rozdíl barev epoxidová- syntetická

pouze technický problém, pro který zde není kategorie.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: rozdíl barev epoxidová- syntetická

#16 Nový příspěvek od pasa444 »

fakt je to tak a tvrdé je to dost,nehet do toho nezarejpnu ani to s ním neodřu.nevím jak ale je to tak

Uživatelský avatar
pasa444
Příspěvky: 1730
Registrován: pát srp 07, 2009 11:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: rozdíl barev epoxidová- syntetická

#17 Nový příspěvek od pasa444 »

tak jsem zjistil kde je zakopaný pes, ona to není epoxidová barva ale syntetika ale nějaká lepší.Prodejce to měl na letáku blbě označené.zatím jsem s ní ale docela spokojený.tak uvidíme jak bude vypadat třeba za rok

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6633
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: rozdíl barev epoxidová- syntetická

#18 Nový příspěvek od Lukashil »

Ozivim tuhle starou diskuzi, ja strikal traktor syntetikou, a za 5 let byl ruzovej, naposled jsem ho strikal akrylatovym autolakem a po 5tietech ruzovej....
Stoji na slunci a desti...

Tak nevim jestli epoxid vydrzi dyl? Kdyz uz ne autolak? Cim strikaj novy skodovky ze jsou cerveny i po10 letech? Feldu mam taky ruzovou.....
Stydím se za tuto zem

Domčo
Příspěvky: 203
Registrován: pát zář 20, 2013 3:38 pm
Bydliště: Ilava

Re: rozdíl barev epoxidová- syntetická

#19 Nový příspěvek od Domčo »

Ja keď som pred desiatimi rokmi kupoval farbu na traktor mi zrejme dosť skúsený starší predavač a miesač v autolakoch odporučil polyuretán. Vraj je farebne najstalejši. Je pružnejši ako epoxid. A nebledne. Na našom traktore naozaj nepoznát zmenu, to často stoji vonku aj mesiac. Farba sa poškodila iba tam kde ju niekto odrel niečím kovovým. Značku si nepamätám, ale tuším to bol nejaký auto lak. Cena za kilo bola v tej dobe asi 40 eciek + plus tužidlo a riedidlo. Kryla super, na cely "podvozok" som minul kilo, na plechy tiež kilo. Pod ňu som používal základ polyuretán tikurilu. A pod základ nejaký plnic na pieskovanie železo.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“