Svět oken

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4457
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Svět oken

#1 Nový příspěvek od duchodce »

Nemáte někdo zkušenosti s firmou Svět oken? Chystám se měnit okna u domu a samozřejmě narážím na různé firmy a jejich hodnocení. Tahle pracuje celorepublikově takže by se mohli najít zákazníci a jejich hodnocení i tady mezi traktoristy.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16027
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Svět oken

#2 Nový příspěvek od oco13 »

Kým som pracoval v stavebníctve robil som niekolko rokov pre RI okna so sídlom v Bzenci https://www.ri-okna.cz/o-nas/ , Môžem potvrdiť, že ich okná sú naozaj kvalitné a aj monteri dobrí. Robil som reklamačného technika pre slovensko takže moj názor by mohol byť dosť relevantný. Bohužial k cenám ti povedať neviem nič ti išlli mimo nás, na to boli obchodníci.
Celkove pri oknách a dverách viac záleží na montáži ako na výrobe. Videl som aj Baumax okná a dvere tretej triedy nahodené tak že fungovali dlhé roky. :typek:

Sadra17
Příspěvky: 6158
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Svět oken

#3 Nový příspěvek od Sadra17 »

Pokud se chystáš na výměnu tak koukni na https://www.stbharfa.cz/ maji profil salamander což je dobrý a cenově nebyli špatný 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9139
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Svět oken

#4 Nový příspěvek od Sniper »

Já mám zkušenosti s jinou firmou.
Největší výrobce oken v ČR.... Boškov :smich:
Promiň, musel jsem :-/ :friends:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

mufik
Příspěvky: 1584
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Svět oken

#5 Nový příspěvek od mufik »

Svět oken zkušenost dobrá, dělali mě okna v dílně i na baráku.Je to hodně velká firma. Dokázali udělat i věci na kterých si jiné firmy vylámaly zuby /posuvné zasklení v délce cca 8m/. Občas pro ně dělám nějaké věci do výroby, samozřejmě nevím jak to funguje dnes, větší část pracovníků jsou ukrajinci, montážníci jsou asi většinou našinci.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

z4011be
Příspěvky: 2039
Registrován: úte pro 22, 2009 12:44 pm
Bydliště: Prachatice

Re: Svět oken

#6 Nový příspěvek od z4011be »

Já mám dobrou zkušenost s RI Okna a s firmou Otherm.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8758
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Svět oken

#7 Nový příspěvek od Franta.cz »

Sniper píše: čtv bře 30, 2023 6:28 pm Já mám zkušenosti s jinou firmou.
Největší výrobce oken v ČR.... Boškov :smich:
Promiň, musel jsem :-/ :friends:
A co je v tom Boškově?

Nám dělali taky RI okna. 8)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 16027
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Svět oken

#8 Nový příspěvek od oco13 »

Božkov robí aj televízory - ani obraz ani zvuk . :typek:

mirek53
Příspěvky: 133
Registrován: čtv črc 02, 2020 6:24 pm
Bydliště: Náchod

Re: Svět oken

#9 Nový příspěvek od mirek53 »

duchodce píše: čtv bře 30, 2023 5:45 pm Chystám se měnit okna u domu a samozřejmě narážím na různé firmy a jejich hodnocení...
Koukám, že máš v bydlišti Východočech, tak abychom neobešli místní firmy zmíním Proplast-K. Jak na domě, tak v bytovce spokojenost.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9139
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Svět oken

#10 Nový příspěvek od Sniper »

oco13 píše: čtv bře 30, 2023 7:12 pm Božkov robí aj televízory - ani obraz ani zvuk . :typek:
:D :D :D :D
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

J.A.Y.
Příspěvky: 2020
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Svět oken

#11 Nový příspěvek od J.A.Y. »

nám dělali z Trutnova předokenní rolety, je to už moc a moc let zpátky. Dostali jsme jakejsi novej typ motorů a ze začátku asi 5x (ze 7 oken) přestaly fungovat dodezdy, neuměl najednou zastavit kde měl. Pan Petran ze mě byl myslím už celkem nešťastnej, ale vždycky motor vyměnili. Některej i víckrát, některý byly od začátku v cajku.

bratrH
Příspěvky: 894
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: Svět oken

#12 Nový příspěvek od bratrH »

duchodce píše: čtv bře 30, 2023 5:45 pm Nemáte někdo zkušenosti s firmou Svět oken? Chystám se měnit okna u domu a samozřejmě narážím na různé firmy a jejich hodnocení. Tahle pracuje celorepublikově takže by se mohli najít zákazníci a jejich hodnocení i tady mezi traktoristy.
Donap L.Bělohrad

mastnacek
Příspěvky: 7260
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Svět oken

#13 Nový příspěvek od mastnacek »

Vybiram okna, mam dve nabidky. Jednoho mistniho z jakymsi holandskym profilem delanym v Pl a apak bhb okna trutnov, gealan delanej prej v nemecku. Tteti je firma z Hronova s sirokou nabidkou profilu z polska.

Ona mam 147x147 vetsinu. Premejslim ze je zmensim, dozdim spalety itongem a poridil bych jednokridly a predsazenou montaz.

Prodejce nam vnucoval samozrejme dvoukridly s pevnym sloupkem. Ten ma cca 19cm. Kdyz okna zmensim a dam jednokridlo, tak na tom budu se svetlem jen o neco hur.

Tenhle polak ve videu ma dobry info, akorat nema titulky a obcas mu nerozumim. Venuje se komplet stavbe domu se vsim vsady. Neznam zadnyho.ceskyho youtubera, ktetej by sel tak do.hloubky.

https://youtu.be/NO55cclDCi8

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Svět oken

#14 Nový příspěvek od Britt »

Já mám okna od Othermu. Montuje je pro ně spousta firem po celé republice a dodnes nema problema. Potřeboval jsem doladit dveře. Trvalo to asi týden, najednou tu zastavilo auto, vyběhl maník s imbusem a jdeme na to. Zkontroloval i všechna ostatní, nic za to nechtěl a za 20 minut frčel dál.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

mastnacek
Příspěvky: 7260
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Svět oken

#15 Nový příspěvek od mastnacek »

Nekery firmy maj treba tri serizeni zdarma. Zjistuju ze co se da posrat, tak vetsinou montaz nez okno jako takovy.

Odpovědět

Zpět na „Dům a stavba“