Myslivost

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
bohcísař
Příspěvky: 233
Registrován: pon úno 08, 2010 11:51 pm

Re: Myslivost

#811 Nový příspěvek od bohcísař »

staníku: ještě mám jednu kameru - http://www.looduskalender.ee/node/20964 :)

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#812 Nový příspěvek od Olpik »

Ahojte
preji vsem myslivcum v Novem roce hodne mysliveckých zazitku a loveckych uspechu.
Dneska sem si rikal bez se podivat ven a za zvuku doznívajících ohnostroju všude dokola v 17:00jsem obeznal a po pulhodine nejistoty z ran mi prisel knourek loncak .Nadherna viditelnost na snehu . Dekuji Diane
Obrázek

bohcísař
Příspěvky: 233
Registrován: pon úno 08, 2010 11:51 pm

Re: Myslivost

#813 Nový příspěvek od bohcísař »

Lovu zdar

Uživatelský avatar
sanyo
Příspěvky: 529
Registrován: sob led 19, 2013 10:08 pm
Bydliště: Plz. kraj

Re: Myslivost

#814 Nový příspěvek od sanyo »

Olpik píše:Ahojte
preji vsem myslivcum v Novem roce hodne mysliveckých zazitku a loveckych uspechu.
Dneska sem si rikal bez se podivat ven a za zvuku doznívajících ohnostroju všude dokola v 17:00jsem obeznal a po pulhodine nejistoty z ran mi prisel knourek loncak .Nadherna viditelnost na snehu . Dekuji Diane
Obrázek
Olpiku Lovu zdar - a jinak se mi zdá, že to není tzv. rozporka, ale ramínko na tvůj "huberťák".. :)

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Myslivost

#815 Nový příspěvek od Olpik »

Sanyo Lovu Dik . Jestli myslis "grmolec" tak mam fotku aj s jiného uhla .Vysel na tom aj byk který mel 250kg :)

Uživatelský avatar
sanyo
Příspěvky: 529
Registrován: sob led 19, 2013 10:08 pm
Bydliště: Plz. kraj

Re: Myslivost

#816 Nový příspěvek od sanyo »

Jo jo, kde jsou ty časy, co jsem trávil v lese polovinu života, kde jsou časy, kdy jsem střílel 2 kusy za noc, sice zbrojní průkaz stále mám, zbraně taky, ale jaksi mne to přestalo bavit, asi to všechno prodám. i na ty nahá'ňky se mi nechce chodit, i když na druhou stranu, si změnu svého názoru umím představit.. Nejraději jsem měl zimní šoulačky na sněhu, kdy sníh nekřupal, byla obnova, že jsem se dokázal dostat i k jelenovi na 20 m, šel jsem večer a přišel ráno, někdy jsem šel i rovnou do práce - jo, jo..

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2222
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: Myslivost

#817 Nový příspěvek od winch »

sanyo píše:Jo jo, kde jsou ty časy, co jsem trávil v lese polovinu života, kde jsou časy, kdy jsem střílel 2 kusy za noc, sice zbrojní průkaz stále mám, zbraně taky, ale jaksi mne to přestalo bavit, asi to všechno prodám. i na ty nahá'ňky se mi nechce chodit, i když na druhou stranu, si změnu svého názoru umím představit.. Nejraději jsem měl zimní šoulačky na sněhu, kdy sníh nekřupal, byla obnova, že jsem se dokázal dostat i k jelenovi na 20 m, šel jsem večer a přišel ráno, někdy jsem šel i rovnou do práce - jo, jo..
Tak podobne aj ja, volakedy som prešlapal neskutočné kilometre, v noci som celé chotáre v zime za splnu pochodil, posedel, a keď ma trochu zima zobrala, som prešiel kus dalej, a vracal som sa domov ráno za svetla. Teraz som spohodlnel a zlenivel :vztek: večer pozriem von, áá zima, pôjdem zajtra...a tak dookola. Teraz cez spln som nebol ani raz, volakedy som sa nemohol splnu dočkať, ale asi si spravím malú piecku na posed, a keď tam bude teplo, sa aspoň tam vypracem. Inak kŕmim pravidelne, každý deň vynesiem kukuricu, a nejaké jabľčka zveri, to mám takú zdravotnú prechádzku asi 1 km. Ale na kliniec to ešte nezavesím, no už to neni ten "ťah na branku" ako za mladi.
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

Uživatelský avatar
sanyo
Příspěvky: 529
Registrován: sob led 19, 2013 10:08 pm
Bydliště: Plz. kraj

Re: Myslivost

#818 Nový příspěvek od sanyo »

S tou pieckou opatrně, hlavně si tam nezapal plynovej ohřívač a nezacpi všechny okna a díry.., takových případů už bylo..

Sadra17
Příspěvky: 6275
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Myslivost

#819 Nový příspěvek od Sadra17 »

jeden online krmelec, okolo 19:00 chodí kanci http://pontu.eenet.ee/player/siga.html
malej traktorista v malým traktoru

jari
Příspěvky: 5
Registrován: stř črc 23, 2014 3:17 pm
Bydliště: Plzen

Re: Myslivost

#820 Nový příspěvek od jari »

rezis píše:Pro začátek jsem zde nakopíroval původní příspěvek od Vitka

Koukáte se na webkamery? NE? Já taky ne. Ale tato mě dost zaujala. Kamera se kouká na na Krmeliště v lese někde v Estonsku. Každý ráno tam pán donese jídlo a hody začínají někdy kolem 17-19 hodiny tam můžete potak rudl prasat nebo psíka mívalovytýho. Stačí kliknout na okaz, otevře se Windovs media player a můžete koukat :) :) :) Vím, že se to k traktorům moc nehodí, ale při projíždění vlákna o UKT sem zjistil, že je tu dost myslivců. ;-) ;-) ;-)
A zamozřejmě odkaz:
[url]mms://tv.eenet.ee/siga[/url]
Toto tu můžete potkat:

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5493
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Myslivost

#821 Nový příspěvek od staník »

jari píše:
rezis píše:Pro začátek jsem zde nakopíroval původní příspěvek od Vitka

Koukáte se na webkamery? NE? Já taky ne. Ale tato mě dost zaujala. Kamera se kouká na na Krmeliště v lese někde v Estonsku. Každý ráno tam pán donese jídlo a hody začínají někdy kolem 17-19 hodiny tam můžete potak rudl prasat nebo psíka mívalovytýho. Stačí kliknout na okaz, otevře se Windovs media player a můžete koukat :) :) :) Vím, že se to k traktorům moc nehodí, ale při projíždění vlákna o UKT sem zjistil, že je tu dost myslivců. ;-) ;-) ;-)
A zamozřejmě odkaz:
[url]mms://tv.eenet.ee/siga[/url]
Toto tu můžete potkat:

Nevím jak ostatní ale já ten odkaz nespustím. Proto jsem si říkal že by nebylo špatný ty odkazy projít a třeba je na tu první stránku dát. Psal jsem něco i na minulé straně.
Odkazů je tad víc.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Vlasatej
Příspěvky: 795
Registrován: stř čer 10, 2009 12:59 pm

Re: Myslivost

#822 Nový příspěvek od Vlasatej »


Uživatelský avatar
sanyo
Příspěvky: 529
Registrován: sob led 19, 2013 10:08 pm
Bydliště: Plz. kraj

Re: Myslivost

#823 Nový příspěvek od sanyo »

zase stará dobrá stránka z Estonie.. http://pontu.eenet.ee/player/siga.html teď tam jsou, nejmíň 10 ks

vraník
Příspěvky: 237
Registrován: čtv pro 25, 2014 10:39 am
Bydliště: Přelouč

Re: Myslivost

#824 Nový příspěvek od vraník »

nejsem myslivec , ale podívání pěkné

honza461
Příspěvky: 2693
Registrován: stř zář 26, 2012 7:45 pm
Bydliště: Příbram

Re: Myslivost

#825 Nový příspěvek od honza461 »

sanyo píše:zase stará dobrá stránka z Estonie.. http://pontu.eenet.ee/player/siga.html teď tam jsou, nejmíň 10 ks
fakt online?tak jsou tam :)

Odpovědět

Zpět na „Koníčci, sběratelství a další zájmy“