autorádio

elektroinstalace, okruhy, světla, startéry, baterie, dobíjení, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pepanzjzd
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 20, 2009 7:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

autorádio

#1 Nový příspěvek od pepanzjzd »

newíte někdo jak zjistit kod k autorádiu ford když už ho nikdo nemá a newí :zly: :zly:
ZETOR 6718

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: autorádio

#2 Nový příspěvek od rezis »

Zajet do fordu
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
pepanzjzd
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 20, 2009 7:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: autorádio

#3 Nový příspěvek od pepanzjzd »

a to nejde jinak
:-/ :-/
ZETOR 6718

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: autorádio

#4 Nový příspěvek od rezis »

Na některá autorádia byly kalkulačky (to fungovalo snad jen na Blaupunkt) z nějterých se vytahovaly paměti dávaly do programátoru a pak přečetl kód, u některých bylo třeba spaeciální kabel k PC. .....
Takže asi tak
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
CBS
Příspěvky: 2373
Registrován: pon úno 16, 2009 1:37 pm
Bydliště: Levice

Re: autorádio

#5 Nový příspěvek od CBS »

Mne kamarát tiež dal takú starú šumku. Začal som pátrať po nete ako sa vobec zadáva kód a podla toho čo som sa dočítal je niečo po... a šlo by to odkódovať už iba cez počítač, tak asi bude na súčiastky :-/ Je to tušim typ Trafic 3000. Vygooglil som aj fóra, kde maníci posielali kódy podla výrobného čísla, no kedže mne nejde zadať kód, tak som to ani dalej neriešil.

Uživatelský avatar
pepanzjzd
Příspěvky: 133
Registrován: pát lis 20, 2009 7:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: autorádio

#6 Nový příspěvek od pepanzjzd »

no to rádio je taky starý ale já si ho chci dát do traktoru a nemůžu ho právě odkodovat
ZETOR 6718

Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

Re: autorádio

#7 Nový příspěvek od Frantík »

To jsou kecy. Opiš výrobní kód, u starých je to většinou písmeno a cca 8 čísel a já ti to najdu jinak se dá stáhnout právě generátor kódu na Ford radia. U novějších je to Part Number a Serial Number a já Ti to co? No najdu. Jinak jsou i stránky na dekódování rádiíí, stačí hledat. Já sem tam už evidovanej a už několik rádií jsem tam dekódoval a funguje to. 8)
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

Uživatelský avatar
CBS
Příspěvky: 2373
Registrován: pon úno 16, 2009 1:37 pm
Bydliště: Levice

Re: autorádio

#8 Nový příspěvek od CBS »

Mal som jedno rádio z Fábie, s tým som si tiež nevedel rady, až kým som nezistil že musí byť asi hodinu zapnuté a až potom sa dá vložiť kód. Na tomto z Fordu som skúšal všetko možné, no k zadávaniu kódu sa mi nepodarilo dostať. :-/

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: autorádio

#9 Nový příspěvek od rezis »

To jsem zvědav. .....
ŽE bych všechny ty EEprom vytahoval z rádií zbytečně?
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

Re: autorádio

#10 Nový příspěvek od Frantík »

Pokud není zablokovaný opakovaně zadaným špatným kodem, tak to jde snadno. Já tu bohužel mam Blaupunkta, kterýho sem si kdysi takhle bloknul a teď už mam jeho kód, ale je mi prd platný, páč už to nepíše hlášku CODE, ale enem 4 pomlčky a nic. Nechat ho odblokovat za 400 je škoda peněz. Pokud je nějaký způsob, jak ho rozchodit, rád se přiučim.
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: autorádio

#11 Nový příspěvek od staník »

Taky jsem nějaký na kód měl.Ani jsem nezjišťoval jak a co a už je ve šrotě.I když jestli máš Blaupunkta tak u toho ani těch čtyř stovek nemusí být škoda peněz. 8) Pokud vím tak to vždycky byla vyšší třída autorádií 8)
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 990
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: autorádio

#12 Nový příspěvek od olin »

Co se týče rádia, tak Blaupunkt měl vždy nejlepší příjem ze všech rádií. Takže co se týče poslechu rádia, tak lepší deset let starej Blaupunkt, než fungl nágl třeba Sencor, Panasonic a podobně. Dokonce s asi dvacetiletým Blaupunktem jsem byl spokojenější, než se zánovním Kenwoodem.
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: autorádio

#13 Nový příspěvek od staník »

Navíc jsem už někdy začátkem osmdesátejch let ve Světě motorů četl že japonci mají na rádiích tlupu knoflíků na kde co a Němci to mají udělaný bez knoflíků automaticky.Sice to třeba neplatí doslova ale něco na tom je 8)
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: autorádio

#14 Nový příspěvek od Terablick »

Zaregistruj se na Ford forum a je tam na to kalkulačka ;-). Se zadáním bych ti pak pomohl ;-). Je několik možností co se stalo. První je že kod neznáš (ale nezadal jsi víc jak 3x špatnej kod). Pak je možnost že jsi zadal 3x špatnej a máš to bloklý. To ale pořád jde doma snadno obejít. Až do 10ti špatných kodů. Teprve pokud jsi zadal 10 špatných, blokne se úplně, ale pořád je řada možností jak ho rozchodit. Někdy to jde něčím jako je reset, kdy se speciálním postupem podle výrobního čísla a spomocí generátoru kodu (nemluvím teď o klasické kalkulačce na 4místný kod - ta existuje taky, ale tu použiješ v prvních 2 případech) vygeneruje asi 14ti místnej kod, kterej pak umožní zadat zase 3x resp. 10x kod k radiu. A poslední možnost, pokud by i tohle zklamalo tak ve Fordu ti ho odblokujou často i zdarma, pokud přijedeš s autem značky Ford a v něm bude to rádio namontovaný a budeš k němu mít doklady. jinak za 400,- Kč tuším. A pokud bys ztratil panýlek, tak ten ti taky prodaj levnějc když přijedeš Fordem, a velice draho když přineseš jen rádio ;-).
PS: Kdyby někdo měl samotnej panýlek na rádio Ford 6000 CD tak by se mi hodil ;-).
Naposledy upravil(a) Terablick dne ned čer 20, 2010 12:30 pm, celkem upraveno 1 x.
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

hajney
Příspěvky: 1413
Registrován: ned pro 13, 2009 10:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: autorádio

#15 Nový příspěvek od hajney »

rezis píše:To jsem zvědav. .....
ŽE bych všechny ty EEprom vytahoval z rádií zbytečně?
To bych nedokázal. Se vlastně musí ten šváb vytáhnout ven a napojit jinak že? Tak mám doma jedno starý rádio orig.VW a ono by ještě hrálo kdyby byl kód ale za peníze se to už u něj nevyplatí. škoda.

Odpovědět

Zpět na „Elektrika“