vzduchovka

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
tonda
Příspěvky: 53
Registrován: ned črc 22, 2007 8:50 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

vzduchovka

#1 Nový příspěvek od tonda »

Asi jí máte doma skoro všichni
4011 a nejsem moc ukecanej

Uživatelský avatar
pani-kenybzova
Příspěvky: 4667
Registrován: pon srp 24, 2009 2:09 pm
Bydliště: u kenybzů

Re: vzduchovka

#2 Nový příspěvek od pani-kenybzova »

jasně že máme, střílime vrabce :smich:

Sadra17
Příspěvky: 6079
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: vzduchovka

#3 Nový příspěvek od Sadra17 »

já mam línýho kocoura tak střílim myši :smich: :smich: :smich:
malej traktorista v malým traktoru

Tomas6
Příspěvky: 5307
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: vzduchovka

#4 Nový příspěvek od Tomas6 »

Hmm a já línýho psa a moc koček....
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
McPeci
Příspěvky: 3788
Registrován: pát dub 06, 2012 2:15 pm
Bydliště: Juřinka
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#5 Nový příspěvek od McPeci »

myslíte že flobertka dokáže zlikvidovat kočku?? na jakou vzdálenost? vzduchovkou se mi po ní moc nechce...
Robert ;)

každý když něco opravuje má na práci nechtěný podpis

https://www.facebook.com/robert.peciva


http://petice.nasetraktory.cz/informace?ank=2&odp[0]=1 petice za legalizaci domadělů v čr

tonda
Příspěvky: 53
Registrován: ned črc 22, 2007 8:50 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: vzduchovka

#6 Nový příspěvek od tonda »

No vzduchovka má větší výkon než flobertka teď jsem dával dohromady jednu slávku 630 a flobertka na ní nemá i když jedna flobertka se mi líbí:

http://www.afg-obrana.cz/flobertky-6mm/ ... -kal.-6mm/

jen tak mimo neválí se doma někomu torzo ruský IŽ 22 potřeboval bych hlaveň
4011 a nejsem moc ukecanej

Wyky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte říj 27, 2009 12:59 pm
Bydliště: Písecko

Re: vzduchovka

#7 Nový příspěvek od Wyky »

Na 10 metrů se Slávií 630 a diabolama s měděnou kuličkou vepředu udělá kočka salto a už nikam neuteče. :red:

kolbenpres
Příspěvky: 201
Registrován: ned úno 16, 2014 9:14 pm
Bydliště: Benešov (STČ)

Re: vzduchovka

#8 Nový příspěvek od kolbenpres »

Když už se tu rozjíždí bazoš :-D koupil bych vojenskou vzduchovku (vz 35 / 47) i nefunkční, poškozenou... Za rozumnou cenu. A taky třeba nějaký drobnosti na S620....

Wyky
Příspěvky: 1998
Registrován: úte říj 27, 2009 12:59 pm
Bydliště: Písecko

Re: vzduchovka

#9 Nový příspěvek od Wyky »

No, než to někdo zakáže. :smich: Koupil bych Slavii 618 pro juniora, aby měl s čím sestřelovat poppery. Nemáte někdo na prodej?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#10 Nový příspěvek od Antony30011 »

Když už je tu tohle téma, tak se zeptám... máme doma starou Slaviu a řeším s ní problém. Sekaj se v hlavni diabolky. Čím to může být? Sekce se hned po vložení. Flusne to a nic :-/ diabolka se pak musí vyrazit drátem ven. Ano, mám správnou ráži diabolek

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#11 Nový příspěvek od Mira80 »

Osobne bych to videl na problem tesneni vzduchu.. Bud netesni pist nebo hlaven k pistu. Na hlavni, kam se strkaji diabolky musi byt gumovy O krouzek, je tam ?
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: vzduchovka

#12 Nový příspěvek od duchodce »

Wyky píše:Na 10 metrů se Slávií 630 a diabolama s měděnou kuličkou vepředu udělá kočka salto a už nikam neuteče. :red:
Doufám že si tě nenajdou ochránci zvířat a nebo pomahači, porušuješ několik zákonů a některé nejsou jen o pokutě.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Mira80
Příspěvky: 768
Registrován: ned úno 01, 2009 2:29 pm
Bydliště: Velka Bites
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#13 Nový příspěvek od Mira80 »

Za me: Nejaka zdivocela kocka v nasem okoli ma velke stesti, ze jsem lidumil, jinak by za to opakovane vybrane hnizdo cermakum dostala do kozichu..
PF61, r.v. 1955, vyrobni cislo 0139
Rudla (brumla), r.v. neznamy,
Kubota B1402

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: vzduchovka

#14 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,také si myslím,že je to tym netěsním.Ináč mám jakůsik made in CCCR a nestříľál sem z ní dvacet roků.No gdysi lóni sem z pí párkrát picnůl do terča alě to je tak asi všecko a to mám doma piksľu diabolek,keré si dělávali chlapi ve zbrojovce na čemsi sami.Teda,aspoň si to myslím,protože ně jich gdysi odsypál bratranec kerý tam tehdy dělál a říkál,že to má z práce.No,jedině,že by sa tam dělaly normálně ve výrobě,to fakt neví alě vypadajů a stříľů úplně tajak origoš boš.Ešče je klidně možné,že mu jich do téj práce donés nejaký ten kámoš,kerý k nim přišél bůh ví gde.A gdesi mám ešče pistoľ a tu už sem také pomály tych dvacet roků neviďél,moja ju gdesi schovala negdy,gdyž byli ogaři výrostci aby prý nedělali pičoviny.Tož taký Já su střelěc.A vrabce nestříľu už hrubo přez štyřicet roků,to samé né po kočkách gdyž chodívaly vybírať hnízda.Ty volě,gdysi sem také míříl na jakéhosik vrabčáka,kurva,jakési špatné oko či kýho výra a trefíl sem aj sůsedom okno.A co čert nechťél sůsed zrovna ľéz kolem něho z hajzľa,tož na mňa doľětél ani sem nestačíl zdrhnůť a dostál sem pár po čuni,moh sem zapírať jak chťél.Doma sem sa rači ani nechválíl,protože bych dostál další nakládačku a to si piš,že ešče věčí a tož sem mu to okno splácál po koruně,dycky jak sem negde v hati našél a prodál nejaků tu fľašku.Ani nevím,tak sa ně načisto zdá,že sem mu ho celé ani nesplatíl a šak sem si ten jeho šok musél při tych splátkách ešče aj odpracovať abych si prý zapamatovál,že po sůsedoch sa nestřílě.A stéjně to pak na mňa bonznůl tatovi,sice už sem nedostál tajak gdyby to bylo hneď za čerstva alě páru facek sem stéjně chytíl.V osmašedesátém sem si na ňho chťél od rusáků vyptať nejaký ten samopal a že mu ukážu alě rusi byli neoblomní,prý su na to ešče malý.Ty volě,šak tedy bylo všade vrabců jak namrdaných trampů,to bývaly héjna v každém chrástě jich vřískalo po stovkách.Alě už sem jich nájmeňéj deset roků neviďél.No,včiľ sa sem tam už zaséj objevujů,také jich vidím,jak choďá kačenám na žhrádlo alě uviděť deset vrabců pohromadě je celkem kumšt.Né,že bych býl nejaký ten ochránce alě už je jich tak málo a vůbec všeckych ptáků,že su rád,že nám tu sem tam nejaký ten opeřenec zašvitoří.To samé aj s vlaštovkama,dřív jich bývaly pľné dráty,dá sa řécť,že tisíce a toť sem na ně nahľédál a napočítál sem jich,už nevím alě padesát jich nebylo.
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: vzduchovka

#15 Nový příspěvek od Antony30011 »

Musím se na to podívat. Trošku mě irituje, že vzduchovka byla vloni na opravě - ten stejný problém - a dělá to zas...

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“