Pracovní oděvy

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Belzebub
Příspěvky: 152
Registrován: stř led 18, 2012 7:16 pm
Bydliště: Polabí

Re: pracovní oděvy e-shop

#16 Nový příspěvek od Belzebub »

Já beru tady (PCE), http://www.totalprotect.cz/ mám to blízko a i vyzkouším.
Už vím, co potřebuju na Š1000MB 67
celý motor :(
vložky/písty
klikovku
nohu k ventilátoru
sadu těsnění k motoru
vodní pumpu

Novotny Pavel
Příspěvky: 84
Registrován: úte zář 25, 2007 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: pracovní oděvy e-shop

#17 Nový příspěvek od Novotny Pavel »

totalprotect mohu taky doporučit, je to kousek od globusu

Petr Veselý
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 14, 2013 9:06 am
Bydliště: Pardubice

Re: pracovní oděvy e-shop

#18 Nový příspěvek od Petr Veselý »

Souhlas, skvělá volba pro ty co bydlí v Pardubicích. Pokud jste z daleka tak si to samozřejmě můžete objednat na jejich webovkách http://www.totalprotect.cz/pracovni-odevy a nechat si to dopravit až domů

Stevoking
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 01, 2014 11:22 am
Bydliště: Košice

Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#19 Nový příspěvek od Stevoking »

caute, chcel sa opytať či vy kupujete pracovne odevy a obuv niekde v ochodoch kamennych alebo pracujete doma len tak v nejakych starych šmatoch (obleceni) ? vela ludí robí doma v tom čo dostanú od zamestnávatela v praci...všetko sa to v takych podnikoch dostáva. Ale ja nedostavam nič a chcel som nejaku kombinezu s gumičkou v pase aby mi dobre sedela. v kamennych obchoch to nemaju, maju iba obycajne supravy a dvojdielne, a jedine čo som našiel tak celkom fajn kombineza je tu http://www.pracant.org/supravy-kombinez ... erton.html . Nezda sa vám ale drahá? alebo to je tým ze tam píse nejake zosilnenie a tak? čo si o tom myslite vy? dakujem vam

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#20 Nový příspěvek od Šéďa »

U nás jsou obchody přímo s pracovníma oděvama a tam koupíš nebo si objednáš cokoliv a můžeš si to i vyzkoušet. Cena se pak odvíjí od kvality, respektive, co si vybereš. To, že píšou, že je zesílená, znamená, že je látka dvojitá, prošívaná, může být i zateplená. Dělá se to zejména na kolenou, stehnech, v rozkroku, ramenou. Já osobně preferuju kalhoty s laclem a blůzu, abych jí mohl v létě odložit. Boty beru vysoké kotníkové s vyztuženou špičkou. pokud někdo dělá jen na zahradě, tak mu třeba stačí jen tenisky a tepláky, ale pokud makáš okolo baráku, tak se vyplatí mít pořádný boty a oblečení. Zejména pevný a vysoký boty mi mnohokrát ušetřily nějaký bebino, když jsem si přirazil nohu paletou, skutálel se z fůry špalek, ap. Dvojitý stehna jsou zas dobrý, když děláš s pilou flexou, ap.

dusan19
Příspěvky: 311
Registrován: pát kvě 14, 2010 8:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#21 Nový příspěvek od dusan19 »

teraz maju akciu:
http://www.pracovneodevycibex.sk/akcia/ ... enkou.html
V Kosiciach maju pobocku:
Pobočka Košice
ČERVA Slovensko s.r.o.
Dopravná 2
040 13 Košice
Tel.: +421 557 897 561
Tel./Fax: +421 556 853 501
E-mail: kosice@cerva.com

pql
Příspěvky: 467
Registrován: pon črc 09, 2007 4:09 pm
Bydliště: u Sobotky

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#22 Nový příspěvek od pql »

jojo, já taky se musím strojit za svý a zrovna na tyhle nedám dopusit, je to poměrně solidní látka, silný kolena a loket. mám to už asi pět let.
jen postupem sem přešel z kombinézy na kalhoty s laclem a kazajku, (když mušíš rychle běžet, pak je problém tu kombinézu rychle ze sebe strhat :D

jinak já to kupuju tady
http://www.pracovniodevybrno.cz/pracovn ... rton-rada/

mám prakticky celou kolekci, oni ty šortky jsou dobrý na léto.

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#23 Nový příspěvek od ITS »

Všechny tyhle vyparáděné kombinézy a lacláče jsou od asiatů. To by ničemu nevadilo. Bohužel oproti původním výrobkům - třeba Otavan Třeboň - www.otavan.cz - jsou z hodně syntetických materiálů. Řezání flexou je rychlý postup pro zhotovení spousty větracích dírek. Okuje od svařečky se ihned přichytí a škvaří se to. Ovšem úplný masakr je praní. Protože jsem vysoký, tak kupuji ty nejdelší. Po každém (!!!!) praní v prádelně se srážejí. Celkem to udělá, než se to zastaví, na nohavicích až 18 cm. Proto je nechávám jen chemicky čistit. To ale pak smrdí a vypadají jako když krávě z huby vytáhne. Ptal jsem se v prádelně, jestli na to propalování nejsou lepší svařečské - nehořlavé. Paní říkala, že manžel je svařeč a tak to zná. Ta látka na svařečských je na praní úplně nevhodná. Bohužel je to jako se vším. Proto hledat nejnižší cenu - všechno jsou to jen nazdobené šmejdy.
O botách ani nemluvě, ty už neumějí ani ve Slavičíně.

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#24 Nový příspěvek od xxmm »

Otavan Třeboň - www.otavan.cz - ještě existuje ve Slavonicích (a snad ještě i šijou monterky), ale šijou co chce zákazník.
Já odtuď mám monterky určený do Rakouska a mám i jedny určený do čech asi o 5let starší a rozdíl v materiálu je obrovský.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7889
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#25 Nový příspěvek od Chose11 »

nám šije místní firma PEVI, šijí pěkně a z dobrýho materiálu, ale ta cena troje gatě 3800,- , bundy stejný prachy. Teda oni i perou, je to pevný a nesráží se to.

http://www.pevi.cz/
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

ITS
Příspěvky: 6229
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#26 Nový příspěvek od ITS »

Na Webu mají jen ten asijský klumpr. Je to stejná obchodní firma s pracovními pomůckami jakých je na našem trhu milion.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7889
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#27 Nový příspěvek od Chose11 »

já ji nedělám reklamu, jen že pro naši firmu šili přímo v Lanškrouně a já jsem spokojený co nám firma dodala a že to levný nebylo
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

ZI
Příspěvky: 365
Registrován: čtv říj 11, 2007 12:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#28 Nový příspěvek od ZI »

S PEVI mám asi stejnou zkušenost včetně praní.
Dřív jsme fasovali bavlněný montérky, co nic nevydržely, teď máme směskový a nikde prodřený.
Na druhou stranu svářeči fasovali nějaký spešl odolný a žádná sláva.

pql
Příspěvky: 467
Registrován: pon črc 09, 2007 4:09 pm
Bydliště: u Sobotky

Re: Nakupovanie pracovnych odevov a obuvi v obchodoch

#29 Nový příspěvek od pql »

jojo, sváření je problém, ale jinak jak říkám, nestěžuju si. klasický bavlněný jsou nma houby. čoveče a stěma nohavicema, já mám samozřejmně xxxl a při praní se mi nohavice nechtěli srazit (jak sem s tím tak trochu počítal) a musel jsem stříhnout

mildavous
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 30, 2014 11:32 pm
Bydliště: Polička

Re: pracovní oděvy e-shop

#30 Nový příspěvek od mildavous »

Já mám osvěčený tento eshop http://www.profi-odevy.cz/

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“