Hledam kovare, nozire na malou fusku

vše co nejde zařadit nikde jinde

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 7124
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Hledam kovare, nozire na malou fusku

#1 Nový příspěvek od mastnacek »

Nevim kam to zaradit. Hledam nekoho kdo dela do cernyho remesla nebo nozirinu. Mam kolem 30 vadnych nuzek na strihani ovci. Rukojeti a pera jsou ok, potrebuju z D2 nastrojovky nechat vyrezat ( nejspis vodnim paprskem ) nove cepele, naohybat viz obrazek a mozna i udelat zakladni vybrus ( mozna by slo rezat pod uhlem a usetrit si brouseni ). Jak je naroubovat na pera z vadnych nuzek, jsou dve varianty. 1 - nechat kus masa ze starych cepeli, nadelat tri diry, na cepeli z D2 se zavitem a nasroubovat. 2 - vyprepravovat puvodni cepele a nove navarit tigem nebo nejakou jinou technologii. Cepel z D2 na obrazku je z nuzek https://www.watsonmultishears.co.nz/
Nakresy dodam. Svyho casu jsem se venoval jak striahni ovci vyhradne nuzkama tak jsem je popularizoval a tlacil do chovatelu. Je po nich docela hlad, na trhu nejsou a Burgon ktery je vyrabi dodnes kasle na kvalitu. Kolega v Anglii je zacal vyrabet take z D2, ale cena je pro cecha KO. Detaily kdyz tak po SZ.



Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Hledam kovare, nozire na malou fusku

#2 Nový příspěvek od bourač »

30ks? to není zrovna "malá fuška"
mám kámoše nožíře v Olmecu, pošlu mu odkaz... jestli ho to zaujme netuším.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

mastnacek
Příspěvky: 7124
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Hledam kovare, nozire na malou fusku

#3 Nový příspěvek od mastnacek »

bourac Kazdopadne diky :)

Fizz
Příspěvky: 7982
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Hledam kovare, nozire na malou fusku

#4 Nový příspěvek od Fizz »

Dej mi číslo do sz.

Proberu to s klukama na dílně. Je možná delší spolupráce?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

mastnacek
Příspěvky: 7124
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Hledam kovare, nozire na malou fusku

#5 Nový příspěvek od mastnacek »

Delsi ne, jen tech cca 30 kousku co mam ty vadny nuzky. Vyroba rukojeti s perama to uz je zase vyssi divci. Pokud by se udelala sroubovaci verze, tak by to ciste teoreticky slo expandovat i do zahranici, ale to by si lidi museli udelat diry do nuzek sami :) Pisu sz.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“