován: úte srp 04, 2009 6:38 pm
Bydliště: KT

Re: Kovošrot

#3123 Nový příspěvek od P.S. »

Dneska jsem vyvážel bordel a na haldě je obraceč.

Obrázek

Uživatelský avatar
xlmen
Příspěvky: 1022
Registrován: pon srp 16, 2010 2:03 pm
Bydliště: Ostrava - Klimkovice

Re: Kovošrot

#3124 Nový příspěvek od xlmen »

Kovošrot Klimkovice. Věž z vzv bez pístnice, zadní náprava včetně pístu a ještě tam je přední náprava.
Obrázek
Obrázek

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#3125 Nový příspěvek od Mílap »

Pěkný den,
Slaný, oc. černý plech tl. cca 6mm (neměřil jsem) kusy cca 1x1 m, víc kusů.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Kovošrot

#3126 Nový příspěvek od Britt »

A u nás nic. :-/ Navíc nechtějí prodávat. :vztek: :vztek:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3127 Nový příspěvek od ota »

Teď mi zase volal soused. Jsem v kovošrotě ani přesně neví kde! :vysmech: A mají tu tohle, tohle. Pošli na vocapa fotky. Už to kvičelo a fotky jsou tady. Tak tohle chci, tohle taky, tohle už mám asi 10x to ne. :vysmech: Soused jasně nakládám do auta! Vzal mi i pletivo v ruly co se dává ve školkách kolem stromků. Asi někde dělali školku a zbytek co nerozbalili vyhodili. Prej dobře 20 kg pletiva. Tak šup s ním do auta! Za 200 Kč prej. No co už nalož ho a přivez, použiju ho na jaře až bnudeme v lese sázet. Je prej někde v Ujezdu nad lesy? nebo tam kdesi naším směrem. Zkusím ho zmordovat, jestli přijede nějak rozumě, že by jsme spolu udělali výlet aspoň tady u nás do kovošrotu. Sice blekotal, že je zmrzlej jak hovno. Ale myslím si, že ty ,,krásný věci" v kovošrotě ho zahřejí!

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3128 Nový příspěvek od ota »

Tak mám na odpoledne slíbenej kovošrot soused mě vezme sebou! Doufám, že se někde zase nezakecá. Pojedeme spolu na výlet! S ním je to uplně jinej výlet. Sám to jen skouknu a jdu dál. Ale on má oči vycvičený jako ostříž! Hele támhle, hele tohle, co je tohle. Už to zná a jen vezme do ruky v tý má přesnou váhu. Hned ví co je to za matroš, nebo kolik za to dáme. Když nude v dobrém rozmaru, mohli by jsme dát klidně i víc návštěv. :vysmech: Jekož turné kovošrot. Asi 3x jsme to takhle podnikli. Ráno v 9 jsme vyjeli a v 17 hodin nás v Čáslavi vyhnal chlap že by chtěl jít taky už dom! Jak říká soused ,,stejně jsme už utraťili všechnu hotovost, kterou jsme sebou měli, tak jedem dom"! :vysmech: A na vleku za autem mrtě ,,novejch krásnejch" verků.

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#3129 Nový příspěvek od Mílap »

Převodovky, jedna i s motorem (foto a štítek), zánovn,í možná i nejeté. V pátek Středokluky.

Mílap
Příspěvky: 147
Registrován: čtv zář 12, 2013 2:26 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: Kovošrot

#3130 Nový příspěvek od Mílap »

Pěkný den,
omlouvám se, omylem jsem nepřiložil obrázky, jsou na CNC fóru- https://forum.strojirenstvi.cz/viewtopi ... start=1575
Ještě sem něco přidám- Praha, křižovatka Čuprova- Na Labuťce: bezhrotá bruska a vysokozdvižný pumpik, v úterý to přivezli. Taky jsem tam (vzadu) viděl hydr. válec dlouhý cca 2m průměr pístu odhadem 40- 50 mm.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3131 Nový příspěvek od ota »

Ta Čuprova, to je tzv VOZka? Myslím že ano. Musím tam vyslat souseda, měl tam konexe. A jemu se dlouhé pístnice líbí!

paulo77
Příspěvky: 270
Registrován: stř bře 08, 2017 6:15 am
Bydliště: Znojmo

Re: Kovošrot

#3132 Nový příspěvek od paulo77 »

Pánové rád to tady procházím, ale je tady někdo kdo takhle nakupuje ve Znojmě? Láká mě to zkusit,ale nevím kde to tady takhle jde.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Kovošrot

#3133 Nový příspěvek od Leo »

Musíš si ty šroty obejít a poptat se, jestli prodávají.
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20653
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Kovošrot

#3134 Nový příspěvek od ota »

Ono je to taky i podle xichtu. Jezdil jsem dlouhá leta do jednoho malího kovošrotu. Pak jednou tam jdu jako pokaždý a paní stála za vratama a vyprovodila mě ven jak cukráře. A že se tam nesmí chodit a kdesi cosi. Tak jsem nabral jinej směr. Někde se smí jen do určitého prostoru. Někde můžeš prošmejdit každou škvíru. Někde ještě chlápek poradí kde co má. A támhle, tam jsi byl? Tak se tam ještě dojdi podívat, jistě si tam něco vybereš! :vysmech: Nebo pojď se mnou do boudy, koukni co tady všechno mám! Někde přijdeš a můžu se podívat po place? Ne v žádném případě! No tak jezdím jen tam kde se může.

Uživatelský avatar
StaPo3011
Příspěvky: 2436
Registrován: úte črc 22, 2014 8:54 am
Bydliště: Táborsko a Praha

Re: Kovošrot

#3135 Nový příspěvek od StaPo3011 »

jj, je to podle xichtu a známostí.
Třeba u toho výšezmíněnýho v ul. Čuprova mne to docela sere, když bydlím ani ne 200m odtud :'(

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“